|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tla?
10.4.2007 22:30:48   
Annny
Trenutno mi hodita po glavi dve ideji za tla v dnevni sobiuser posted image
a) bel ladijski pod
b) velike rdeče mat ploščice (lahko bolj temno rdeče ali pa podobne terakoti..)
c) ??

Kakšne bi bile lahko barvne kombinacije v sobi? Osnovno bi znala 'spraviti skupaj', se pa priporočam za še kakšen 'eksotičen' predloguser posted image

Kdo ve, ali so z belim ladijskim podom lahko kakšne težave?

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tla?
11.4.2007 3:14:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Annny
ali so z belim ladijskim podom lahko kakšne težave?

A razen tega, da ni na ladji? Ne, nobenih. user posted image

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tla?
11.4.2007 5:12:43   
saving
Ladijski pod zna škripati... a ga boš polagala na poliuretansko lepilo? Sicer je pa bela po mojem zelo zahtevna za čiščenje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tla?
11.4.2007 6:38:13   
Anonimen
http://www.parmont.com/parket.htm

(odgovor članu saving)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tla?
11.4.2007 8:24:04   
Anonimen
Mi imamo jesen in je  neobčutljiv in še svetel je, če želiš imeti svetlo!user posted image Drugače bi pa jaz dala ploščice,če imaš talno ogrevanje!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tla?
11.4.2007 9:09:40   
mika
Mi imamo jesen in je neobčutljiv in še svetel je, če želiš imeti svetlo!


mi tudiuser posted image . imam ga tudi v kuhinji in se čisto nič ne opazi, če kje kaj pošpricam. aja, imamo pa klasični parket in ne ladijski pod. pa vsak misli, da je laminatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tla?
12.4.2007 2:20:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tekila
Mi imamo jesen

Zanimivo. Od kod pa ste? Pri nas je pa pomlad. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tla?
12.4.2007 9:48:47   
mika
Zanimivo. Od kod pa ste? Pri nas je pa pomlad.


ne glede na to kakšen je parket, je pri nas vedno topla pomladuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tla?
12.4.2007 10:16:04   
rija
Ker se ne spomnim user posted image  kakšne barve boš imela, bi rekla, da daj ladijski pod, bel...če bodo nastale malce temne režice, ali se bo zgulil, pa itak zgleda fajn.
Če pa škripa pa je itaq super user posted image  vsaj ne ropota po plastičnem....
Pa pod parket lahko daš brez problema talno gretje...to je samo neka fikcija, da mora biti talno gretje pod ploščicami. Mi ga imamo pod parketom in funkcionira brez problema.

Ploščice v dnevni sobi so mi bljak, bljak....pa naj so kakršne koli. Imela bi jih edino v dnevni sobi v kakšni hiši ob morju.....user posted image






Elis@user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tla?
12.4.2007 16:31:06   
mika
Imela bi jih edino v dnevni sobi v kakšni hiši ob morju.....


in ko boš imela hišico na morju boš lahko hodla tja samo poleti, ker ti bodo  pozimi  noge zmrznile. naši sosedje imajo ploščice in je ful mrzlo.
tast in tašča imata tudi na morju ploščice in sem vsakič dobila vnetje mehurja, neglede na letni čas.
no, mi imamo itak spodaj topl. izolacijo, zgoraj pa topli pod in lahko hodim bosa pozimi in poleti, pa vnetja še nisem fasala.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tla?
12.4.2007 23:13:44   
saving
Eh, to da so plošcice mrzle je navadna fama. Če je spodaj narejeno, kot je treba (izolacija pod estrihom!), imajo praktično enako temperaturo kot prostor. Če jih položiš direkt na betonsko plato bojo pa valjda mrzle kot hudič... ampak potem bo tudi 21 mm debel parket samo marginalno boljši. Morda ladijski pod, če ga daš na lajšte, pa med lajšte stirodur user posted image ...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tla?
12.4.2007 23:20:50   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: Annny

se pa priporočam za še kakšen 'eksotičen' predloguser posted image





mivko ali stiropor kroglice user posted image

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tla?
13.4.2007 13:19:52   
kaya2007
Valda da gre lahko parket čez talno gretje, sej zdej so itak te gotovi parketi v igri in obstaja več debelin...

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?