|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Podaljšanje las...
3.6.2007 10:08:02   
Strawberrie Cherrie
Ženske user posted image user posted image (al bina, a si opazila, kako sem pridna zadnje čase - nobene babe ali kure več user posted image )

Jaz sem popolna katastrofa. Pred porodom sem imela ful ful lepo grivo, prečudovite lase, sedaj pa so mi ene 2 meseca ful izpadali, pa imam katastrofo na glavi....sem se pa mislila malo postričt, pa si lasne podaljške dat delat??? Tolk da bi mi spet zrastli do ramen. Res sem že naveličana kratke frizure, jo imam sedaj že 5let! Prav rada bi imela dolge in lepe lase, kot nekoč.

Dajte mi svetovat, kam naj si grem narediti lasne podaljške, kje naredijo najbolj kvalitetno in kakšna je približno cena. Aja, pa kako dolgo to traja? Ziher dela ktera v kakšnem frizeraju....
Prosim...

Hvala!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Podaljšanje las...
3.6.2007 10:13:48   
tanaja*
Drži okoli 5-6 mesecev, stane od 400 € naprej, odvisno koliko čopkov si daš. Je pa zahtevno za vzdrževat.

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Podaljšanje las...
3.6.2007 10:18:05   
Strawberrie Cherrie
A mi razložiš tole, 'zahtevno za vzdrževati' ??? Posebni šamponi, krtače???

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Podaljšanje las...
3.6.2007 10:37:10   
tanikaa
Saj so kratki lasje čist ok. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Podaljšanje las...
3.6.2007 10:38:05   
Anonimen
Baje se je težko česat,... Zdaj je po novem, da uporabljajo laser za podaljševanje in je baje velika razlika, kot pa ročno delo.. I dont know, i am stupid user posted image user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Podaljšanje las...
3.6.2007 17:37:03   
Magi*
še mesec, dva zbiraj podatke in se odločaj, pa bodo laski spet prišli nazaj v staro formo. meni so še dolgo, dolgo po porodu izpadali kot nori...sem obupavala (tolk, da si nisem še preostalih izpul'lauser posted image )...potem pa sem kar naenkrat opazila, da se stanje izboljšuje. menda pa nima nobenega vpliva, če jih postrižeš. važno je, da jih neguješ. mogoče si kake vitaminčke B omisliš - ekvivalent je en pir na dan, pa še manj se boš sekiralauser posted image

drugače pa zdaj te podaljške že tako naredijo, da se ne opazi in jih lahko povsem normalno neguješ. tako  vsaj pravi moja frizerkauser posted image  

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Podaljšanje las...
4.6.2007 8:27:28   
Strawberrie Cherrie
Magi hvala user posted image
saj predenj, da bom tolk pri denarju, bo spet kak mesec mimouser posted image user posted image user posted image

                 

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Podaljšanje las...
4.6.2007 14:37:43   
skuštrana
Moja prijateljica si je dala lase podaljšati v salonu Kac v Celju. Dala je cca 600 eurov. Je pa res full zahtevno za vzdrževat - poseben način česanja, posebna krtača, poseben šampon,...Ma, je dobila cel letak kaj lahko in kaj se ne priporoča (ker potem ti ne garantirajo, da bo fruizura izdržala tako dolgo). Aja, moraš pa imet lase nekje do ramen, da ti na njih lahko dajo podaljške in pa tam, kjer pripopajo podaljšek je viden tak var..No, srkratka men ni všeč, lase full uničiš, pa se moraš potem ko jih daš dol itak na kratko postričuser posted image . No, moj frizer je mnenja, da je to le še en način izvabljanja denarja iz denarnic naivnih strank. user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Podaljšanje las...
4.6.2007 16:35:30   
Strawberrie Cherrie
A pol je najbolje, da si kupim lasuljo????

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Podaljšanje las...
4.6.2007 17:42:38   
venezuela
V lekarni se dobijo vitamini za lase, nohte, kožo....Mislim, da jih imajo tudi v DM-u. Jst si tud zej puščam dolge, jih mam že skoraj do ramen.user posted image
Moje sestrična je imela podaljške, so ji v lj nardil, pa je blo ful drago. Ni zadovoljna, pa še lase so ji uničl in na konice ima čist scufane. Meni je moja frizer tako reku(Stevo v lj):za podalške dsi umislit, moraš met denar, tko kot une zvezde, k so najprej s tem začele. Oni si hodijo k frizerju lase prat, ne počnejo tega doma, ker rabiš extra šampon, glavnik, nego....skratka komplicirano. Tko da če imaš dovolj denarja, se to lahko umisliš. Jst sem tu jih hotla na začetku met, sam sem si raj vitamine v lekarni za 5eur kupla, pa mi je tko 600 ojru za počitnce pa cote ostal.user posted image user posted image user posted image user posted image
Mi je to bolš varjanta. Sej lasi htr rastejo, pa še 100krat lepši so naravni!!!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Podaljšanje las...
4.6.2007 18:33:48   
helloKitty
ena moja znanka si je dala tud podaljšat (mislm da nekje u Domžalah) in po parih tednih je mela tok mastne lase da je blo groza. zgleda da je mela svoje bl švoh in pol so ji te podaljški tok dol potiskal. skratka stran vržen dnaruser posted image

(odgovor članu venezuela)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Podaljšanje las...
4.6.2007 18:34:52   
Strawberrie Cherrie
user posted image user posted image user posted image

Ok, zgleda, da nič ne bo s podaljšanjem...ste me prepričale,,,
Raje bom dala v fond za novo sedežno garnituro user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?