|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izdelava načrta,.....
11.7.2007 20:58:55   
Anonimen
No tudi mi2 sva kupila parcelo (nadomestna gradnja),sedaj pa iščeva arhitekta, ki nama bo pomagal z načrtom....pa me zanima če ima katera kaj izkušenj s tem in koliko to cca znese cenovno.

Vsak nasvet je dobrodošel,....


Lp

Edina

< Sporočilo je popravil Pikec0 RR -- 11.7.2007 22:38:43 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IZDELAVA NAČRTA,.....
11.7.2007 21:15:58   
lukec
To bo sedaj spet zvenelo kot reklama. Če se odločiš za gradnjo s siporexom (ytongom) imajo na voljo 22 tipskih hiš in 2 nizkoenergijski. Če se odločiš za katero od njih, ti zastonj pripravijo vso projektno dokumentacijo za pridobitev gradbenega dovoljenja. Meni se zdijo hišice luštkane, vendar so to zaenkrat še sanje. Poglej na njihovo stran, mogoče vama bo kakšna všeč in bosta prišparala nekaj evrov.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IZDELAVA NAČRTA,.....
11.7.2007 22:12:33   
BaByGiRl
Midva sva pririnila do pridobivanja gradbenega dovoljenja, ki pa se sedaj vleče ker so dopusti user posted image
Če te kaj določenega zanima, mi pošlji zasebno sporočilo, da ne bo kaj narobe tukaj, če pišem o kakšni firmi in ji delam reklamo.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izdelava načrta,.....
11.7.2007 22:47:33   
Olivija
Sva pridobila nekaj predračunov od arhitektov in cena se je gibala od 4000-6000 evrov (idejni načrt do gradbenega dovoljenja). 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izdelava načrta,.....
11.7.2007 22:59:14   
Erdbeere
midva sva vzela pa tipski načrt in je bila cena 2000€ z vsemi papirji ki sodijo zraven....imajo pa tam 250 načrtov, če te zanima vprašaj..je pa tud na internetu stran.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izdelava načrta,.....
12.7.2007 10:39:31   
2mama
mi smo imeli adaptacijo hise (v bistvu so ostali samo zunanji zidovi - to smo naredili, da nismo rabili dovoljenj), pa nam je naredila znanka arhitektka. posnetek stanja za 150 evrov (preden smo vse porusili znotraj) in in nov nacrt za 200 evrov. pa nam je ratala res lepa hiska.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izdelava načrta,.....
12.7.2007 15:10:37   
Anonimen
No te cene ki ste jih vi navedli so normalne v primerjavi s tistim, kar so meni rekli zadnjič.....sem mislila da bom na rit padla.
Sem za foro klicala nekega arh. v Domžale pa mi je reku da bi me načrt prišel tam nekje okrog 2,0 mio SIT....HALLLOOO A NI TO MAL VELIK!?
A mislite da majo to vsi take cene al kaj?
No sicer sva za naslednji teden zmenjena pri eni v Kamniku pa me tud zanima kako bo ceno postavla.

(odgovor članu 2mama)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?