|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vaje za boke in rit
5.10.2005 10:47:41   
LONA13




V nosečnosti sem se zredila za 25 kg, i skoraj vse kile so mi šle v boke in zadnjico. Zanima me če katera pozna kakšne dobre vaje za zmanjšanje obsega?

Hvala in lp, Lona




_____________________________

Nejc praznuje dva rojstna dneva 20.7. in 2.8.!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vaje za boke in rit
5.10.2005 10:55:56   
Anonimen
Hitra hoja, tek...morda.

(odgovor članu LONA13)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vaje za boke in rit
5.10.2005 11:02:05   
baguSka
Hoja po stopnicah, orbidrek, trebušnaki v stran.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vaje za boke in rit
5.10.2005 11:33:09   
darjatimci
S ta zadnjo in boki je res težko izgubit vse kar si pridelala,jaz se nisem toliko zredila ampak meni so trebušnjaki res pomagali.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vaje za boke in rit
5.10.2005 12:27:16   
alijana



Lona nič ne skrbi, te kg si pridelala v 9 mesecih, počasi, s pravo vadbo in prehrano jih boš sigurno izgubila, predvsem pa bi ti odsvetovala diete!!! Predlagam ti obisk aerobike 2-3 x na teden, pod strokovnim vodstvom boš naredila za vse dele telesa optimalne vaje. Povem pa ti da je to  dolg proces, prvi mesec boš ugotovila, da je tvoj obseg trebuha ali pa nog sicer manjši, po kg pa ne bo sprememb. Ampak to je proces, če boš vztrajala pri aer boš ugotovila tiste ta prave dolgotrajne učinke z obiskom vadbe 1 leto in več. Jaz se še trenutno ne ubadam s kg (sem v 35T in še čakam na user posted image . Sicer pa sem vaditeljica aer, ki ji je zelo težko brez vadbe - trenutno so samo sprehodi na sporedu, sicer pa sem do 35 t pridelala le 7,5 kg). Želim ti vse lepo z user posted image , glede kg pa ne skrbi, bo že šlo dol. Lp, user posted image



(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vaje za boke in rit
30.11.2005 14:03:59   
ela78
Živjo aliana!
Zasledila sem, da si vaditeljica aerobike in me zanima koliko časa si še vodila, ko si zvedla, da si user posted image ?
Vglavnem zanima me vse v zvezi s tem, ker sem jest tud vaditeljica, ampak v teh rečeh se pa nisem še nikjer nič pozanimala, sedaj me pa res zanima!!!user posted image  
Hvala za vse informacije

lp, elauser posted image

(odgovor članu alijana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?