|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mah ta strpnost
22.10.2007 18:57:56   
FANTEK1
Ves cas se govori samo o strpnosti pa o tem kako je nekdo nekomu odgoovril in kako je bil nestrpen in nesramen. Vsak odgovor se 100x prekomentira, ker pac po mnenju nekaterih ni bil dovolj prijazno napisan...

Bistvo vsega je, da se cloveku, ki ima problem odgovori in se mu pomaga  z resnico, ne pa nekim "hopacupa" odgovorom. Zakaj je treba vedno pazit kako se odogovor, da te ne napade krdelo "strpnih", ker si povedal resnico.

Ce mislim, da je nekdo naredil neumnost ali se mi zdi, da je nekaj neumno, bom to tudi napisala. Ce se mi zdi nekaj brez veze, bom to tudi rekla. - in za sabo potegnila kolono sporocil- KAKO SI NESTRPNA! - MALO VEC STRPNOSTI PROSIM! - KAJ JE NAROBE S TABO DA SI TAKO DIREKTNA? - A SI TI NORMALNA? - SE DOBRO DA JE S TABO VSE OK! itd.   IN SEVEDA vsa ta sporocila ponavadi napisejo tiste STRPNE!! user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mah ta strpnost
22.10.2007 18:59:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: FANTEK1


Ce mislim, da je nekdo naredil neumnost ali se mi zdi, da je nekaj neumno, bom to tudi napisala. Ce se mi zdi nekaj brez veze, bom to tudi rekla. - in za sabo potegnila kolono sporocil- KAKO SI NESTRPNA! - MALO VEC STRPNOSTI PROSIM! - KAJ JE NAROBE S TABO DA SI TAKO DIREKTNA? - A SI TI NORMALNA? - SE DOBRO DA JE S TABO VSE OK! itd.   IN SEVEDA vsa ta sporocila ponavadi napisejo tiste STRPNE!! user posted image user posted image user posted image


In kaj potem? Naj ti ne pridejo do živega. Jaz tudi vedno napišem, kar mislim. Direkt.

(odgovor članu FANTEK1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mah ta strpnost
22.10.2007 19:01:57   
FANTEK1
niv.. zdi se mi pac, da bi bilo lazje za tiste, ki postavljajo vprasanja, da se jim direkt odgovori, kot da berejejo vse te klobase, ki ze na drugi strani nimajo veze s tem kaj so vprasale...
samo to

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mah ta strpnost
22.10.2007 19:02:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: FANTEK1

niv.. zdi se mi pac, da bi bilo lazje za tiste, ki postavljajo vprasanja, da se jim direkt odgovori, kot da berejejo vse te klobase, ki ze na drugi strani nimajo veze s tem kaj so vprasale...
samo to


Se globoko strinjam.

(odgovor članu FANTEK1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mah ta strpnost
22.10.2007 19:03:01   
Anonimen
Men se pa ne zdi tako.

Malo je resnice, malo zabave, malo neumnosti, nekaj praktičnosti, malo jeze in nerazumevanja, nekaj nestrpnosti,.....

That's life in tukaj gor ni nič drugače user posted image

(odgovor članu FANTEK1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mah ta strpnost
22.10.2007 19:03:07   
Anonimen
Ja pa kaj se sekiraš. Smo pač nestrpne. No jst vem da sm pauser posted image
Tisti ki si domišljajo da niso so pa itak fullll realniuser posted image . Vsi smo nestrpni. Eni pokažemo, drugi se delajo fine.
Brez veze se obremenjevat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mah ta strpnost
22.10.2007 19:05:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: FANTEK1

niv.. zdi se mi pac, da bi bilo lazje za tiste, ki postavljajo vprasanja, da se jim direkt odgovori


Ko bi le bilo življenje tako enostavno direktno.

Ali da bi ga vsaj kot takega dojemali.

Pa ga ne. Tudi tukaj ne user posted image .

(odgovor članu FANTEK1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mah ta strpnost
22.10.2007 19:05:34   
Taula
Škoda časa za tako razmišljanje.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mah ta strpnost
22.10.2007 19:07:36   
Anonimen
Ko sem prvic prisla na forum so mu tri odgovorile direktno, ena ne prevec prijazno a realno, druga se je sicer postavila na mojo stran, a dala dober nasvet,... vse ostalo pa ni bilo vredno branja, ker so se med sabo pikale kako grdo so mi tiste prve tri odgovorile.
Iskreno receno, meni je bilo cisto ok, sem vsaj vedela kaj res mislijo. Tiste, ki so naprej pisale se 4 strani pa sem samo preletela, ker je bilo neuporabno in skoda casa... zal
in tudi meni gre to na zivce.

(odgovor članu FANTEK1)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mah ta strpnost
22.10.2007 19:09:00   
Anonimen








IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Škoda časa za tako razmišljanje.



a za bedne neuporabne odgovore pa ni skoda casa?

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mah ta strpnost
22.10.2007 19:11:33   
Taula
Odvisno kako na to gledaš oz. z kakim razlogom ljudje to napišejo. Enim je dolgčas, drugi se razburjajo, tretji pa kaj jaz vem. Vsak zase ve. Samo sekirati se zaradi virtualnosti....zakaj že?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mah ta strpnost
22.10.2007 19:13:36   
muki1
Danes pa ste vse menstruacijo dobile na teh partnerskih odnosih ali kaj?
Boga jaz, ko je že 22 mescev nimam.... ko mi bo to vse ven vdarilo, RR pazi se user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: mah ta strpnost
22.10.2007 19:15:08   
Anonimen
Jaz mislim, da če človek že nekaj vpraša, tudi pričakuje realne odgovore oz. nekaj povedanega na temo, ne zgolj user posted image  user posted image  user posted image  ipd. sranja. Kadar gre seveda za resne teme. In to je zame povečini povsod, razen na čveku. Je pa res, da so ponavadi uporabni trije, štirje odgovori, kot pravi anonimna, potem pa se teme zaserje in se serje do pete, šeste strani. Ja, priznam ,da sem tudi jaz to včasih počela, zdaj pa že dolgo ne več, ker se mi zdi, da nek nivo spoštovanja drugih uporabnikov foruma, pa mora ostati. Pa samo še to: tisti, ki zastavi vprašanje, mora biti prišravljen na take in drugačne odgovore, zato je brez smisla, da se po šestem odgovoru strma in vse skupaj pošlje v tri krasne.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: mah ta strpnost
22.10.2007 19:16:29   
cukerček
jaz vedno odgovorim direkrno in povem kaj mislim, vedno ne samo tukaj gor ampak nasploh v življenju...taka pač sem in mogoče komu ne odgovarjam tisti me naj ne berejo ker ne mora vsak vsakemu ugajat mogoče pa v moji direktnostjo kdaj katera najde naset zase....ali kar koli pač

glede tega kakšne vse pa najdemo tukaj gor  pa ne bom več debatirala ker se nesplača ponovno spuščat v prepire saj zaradi prepirov nisem sodelovala v pogovorih kar nekaj mesecev

predvsem pa se mi zdi otročje

_____________________________

Naši spomini so edini raj iz katerega nas ne more nihče pregnati...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: mah ta strpnost
22.10.2007 19:17:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen










IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Škoda časa za tako razmišljanje.



a za bedne neuporabne odgovore pa ni skoda casa?




Ja FANTEK1, zakaj je treba pa takoj anonimen bit user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: mah ta strpnost
22.10.2007 19:17:23   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Danes pa ste vse menstruacijo dobile na teh partnerskih odnosih ali kaj?
Boga jaz, ko je že 22 mescev nimam.... ko mi bo to vse ven vdarilo, RR pazi se user posted image .


Jaz je nimam 7 mesecev pa sem že cela blažena. Kaj bo šele čez nekaj mesecevuser posted image  - RR pazi seeeeeeeuser posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: mah ta strpnost
22.10.2007 19:19:42   
Taula
Jaz imam o anonimnih osebah itak svoje mnenje...osebe brez jajc oz. hrbtenice. Ponavadi ploskajo in kimajo, ko pa je iskreno kaj treba povedati pa rep med noge.

Sem seveda ne sodijo osebe ki imajo RAZLOG za anonimnost, bedne so mi osebe ki izzivajo pod anonimnostjo in svoje komplekse sproščajo. Nestrpnost? Tudi prav.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: mah ta strpnost
22.10.2007 19:21:29   
FANTEK1







IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen











IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Škoda časa za tako razmišljanje.



a za bedne neuporabne odgovore pa ni skoda casa?





Ja FANTEK1, zakaj je treba pa takoj anonimen bit user posted image


a?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: mah ta strpnost
22.10.2007 19:23:28   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: FANTEK1

Ves cas se govori samo o strpnosti pa o tem kako je nekdo nekomu odgoovril in kako je bil nestrpen in nesramen. Vsak odgovor se 100x prekomentira, ker pac po mnenju nekaterih ni bil dovolj prijazno napisan...

Bistvo vsega je, da se cloveku, ki ima problem odgovori in se mu pomaga  z resnico, ne pa nekim "hopacupa" odgovorom. Zakaj je treba vedno pazit kako se odogovor, da te ne napade krdelo "strpnih", ker si povedal resnico.


Bistvo je, da je resnica relativna. Nobeno tuje dozivetje ni mogoce spoznati in obravnavati kot svoje lastno. isto velja za custva, isto velja za razumevanje nekega dogodka.
Tista nasa osebna "resnica" se pa lahko pove na veliko nacinov. Grobo, nesramno, neprizadeto, cistveno, ljubeznivo. Nacin pa izbira vsak posameznik zase. Za ilustracijo: to kar sem dosedaj napisala, bi lahko napisala tudi takole: nimas pojma o medosebni komunikaciji in ne bi me cudilo, da ti veljas za naduto kuro, ki ni sposobna slisati drugega razen sebe. Ce ti razlika ni ocitna, potem je nekaj nekje hudo narobe ( "prevedeno": imas hude tezave s socijalno inteligenco).
Pravzaprav ravno ta nerazmislek o nacinu, ki je najbolj ucinkovit za podajanje nasega lastnega videnja, nas marsikdaj pripelje v nerazumevanje; ko moz nekaj zastopi kot nerganje, a ne razgovor, ko namesto da smo razumljeni - filozofiramo itn. Umetnost je priblizati nase mnenje tistemu, ki mu je namenjeno na nacin, ki je za njega najbolj sprejemljiv in koristen. In ko das nasvet, upam, da ga das zato, da bo koristil, ne zato, da izvrzes iz sebe lastno mnenje. In ne govorimo o prijaznosti (vecinoma) temvec o sposobnosti zaznavanja, sposotovanja in razumevanja drugega in razumevanja nacina ucinkovite komunikacije.

Ce mislim, da je nekdo naredil neumnost ali se mi zdi, da je nekaj neumno, bom to tudi napisala. Ce se mi zdi nekaj brez veze, bom to tudi rekla. - in za sabo potegnila kolono sporocil- KAKO SI NESTRPNA! - MALO VEC STRPNOSTI PROSIM! - KAJ JE NAROBE S TABO DA SI TAKO DIREKTNA? - A SI TI NORMALNA? - SE DOBRO DA JE S TABO VSE OK! itd.   IN SEVEDA vsa ta sporocila ponavadi napisejo tiste STRPNE!! user posted image user posted image user posted image


Nestrpnost so jabolka, direktnost so hruske, normalnost popolnoma relativna kategorija in jih ne gre mesati. Tisto kar na koncu koncev je vprasanje je, ali s svojim "realnim in resnicnim" odgovorom nekoga se bolj prizadanes in potunkas v negativna custva, ali mu z istim odgovorom napisanim drugace lahko pomagas. Vse je stvar "stila", sve su ostalo nijanse.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu FANTEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: mah ta strpnost
22.10.2007 19:25:14   
Anonimen
Kaj "a"? Kaj te zanima?

(odgovor članu FANTEK1)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: mah ta strpnost
22.10.2007 19:27:37   
Gina
Ah daj no mir, fantek, a zdaj se moramo pa vsi strinjat, pa ne smemo razpravljat med sabo? Razpravljanje je direktno sporočanje drugače mislečih in kaj je s tem narobe? Saj sama vidiš, da na koncu večkrat ugotovimo, da smo samo vsebino napačno brali. Ali pa ugotovimo, da smo podobno razmišljali, samo da smo različno interpretirali. Pa kaj, a zdaj te pa to moti? Kdo je zdaj nestrpen? Kaj si sploh hotela sporočiti s tem postom? Obsojati?

(odgovor članu FANTEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: mah ta strpnost
22.10.2007 19:27:53   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: al bina
In kaj potem? Naj ti ne pridejo do živega. Jaz tudi vedno napišem, kar mislim. Direkt.


In obdrzis civilizirano, kulturno raven v toliki meri, da ce tudi odgovor ne bi pomagal, ne odmaga. Za nekatere se mi pa vcasih zazdi, da prav uzivajo s posipavanjem "besedne soli" na rane.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: mah ta strpnost
22.10.2007 19:29:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: al bina
In kaj potem? Naj ti ne pridejo do živega. Jaz tudi vedno napišem, kar mislim. Direkt.


In obdrzis civilizirano, kulturno raven v toliki meri, da ce tudi odgovor ne bi pomagal, ne odmaga. Za nekatere se mi pa vcasih zazdi, da prav uzivajo s posipavanjem "besedne soli" na rane.


Aja, to moraš pa znati. user posted image

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: mah ta strpnost
22.10.2007 19:30:34   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
.... Vsak zase ve. Samo sekirati se zaradi virtualnosti....zakaj že?user posted image


Mogoce zato ker v tej virtualnosti eksistirajo realni problemi, stiske, zalosti, veselja... In za vso to virtualnostjo stojijo ljudje, ki so prav tako realni,  kot njihova zivljenja, problemi in veselja.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: mah ta strpnost
22.10.2007 19:33:22   
Taula
Mogoce zato ker v tej virtualnosti eksistirajo realni problemi, stiske, zalosti, veselja... In za vso to virtualnostjo stojijo ljudje, ki so prav tako realni, kot njihova zivljenja, problemi in veselja.


Vidiš spet ne razumeš. Seveda so realne zgodbe, realni ljudje. In te prizadanejo, čeprav osebno ne poznaš osebno..samo jaz sem mislila zakaj bi se sekirala če en izziva, če je en nestrpen, smeti temo, zakaj bi odpirala teme o strpnosti....halo..jaz vidim forum...ta oddelek za resnične probleme, ne pa za take teme.
Določene teme nam vedno pridejo blizu in nam bodo. Saj smo ljudje.
Ne bom pa pisala takih tem..npr. zakaj si rečete kure?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?