|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   les za teraso
11.10.2007 19:37:47   
tosja
Prosim, če mi lahko katera pomaga z izkušnjo, nasvetom.
Na terasi bi radi položili les...firme, ki to delajo imajo precej zasoljene cene, pa še na Štajerskem koncu nisem nič izsledila.
A to mogoče tud kak parketar polaga, mizar... user posted image
Les je npr. v Bauhausu precej ceneje. user posted image

Hvala!


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: les za teraso
11.10.2007 20:56:57   
rija
mi imamo na eni terasi bankirai...zaenkrat bp...

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: les za teraso
11.10.2007 21:21:51   
triša
Bankirai je ful lep. Mi ga bomo tudi dali na en del atrija. Je res nekoliko dražji, zato pa naj bi držal enkrat dalj. Ena dila 3650x 14,5  mislim da je debelina 2,5 cm stane 27 evrov.
Rija kje si ga nabavla in kako ste ga montirali???


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: les za teraso
11.10.2007 22:06:30   
rija
meni ga je zrihtal en parketar, ki ga je jemal večjo količino tudi zase in sem se shandlala za neverjetno ceno 20 eur za  kvadratni meter......user posted image  

smo ga v prvi fazi mislili dati kot sončni dek okrog bazena, vendar je bazen ostav v kleti user posted image  in smo ga pač porabili za teraso.

polagali smo ga pa na kovinsko konstrukcijo, ker je ta terasa v luftu...
če bi bila malo bolj pametna, bi ga dala tudi na drugo teraso, kjer imamo sedaj ploščice, ki so napram bankiraju nikakve  user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: les za teraso
12.10.2007 8:10:44   
Anonimen
pr nas tudi samo bankirai pride v poštev. Zelo zadovoljni, kljub cenam. mi smo ga nabali pri kerin povirk (al kaj je že, v trzinu), zadovoljni tudi z montažo

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: les za teraso
12.10.2007 13:27:35   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: MIŠEK13

pr nas tudi samo bankirai pride v poštev. Zelo zadovoljni, kljub cenam. mi smo ga nabali pri kerin povirk (al kaj je že, v trzinu), zadovoljni tudi z montažo


Tud mi želimo to...sam iz LJ bi prodali, montirali pa ne user posted image
Sem našla enga v Mb - upam, da bo! user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: les za teraso
12.10.2007 13:36:05   
triša
Tosja javi mi prosim kateri ti je delal v Mariboru in kje si ga dobila, ker jaz tudi rabim za stanovanje v Mariboru.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: les za teraso
15.10.2007 13:50:00   
tosja
triša, poskusi tukaj: www.boogie-parket.si

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: les za teraso
16.10.2007 21:11:53   
triša
Tosja hvala ti za link, sem jim poslala meil. Sem pa vidla da imajo tudi Ipe les in se mi zdi še skoraj lepši od Bankiraija, ker je gladek in lepe rdečkaste barve.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?