|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 11:50:47   
muki1
..da res ne vem, kaj naj user posted image

Stvar je sledeča. Živimo v idilični gorički vasi, ki premore vse, kar pač take vasi imajo. En britof, trgovino, bufet...prelepe travnike in razglede, ter raznorazne psihopate, ki se skrivajo za zidovi svojih hiš in maltretirajo svoje ženice.
Jaz sem po naravi zelo borbena in se imam navado zavzemati za žrtve user posted image . To imam že od malih nog, sem se vedno postavljala v bran tistih, ki so jih drugi maltretirali v šoli. Marsikdaj sem stegnila jezik, če se mi je tako zdelo in večkrat potegnila kratko.
No in zdaj se je zgodilo naslednje.
Naša dva soseda se velikokrat prepirata in po krikih sodeč in modricah, je tudi žena večkrat tepena. Letošnje poletje je bilo grozno. Ker je bilo vroče smo cele noči imeli odprta okna in večkrat se je dan končal z njunimi kriki in naslednji dan začel z kričanjem. Ženska je vpila v slogu, pusti me, ali pa, ubij me že enkrat, pa, ne ne ne....res grozno. Težko sem to prenašala, ampak nisem klicala policije, ker sta se potem vedno pobotala in nisem hotela raskirati nekih ,,dobrih sosedskih odnosov,,.
Ampak nekega poletnega večera letos pa je sodu izbilo dno. Nekje opolnoči, ko smo seveda vsi spali se je spet začelo zverinsko kričanje, da me je kar vrglo iz postelje. V tistem besu sem šla na telefon in ju poklicala, ter sosedu, ko se je oglasil rekla, da če takoj ne prenehata s tem divjanjem, mu pošljem policijo, pa naj že enkrat pusti to žensko pri miru.
No, od takrat je začuda mir. Nikoli več nismo slišali kričanja, ampak seveda so z nami pretrgali stike. Na cesti se obračajo vstran, skratka ne poznamo se več.

Zame se je ta zgodba tu končala do včeraj, ko sem zvedela od njune frizerke, ki me je klicala prav s tem namenom, da mi to pove, da me zdaj ta sosed tako sovraži, da planira, kako me bo enkrat pretepel, ko me sreča na cesti, da ga je baje žena morala že parkrat prav držati doma, da ni šel me pretepst user posted image
Mislim, jaz res ne vem.....in to potem gresta govorit okoli user posted image
Zdaj res ne vem, kaj naj? Malo me je strah, da se res ne bo kje na cesti spravil name user posted image .
Mislim, user posted image  psihopat, no.....


Res se ne počutim dobro, že to je totalen kaos, da živimo zraven takih ljudi. Drugače imamo mir in smo svobodni kot ptički na veji. V življenju se nisem s sosedi spričkala kot je to ponekod praksa in podobno. Fak. Zdaj pa to user posted image .

Kaj naj?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 11:55:38   
Raho
Draga Mukica!

DOkler ne bo grozil neposredno tebi ne moreš nič. Potem ga pa lahko ovadiš.

Si pa naredila napako v osnovi. Takrat, ko si klicala njih, bi morala policijo in podati anonimno prijavo. Saj pa ne živite v vasi samo vi in oni, ne?

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 11:56:41   
Anonimen
Hm. Kaj boš zdaj, pojma nimam, ampak kar je je. Ne bom moralizirala, da bi mogla bit tiho ali pa enostavno poklicat policijo.
Je pa res to, da dokler ti res ne bo kaj naredu, ne moreš nič narest. Ker najbrž na policiji še nimajo nobenga zapisnika, da je sosed nasilen. Se pravi, na podlagi česa ga boš prijavila user posted image
Ne vem. Neumno je to. Neumno je poslušat in neumno se je vtikat. Žal. Ampak kar je, je.
Držim pesti in upam,da ti bo kdo kaj bolj vzpodbudnega napisal...ne vem...kako je pa s tem, če greš na policijo?

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 11:57:45   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Draga Mukica!

DOkler ne bo grozil neposredno tebi ne moreš nič. Potem ga pa lahko ovadiš.


Ja, ampak jaz ravno ne želim, da me sredi ceste pretepe. A naj se vpišem na kakšen tečaj samoobrambe, ker jaz znam tepsti samo z jezikom user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 11:59:17   
Anonimen
V ZOO trgovinah prodajajo Poprov sprej. Sicer za pse, ampak jaz bi ga vseeno imela v žepu. Ali pa kaj podobnega.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 11:59:22   
Maxica
Ojoj, grozno, no, res. Nič fajn situacija. Sam, kaj pa vem - kaj pa, če pristopiš en dan do njih, pa jima poveš, da nočeš imeti kakšnih godelj z njimi, pa da se pač opravičuješ, da si se "vtikala" v njihovo situacijo. Se bi tako dalo kaj pomenit z njima? Ali bi potem dobil morda še več "moči" nad tabo? Eh, saj ne vem, sranje veliko. Kaj pa tvoj mož pravi na to? Ga bo šel prebutat?user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:02:37   
*alja*
muki1, mogoče imave iste sosede? Tudi jas sem iz goričkega in imam tudi sosede ki se pretepajouser posted image Ali je pa to pri nas tako pogostouser posted image !

Drugače pa dotečas da ti nebo direkt grozil nemoreš nič. Sam je pa to hudič pri takih psihopatih, nikol neveš kaj bo naredil!
Čimbolj se ga izogibaj!


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:03:25   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Ojoj, grozno, no, res. Nič fajn situacija. Sam, kaj pa vem - kaj pa, če pristopiš en dan do njih, pa jima poveš, da nočeš imeti kakšnih godelj z njimi, pa da se pač opravičuješ, da si se "vtikala" v njihovo situacijo. Se bi tako dalo kaj pomenit z njima? Ali bi potem dobil morda še več "moči" nad tabo? Eh, saj ne vem, sranje veliko. Kaj pa tvoj mož pravi na to? Ga bo šel prebutat?user posted image


Eh, če bom napisala, kaj je mož rekel, bomo mi izpadli nasilni user posted image .

Jah, res vem, da nebi smela klicati, samo to poslušat..... to je res grozno. Pa najbolj grozno je, da sem si predstavljala, kako zdaj njegova žena trpi, pa seveda sem se bala, da jo bo ubil.....ona sploh ni slaba, je pač žrtev nasilja, izmozgana, prestrašena, brez poguma, da bi kam šla.... žalostno je to, res..... in zdaj se baksus še mene hoče lotit. Primitivno, res...pa saj šans ravno nima, da bi mu glih padla v naročje, da me lahko prebuta, ampak vseeno, domišljija dela, dva mala otroka imam.....kaj pa vem, kako fejst je strgan.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:05:30   
Anonimen
Jaz sem po naravi zelo borbena in se imam navado zavzemati za žrtve user posted image .


Glede na to, me čudi da nisi že iz prve poklicala policijo, ko si jo prvič čula kričat mislim. Jaz se sicer ne zavzemam tolko za tiste ki se ne zavzamejo zase, pa vem, da bi že avtomatsko poklicala policijo v takem primeru, ne glede na odnose sosedske. Pa dobro, ni zdaj to važno.

Definitivno, pa bi se zoorganizirala in odšla z možem do njega na en konkreten pogovor, tudi gorilo bi imela za sabo, če bi blo potrebno. Nihče mene ne bo ustrahoval, sploh pa ne en degen.

Pa kaj ne poznaš nobenega tak bolj konkretnega tipa, da ga spravi k sebi? Ako ne ide milom ide s silom.


(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:05:39   
Raho
Ubogaj sončno kraljico. Moj je tudi rekel CS sprej.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:07:06   
Anonimen
U kriza. Sej ponavadi je žal tako, da če še vmešaš, potem sam potegneš ta kratko. Zato nas je večina ponavadi kar tiho. Naši zgornji sosedje se tud tepejo al kaj, vpitje je včasih grozljivo, vendar se deca tok bojim, da ni šans, da kaj rečem. Drugi sosedje so pa tudi tiho. user posted image
No, jaz bi si vsekakor nabavila solzivec, pa pogosto imej s sabo moža ali prijateljico, če se da, sploh če se sprehajaš po mraku zunaj. user posted image

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:07:56   
Anonimen
, pa da se pač opravičuješ, da si se "vtikala" v njihovo situacijo.


Opravičevanje????user posted image   Niti podrazno, še on bi se mogel opravičit, ker ne morem spat ponoči zaradi njega, kamoli da bi se mu jaz štulila??? Ne, neee. To bo šele napaka. Taki psihiči živijo samo za to, pa ja ne boš pokleknila pred njim user posted image

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:09:45   
Anonimen
Jaz sem po naravi zelo borbena in se imam navado zavzemati za žrtve.

Kaj naj?


Ohrani mirno kri user posted image .

Kakršnakoli "bojevitost" takšnega nasilneža samo podžge.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:10:42   
muki1
Ja, sprej bom pa kar kupila user posted image

Zakaj nisem klicala policije....pitam se i ja.
Zato ker se nisem hotela vmešavati user posted image  user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:11:15   
Anonimen
Pa zdaj je treba iti naprej, ker v takšnem strahu ne moreš živet...


Kaj pa pravi njegova žena? A njej je pa to prav? Kaj pa če ga ona prijavi? V kakšnih odnosih sta?

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:11:45   
Marogica
Pojdita z možem ko sosedovim in jima povejte, kaj sta slišala(to, da bi te naj ob prvi priliki pretepel). Povej jima tudi to, kar si nam napisala, da cele noči ne spite in da tega niste DOLŽNI poslušati. In da se ti v bistvu lahko ZAHVALI, da nisi takoj poklicala policije, temveč njega. ZAHVALI.  Pa povprašaj ga, če se zna pogovarjati samo z rokami ali pa tu pa tam tudi usta odpre?

Me zanima njegova reakicja. Primitivec butasti.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:12:18   
Anonimen
Zakaj nisem klicala policije....pitam se i ja.
Zato ker se nisem hotela vmešavati user posted image  user posted image .


full šit, ker zdaj si še bolj vmešana...

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:13:30   
Anonimen
  Pa povprašaj ga, če se zna pogovarjati samo z rokami ali pa tu pa tam tudi usta odpre?


A takega nasilneža user posted image .....ne verjamem, da bi sploh sllišal.....

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:14:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Pojdita z možem ko sosedovim in jima povejte, kaj sta slišala(to, da bi te naj ob prvi priliki pretepel). Povej jima tudi to, kar si nam napisala, da cele noči ne spite in da tega niste DOLŽNI poslušati. In da se ti v bistvu lahko ZAHVALI, da nisi takoj poklicala policije, temveč njega. ZAHVALI.  Pa povprašaj ga, če se zna pogovarjati samo z rokami ali pa tu pa tam tudi usta odpre?

Me zanima njegova reakicja. Primitivec butasti.



Jaz tudi ne razumem zakaj je to tak težko? Mislim, da bi si jaz kupovala neke spreje zaradi morona, ni variante. To je svobodna zemlja in da bom se jaz šetala v strahu po njej? Ne, ne. Ne pokaži mu, da se ga bojiš, to ga še samo podžge.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:15:39   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

  Pa povprašaj ga, če se zna pogovarjati samo z rokami ali pa tu pa tam tudi usta odpre?


A takega nasilneža user posted image .....ne verjamem, da bi sploh sllišal.....


Kaj sliš tudi ne? TOrej je poleg svoje debilnosti še gluhuser posted image  Muki1, ni ti lahko...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:16:45   
Anonimen
Kaj sliš tudi ne? TOrej je poleg svoje debilnosti še gluhuser posted image  Muki1, ni ti lahko...


Če bi "slišal", se ne bi tako obnašal user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:20:07   
Anonimen
Ne pokaži mu, da se ga bojiš, to ga še samo podžge.


ja, ostani kul :)

ma, smo pametne user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:20:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Kaj sliš tudi ne? TOrej je poleg svoje debilnosti še gluhuser posted image  Muki1, ni ti lahko...


Če bi "slišal", se ne bi tako obnašal user posted image


Mič, jaz pa ne bi kr tak puške vrgla v koruza. Mogoče pa mu tega še nihče ni povedal, tega mi ne vemo. Sicer pa važno je, da se muki postavi zase, sploh pa njen mož da jo podpira pri tem. Kaj si ti nor, da jaz moram v strahu zapuščat bajto zaradi enega degena? ma ni variante, ne bi blo dobro za njega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:21:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR
Kaj sliš tudi ne? TOrej je poleg svoje debilnosti še gluhuser posted image  Muki1, ni ti lahko...
Če bi "slišal", se ne bi tako obnašal user posted image
Mič, jaz pa ne bi kr tak puške vrgla v koruza. Mogoče pa mu tega še nihče ni povedal, tega mi ne vemo.


Ja, maš prav :).

Samo kdo?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kakšno godljo sem si zakuhala
4.11.2007 12:21:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Ne pokaži mu, da se ga bojiš, to ga še samo podžge.


ja, ostani kul :)

ma, smo pametne user posted image


Kul da bi ob tem ostala? Ma saj nisem nora, hitro bi on videl moj fris, še prehitro. In definitivno ne bi bil kul.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?