|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poroka
26.9.2007 13:16:23   
KBM
Mene pa nekaj zanima glede vabil na poroko!
Ali je res, da staršem ne pošiljaš vabila za na porokouser posted image , da je tko v zakramentu!

Hvala že v naprej!

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poroka
26.9.2007 13:26:21   
Dejča
Midva sva obojim vabilo izročila osebno - se mi zdi, da se spodobi, če ne zaradi drugega - za spomin user posted image .

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poroka
26.9.2007 13:42:36   
Anonimen
Midva sva vsem ožjim družinskim članom izročila osebno, ostalim sva pa poslala. O zakramentu pa nimam pojma, ker sva oba ateista. Nama se je zdelo, da se tako spodobi.

(odgovor članu Dejča)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poroka
26.9.2007 13:43:08   
Naja30
Mi2 sma jih poslala user posted image

Se pa nisma poročila cerkveno, tako da zakramenti za naju niso veljali user posted image

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poroka
26.9.2007 14:22:39   
Anonimen
Midva sva se sicer poročila v tujini ampak sva tukaj naredila za familijo poporočno večerjo in sva čisto vsem poslala vabila po pošti, tako staršem, sestri, bratu, tetam, itd.

Ne vem kako je s temi zakramenti ker to je meni čisto tuje, ampakj naredi tako, kot ti misliš da je prav, ne poslušaj drugih.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poroka
26.9.2007 15:24:19   
klavdijas
Sploh te ne zastopim, kaj je v zakrementu.
Poznamo svetiezakramente:
Krst, obhajilo, birma, poroka, maziljenje. Kaj ima tukaj vezo vabilo za poroko ?

Lp,

      Klavdija

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poroka
26.9.2007 17:58:25   
smolicpet
Meni se zdi primerno, da staršem izročiš vabilo osebno, vsaj midva sva tako storila. Ostalim sva jih pa nekaj osebno nesla, nekaj pa po pošti poslala (tistim, ki so bolj oddaljeni, ker da bi jih vsem odnesla se nama časovno nebi izšlo).

(odgovor članu klavdijas)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poroka
27.9.2007 8:08:38   
nanaa
Medva sva staršem in vsem odnesla vabilo. Starše sva sicer že prej povabila na ribiceuser posted image , in seveda najini priči ( ki so sestre) ter jim povedala. Vabila pa sva jim dala, jih bodo imeli za spomin.

(odgovor članu smolicpet)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poroka
27.9.2007 11:47:42   
Anonimen
Midva sva (skoraj) vsem izročila vabila osebno, tudi najinema staršama. No, edino vabila njegovi teti in sestrični v Švico sva jih pa poslala.user posted image

(odgovor članu nanaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poroka
27.9.2007 15:49:20   
cukr07
Tudi midva sva vsem vabila izročila osebno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Poroka
28.9.2007 14:46:46   
simona76
IZVIRNO SPOROČILO: Dejča

Midva sva obojim vabilo izročila osebno - se mi zdi, da se spodobi, če ne zaradi drugega - za spomin user posted image .


se podpišem

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Poroka
28.10.2007 18:13:15   
vaney
tudi midva sva skoraj vsa vabila nesla osebno (razen 3 oddaljenim prijateljicam in maminemu bratrancu), pa tudi tem sva hotela odnesti osebno, pa je zmanjkalo časa. zdi se mi lepo, da se potrudita in vabita osebno. starši pa sobili seveda prvi na vrsti.

(odgovor članu simona76)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Poroka
11.11.2007 12:03:45   
taši84
hojla!

tudi midva jih bova dala osebno, kar se mi zdi najlepš.

lp, taši84

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Poroka
11.11.2007 16:58:48   
Balonchy
Ne vem kaj ima vabilo z zakramenti?

Drugače sva pa tudi midva vabila razdelila vsem osebno - vključno s starši.

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Poroka
11.11.2007 18:58:43   
Majuska
Midva sva vsem osebno izročila vabila.

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




ALI JE ZAKONSKI SVETOVALEC ŠE VEDNO TABU
carmencita

Ali bi poiskali pomoč zakonskega svetovalca, če v zakonu/zvezi škripa?

Nikakor NE (tujemu človeku nebi zaupala svojih intimnih težav v zakonu) (16%)

Mogoče (37%)

DA, SEVEDA (obrnila bi se po nasveti strokovnega zakonskega svetovalca) (46%)


Število vseh glasov: 123

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!