|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dojenček v avtomobilu
25.11.2007 8:49:40   
Nagajučk
Ima kdo avto s tremi vrati?
Kje vozite otroka, na sovoznikovem ali zadnjem sedežu? In kakšna je vaša izkušnja s transportom vozička, glede na majhen obsek prtljažnika?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dojenček v avtomobilu
25.11.2007 9:07:50   
ana b
Oj!
Ko smo imeli samo enega otročka, smo se čisto v redu po svetu prevažali s twingecem. Mali je bil v lupinici na sovozikovem sedežu ali pa kasneje zadaj za sovoznikovim sedežem, da sem ga lahko videla. Voziček je šel v prtljažnik s(mo pred nakupom vozička to testirali) prtljaga pa  v manjših kosih ob vozičku in na zadnjem sedežu.
Pa na morje smo šli štirje z vso prtljago in tudi nekaj hrane, pa še voziček- marela, je šlo fino not user posted image . Letos smo šli pa prav tako štirje z enoprostorcem, pa je bil ravnotako nabasan user posted image  

(odgovor članu Nagajučk)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dojenček v avtomobilu
25.11.2007 9:07:59   
karamela
Ko sem imela v avtu 3 vrata, sem ga vozila zadaj. Za vožnjo spredaj se dobro pozanimaj, zaradi air bagov, ki morajo biti izklopljeni, pa tudi načeloma kot jaz vem se otročke naj ne bi vozilo spredaj v sedežih.

Ti pa priporočam ob menjavi avtomobila, obvezno kupi s 5 vrati. Jaz sem in je veliko lažje, še posebej sedaj ko imam dva user posted image .




(odgovor članu Nagajučk)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dojenček v avtomobilu
25.11.2007 9:42:20   
sani1
Da ne boš menjala avtomobila kupi avtu primeren voziček. takšen, da se lepo zloži in da lepo vse spraviš noter. Otrok pa obvezno zadaj za tabo...

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dojenček v avtomobilu
25.11.2007 13:03:03   
Nagajučk
Airbag bova izklopila tako, da to bi slo. Zaradi same varnosti, pa spet ne vem kaj je bolje spredaj al zadaj.
Za enkrat avto ostaja kot je, ni se eno leto star in zal s finance plati ga ne bova morala zamenjati tako hitro.
Mali nagajuček pa se nama bo pridružil v začetku aprila. Itak se lahko še kaj naredi, ampak trenutno gledava na situacijo iz stanja kot je.
Hvala za deljenje izkušje.
user posted image

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dojenček v avtomobilu
25.11.2007 13:08:58   
Nagajučk
ja, sem tudi sama za da je zadaj, pa vendar dve kolegica jih vozita spredaj (kljub temu da imajo avte z 5 vrati). Potem pa morm mal povprasat za vaše mnenje.
thx

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dojenček v avtomobilu
25.11.2007 13:29:32   
CatJa
pa vendar dve kolegica jih vozita spredaj


Ja, in? A pol je treba pa še vam?

Jaz sem malega do 9. meseca vozila v Twingotu, zadaj, voziček smo imeli pa Peg Peregotov s tavelikimi kolesi, je pač podvozje šlo v prtljažnik, košara pa zadaj za voznikovim sedežem.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Nagajučk)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dojenček v avtomobilu
25.11.2007 14:15:17   
viv_
Jaz sem imela pri Mirni na začetku Seata Ibizo, na 3 vrata. Vozila sem jo zadaj, na sovoznikovem sedežu. Vedno. Pa imela sem tisto ogledalce, da sem jo videla.

Voziček sem imela Quinny Freestyle 4XL, ki je ogroooooooooooomeeeeeeeeeeeeen, pa sem ga zbasala zadaj.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dojenček v avtomobilu
25.11.2007 19:59:49   
Anonimen
Vedno zadaj.

Vožja spredaj preusmerja tvojo koncentracijo s ceste na otročka in se ne priporoča.

(odgovor članu Nagajučk)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dojenček v avtomobilu
26.11.2007 10:50:52   
lea23
imam citroena c2, 3 vrata, tamalo vozim v lupinici na sovoznikovem sedežu. voziček dam v prlažnik in pride glih za glih..
zadnja sedeža imam itak vedno frej, in če bi bila sila in bi mogla it na morje z mojim avtom, bi pač šla ane.. prtlaga lepo zadaj in to je to.
drugač pa ima mož družinski avto karavana ki ga imamo pa za izlete, morje, ko gremo na vikend,.. za naju s tamalo je pa moj citroen čisto dovolj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi na dopustu ne pozabimo na okolje!
Ali ste vedeli, da je turizem odgovoren za kar 14 % vseh nastalih komunalnih odpadkov na globalni ravni in da evropski d...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?