|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 13:36:30   
Anonimen
Nekatere tukaj gor poznate to zgodbo, ker smo iz istega kraja, ampak nobena še ni napisala. Anonimna sem, ker neželim ispostavljati oseb.

Vglavnem zgodilo se je tako!
Ta dva dolgo nista mogla imet otrok. Ko sta že obupala pa se je zgodilo. Oba sta starejša (ona nekje čez 40 on pa mal več). Otroka sta se zelo veselila. Obdržala sta ga kljub tamu da so rekli da mogoče nebo zdrav! Imela je tudi srčne teževe. Zdaj ko je vse to mimo, ko ni več v nobeni nevarnosti, ko se normalno razvija, zdaj pa oče začne noret. Mala pikica je stara 2 leti in pol. Igrala se je v kuhinji in strla babicine očala (okvir), zato je oče ponorel. Malo je brcnil da je odletela na drugo stran kuhinje v elemente. Ker je mama to vidla je seveda ponorela in pobrala otroka se drla na moža, ampak on je zato stolkel (kar fejst) tudi njo. To da je njo stolkel ni bilo prvič od tega časa kar je rodila in tudi v nosečnosti (prej pa ne).

Zdaj ko pa je položil roko tudi na user posted image , se je zatekla na socialno. Dali so jo v varno hišo in že kake tri tedne neve noben kje je z otrokom.

Vsaka čast taki ženski ki je sposobna za otroka narest vse. Ampak meni se obe tako zelo  (ne najdem primerne besede) da kar user posted image ko se spomnim na njiju.
Pa kako je lahko en moški ki si tako dolgo želi otroka, potem ko ga pa dobi pa dela take bedarije (začel je tudi pit). Boga ženska je bres vsega odšla od hiše, nima službe, nima nič, pa kako bo preživela? Kaka prihodnost jo čaka?

Mala je pa isto stara kot moja. Dost krat smo bili skup. Sem brez besed.

Mogla sem se izkašljat!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 13:38:46   
tanikaa
Bravo za to žensko, da je zbrala pogum in šla iz pekla. Upam, da ji bodo tudi druge, ki so v podobnih situacijah sledile.

Za tisti izmeček pa ... škoda besed.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 13:40:29   
Anonimen
Bravo, mamica, edino prav, kar je naredila. O dedcu pa je odveč izgubljati besede.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 13:41:43   
baguSka
Malo je brcnil da je odletela na drugo stran kuhinje


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa je z njo vse vredu zdej???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 13:42:40   
Fiona23
Bravo mami!!! Tistga kretena bi pa ubila z lastnimi rokami.

_____________________________

LP, Bejbika

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 13:45:13   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vsa čast mamici za ta pogumen in pomemben korak.user posted image

(odgovor članu Fiona23)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 13:46:46   
Tanik
user posted image mami, čeprav vse skupaj je zelo žalostno.
oče si je želel, ni pa vedel oz. se ni zavedal kaj to pomeni, mogče leta. al je pa pač po domače rečeno, en brezvezni, brezčutni človek.


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Fiona23)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 13:50:42   
silvya
Pravilno se je odločila. user posted image

Čeprav sta odšli in trenutno kaže da nimata financ se bo to tudi uredilo. Tega "očeta bodo že privili, da bo izkašljal to kar mu je po zakonu dolžnost plačevati.

Glavno, da sta se rešili tepeža.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 13:57:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Malo je brcnil da je odletela na drugo stran kuhinje


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa je z njo vse vredu zdej???


Tega neve noben! Upamo da je z malo vse vredu!

Iz njega nebo izvlekla nič, ker je brezposeln (ne prejema niti socialne), živi z starši na katere je tudi napisana vsa zemlja, hiša in kmetija (5 krav, par svinj) z tega so živeli, in iz penzije od starih! Ona je pred porodom hodla na črno delat v Avstrijo sezonska dela, da si je služila za sproti. Tako da od njega nebo mela niti evra, pa nič. Upam da bo zmogla in da se kaj oglasi in pove kako je z njima in če je z malo vse vredu, če nima kaj potreto,...

Upam da jima bodo pomagali (kjerkoli že sta)user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 13:59:54   
TIA22
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kaj bi bila naprimernejša kazen za takega človeka?????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 14:05:27   
malecka
Saj lahko zahteva od države mislim, da je- republiška preživnina- Država pa bo pol že očeta lovila.

In pa bravo mamicauser posted image , edino kar je prav naredila. Za očeta pa user posted image od mene.


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 14:09:02   
sneška_
user posted image user posted image user posted image user posted image Prava mamica ki misli za svojega otroka pa še vrh pogumna žena .

Za otročka pa tudi jaz bi mu  lastnoročno zavila vrat.  Koliko je poguman da slabše maltretira pa tepe.user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 14:17:58   
Anonimen
Mogla sem se izkašljat!



Aja, ikzkašljat si se mogla, sem se že spraševala kaj imaš ti s tem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 14:39:22   
mojamura
joj....kar kocine se mi postavijo pokonci...prokleta baraba enauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
joj....se bo že še učil živeti takrat, kot enkrat njegovih staršev ne bo več, pa penzije tudi ne

izgleda se pri teh letih sploh ni zavedal kaj pomeni otrok

jao jaouser posted image user posted image


tebi mamica pa pošiljam kupuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa vse kar lahko rečem je vztrajaj!!! pa user posted image user posted image user posted image user posted image bravo!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 14:42:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Mogla sem se izkašljat!



Aja, ikzkašljat si se mogla, sem se že spraševala kaj imaš ti s tem.


Nič nimam z tem.  Tako kot marsikera tukaj na RR nima veze z zgodbo ki jo napiše. Ko se pa to dogaja v tvoji bližini in nisil sposoben pomagat, si pa zelo srečen  ko negdo zbere tolk poguma in se reši iz pekla!

Mislim da nisem nič slabega naredila.

Sicer pa tudi z nesrečami ki so dostkrat objavljene nimamo nič, pa jih objavimo. Tudi z Sašo nimamo nič pa odprete temo ko je 5 noseča. Al zato ker negre za znano osebnost pač nimam te pravice al kako?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 14:45:53   
baguSka
Mislim da nisem nič slabega naredila.


Nc nisi ti narobe nardila. Samo nivess se zlo rada sprasuje... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 14:45:58   
Anonimen
Jaz sicer ful nisem nasilen človek, ampak takemu dedcu bi pa res bilo treba dati vrečo na glavo in ga fejst prebutan. Pa ne enkrat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 14:58:21   
digi
Vsaka čast, da je šla!!!! user posted image user posted image user posted image Edino prej bi že mogla it, ko je prvič pokazal nasilne znake!!! Kaj pa se temu človeku dogaja v glavi pa sam bog veuser posted image ... Vso srečo!!!!

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 15:30:09   
*erika*
nevem sploh kaj nj recem sva cast da je sal od njega,take tipe je treba sam obglavt

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 15:47:04   
cukr07
Hvala bogu, da je zbrala dovolj poguma in odšla. user posted image  Upam tudi, da bo z malo pikico vse uredu.
Zanj pa nimam besed. Za moje pojme je user posted image !

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 16:03:59   
karmy
jzt bi ga ubila na licu mesta, ne samo kričalauser posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 16:05:08   
baguSka
jzt bi ga ubila na licu mesta, ne samo kričala


ja verjamem.... ampak bi MOGLA vsaj enkrat prej sapo zajet, da bi se spomnla, da bi v takem primeru sla ti za zapahe, potem pa bi otroka dobil on... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 16:07:29   
Anonimen
potem pa bi otroka dobil on... user posted image user posted image user posted image


Ja in kak lahko mrtev človek dobi otroka? Rečeš da je samoobramba pa fertik..

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 16:07:54   
Anonimen
Tega dedca bi moral nekdo ki bi bil 5x večji od njega enkrat fajn v steno brcnit, pa da vidimo če bi mu kaj takega na misel še kdaj prišlouser posted image .

(odgovor članu cukr07)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: lastnoročno bi ga ...!!!!!!!!
6.12.2007 16:08:15   
karmy
sklicevala bi se na samoobrambouser posted image ups ene parkrat je padu na nož, tuk kukr se je silvo plut skliceval...

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?