|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moja snubitev
11.1.2008 18:57:51   
Skratek46
No da jst povem kako me je moj dragi zasnubil.
Najprej me je peljal na nek noro romantičen grad v Italiji, pa potem v nek tropski park z raznimi živalcami(ker ve da jst to obožujem) in pol ko dveh urah,ko sva se na eni klopci ustavilaza si pogledat sončni zahod...mi je dal telefon, da naj si pogledam en posnetek...Posnetek je bil sestavljen iz najinih slik in na koncu je pisalo...Naredi me najsrečnejšega moškega na tem svetu...Prosim,poroči se z mano....Mene je seveda skori kap in ko sm se obrnla da mu dam ljubčka,se je pred mano lesketal prelep prstan z vgraviranimi L.&S.-najina imena.
Video si lahko pogledate tu spodaj...JE v italijanščini-sam bistvo je vseeno jasno in jasno je tudi da sm rekla 100x JAAAA!!!

http://www.youtube.com/watch?v=mq4tW2AOGS0

Zdej mi pa še vi zaupajte vaše izkušnje če lahko...
Lep pozdrav in ne nehajte verjet v filmske scene,ker je z ljubeznijo vse možno!





< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 12.1.2008 13:35:41 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MOJA SNUBITEV
11.1.2008 19:04:56   
Anonimen
Jokam...
Res lepo.user posted image

(odgovor članu Skratek46)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MOJA SNUBITEV
11.1.2008 19:06:01   
Kepica83
user posted image user posted image uau ćudovito! Res super!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MOJA SNUBITEV
11.1.2008 19:13:43   
kaya2007
čestitke!!!!!!!! a lahko pofirbcam kje je ta park z živalcam?

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MOJA SNUBITEV
11.1.2008 19:29:05   
riders
Ful lepo user posted image

Prav lepo zgledata skupaj, upam, da se vama bo še mnogo let cedil samo med!

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MOJA SNUBITEV
11.1.2008 19:31:40   
Anonimen
Ko bi mene moj tak zaprosil...jao... Boljše, da ne povem moje zgodbe.user posted image

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MOJA SNUBITEV
11.1.2008 19:39:24   
Kepica83
Ko bi mene moj tak zaprosil...jao... Boljše, da ne povem moje zgodbe.


Ti kar povej!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MOJA SNUBITEV
11.1.2008 19:43:00   
Anonimen
povej prosim, da se bo vsaj malo dogajalo tule gor user posted image

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MOJA SNUBITEV
11.1.2008 19:46:56   
Anonimen
zelo lepouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: MOJA SNUBITEV
11.1.2008 20:18:01   
Skratek46
V Trstu je grad Miramare...v parku tega gradu je tropski park z raznimi tropskimi zivalcami-zelo lepo in vredno ogleda...Njihova znamenitost so kolibriji.
Hvala punce za vse lepe misli in zeljeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: MOJA SNUBITEV
11.1.2008 20:28:32   
Anonimen

Jokam...


moram user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: MOJA SNUBITEV
11.1.2008 20:32:17   
Anonimen
Posnetek je bil sestavljen iz najinih slik in na koncu je pisalo...Naredi me najsrečnejšega moškega na tem svetu...Prosim,poroči se z mano....


Samo na unem posnetku od youtube, k je zraven link ni nobenega starega gradu, pa prstana, pa to.... user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: MOJA SNUBITEV
11.1.2008 20:33:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46

No da jst povem kako me je moj dragi zasnubil.
Najprej me je peljal na nek noro romantičen grad v Italiji, pa potem v nek tropski park z raznimi živalcami(ker ve da jst to obožujem) in pol ko dveh urah,ko sva se na eni klopci ustavilaza si pogledat sončni zahod...mi je dal telefon, da naj si pogledam en posnetek...Posnetek je bil sestavljen iz najinih slik in na koncu je pisalo...Naredi me najsrečnejšega moškega na tem svetu...Prosim,poroči se z mano....Mene je seveda skori kap in ko sm se obrnla da mu dam ljubčka,se je pred mano lesketal prelep prstan z vgraviranimi L.&S.-najina imena.
Video si lahko pogledate tu spodaj...JE v italijanščini-sam bistvo je vseeno jasno in jasno je tudi da sm rekla 100x JAAAA!!!

http://www.youtube.com/watch?v=mq4tW2AOGS0

Zdej mi pa še vi zaupajte vaše izkušnje če lahko...
Lep pozdrav in ne nehajte verjet v filmske scene,ker je z ljubeznijo vse možno!







Alba, to pa še meni ni ušlo.

(odgovor članu Skratek46)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: MOJA SNUBITEV
11.1.2008 20:34:00   
Skratek46
Posnetek je imel na telefonu ko mi ga je pokazal...Bla sva pa v parku od gradu Miramare-preberi se enkrat-po moje nisi prav razumelauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: MOJA SNUBITEV
11.1.2008 20:38:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46

Posnetek je imel na telefonu ko mi ga je pokazal...Bla sva pa v parku od gradu Miramare-preberi se enkrat-po moje nisi prav razumelauser posted image


ja no, saj, v telefonu, zdaj je pa tukaj na forumu RR. Pa ni nobenega gradu gor, samo ena celulitna ženska.

(odgovor članu Skratek46)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: MOJA SNUBITEV
11.1.2008 20:41:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46

Posnetek je imel na telefonu ko mi ga je pokazal...Bla sva pa v parku od gradu Miramare-preberi se enkrat-po moje nisi prav razumelauser posted image


ja no, saj, v telefonu, zdaj je pa tukaj na forumu RR. Pa ni nobenega gradu gor, samo ena celulitna ženska.


Joj, alba a misliš, da sta se snemala v živo?user posted image  Punca pravi, da ji je na gradu pokazal posnetek njunih slik. Na koncu pa je pisalo: Prosim naredi me najmizernejšega na svetu..bla bla bla..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: MOJA SNUBITEV
11.1.2008 20:43:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46

Posnetek je imel na telefonu ko mi ga je pokazal...Bla sva pa v parku od gradu Miramare-preberi se enkrat-po moje nisi prav razumelauser posted image


ja no, saj, v telefonu, zdaj je pa tukaj na forumu RR. Pa ni nobenega gradu gor, samo ena celulitna ženska.


Joj, alba a misliš, da sta se snemala v živo?user posted image  Punca pravi, da ji je na gradu pokazal posnetek njunih slik. Na koncu pa je pisalo: Prosim naredi me najmizernejšega na svetu..bla bla bla..


pardon, najsrečnejšega..ups.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: MOJA SNUBITEV
11.1.2008 20:43:28   
Anonimen
A dajte nehat že s temi snubitvami. Zdaj se je še moj nekaj spomnil, da bi bili skupaj. Upam, da se ne začnem smejat tako kot S_C, ko pride ta dan.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: MOJA SNUBITEV
11.1.2008 20:45:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46

Posnetek je imel na telefonu ko mi ga je pokazal...Bla sva pa v parku od gradu Miramare-preberi se enkrat-po moje nisi prav razumelauser posted image


ja no, saj, v telefonu, zdaj je pa tukaj na forumu RR. Pa ni nobenega gradu gor, samo ena celulitna ženska.


Joj, alba a misliš, da sta se snemala v živo?user posted image  Punca pravi, da ji je na gradu pokazal posnetek njunih slik. Na koncu pa je pisalo: Prosim naredi me najmizernejšega na svetu..bla bla bla..


Ja, po moje , da je skirvaj snemal v živo. Čeprav tista muzka se mi zdi pa znana...tisto je gvišno skopiral, ker on take muzke najbež ni napisal user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: MOJA SNUBITEV
11.1.2008 20:51:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: nivess

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46

Posnetek je imel na telefonu ko mi ga je pokazal...Bla sva pa v parku od gradu Miramare-preberi se enkrat-po moje nisi prav razumelauser posted image


ja no, saj, v telefonu, zdaj je pa tukaj na forumu RR. Pa ni nobenega gradu gor, samo ena celulitna ženska.


Joj, alba a misliš, da sta se snemala v živo?user posted image  Punca pravi, da ji je na gradu pokazal posnetek njunih slik. Na koncu pa je pisalo: Prosim naredi me najmizernejšega na svetu..bla bla bla..


Ja, po moje , da je skirvaj snemal v živo. Čeprav tista muzka se mi zdi pa znana...tisto je gvišno skopiral, ker on take muzke najbež ni napisal user posted image


Zdaj sem šla še enkrat gledat, malo zaradi celulitne ženske, malo zaradi muzike. Kaj pa vem...kot pravi škratika, ljubezen lahko naredi vse, tudi muziko.  Vidiš jaz pa nisem nikjer celulitisa opazla, ampak sem najprej pomislila da sta 2 ženskiuser posted image  Kako smo si ljudje različni user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: MOJA SNUBITEV
11.1.2008 20:52:41   
Anonimen
klik  so vsi posnetki vajini.?

A tole sta vidva?

user posted image user posted image user posted image  super snubitev.user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: MOJA SNUBITEV
11.1.2008 21:53:58   
Anonimen
A on je italijan?

no,vseeno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: MOJA SNUBITEV
11.1.2008 21:56:31   
Kepica83
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: MOJA SNUBITEV
11.1.2008 21:57:21   
Kepica83
Ja, po moje , da je skirvaj snemal v živo. Čeprav tista muzka se mi zdi pa znana...tisto je gvišno skopiral, ker on take muzke najbež ni napisal



Mater albina si glupa!

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: MOJA SNUBITEV
11.1.2008 22:57:38   
smrka
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

Ja, po moje , da je skirvaj snemal v živo. Čeprav tista muzka se mi zdi pa znana...tisto je gvišno skopiral, ker on take muzke najbež ni napisal



Mater albina si glupa!
user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?