|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sir za gratiniranje
6.5.2008 21:49:46   
maša*
kateri sir je najboljši za gratiniranje?

aja, pa ko pečem v pečici ali morajo biti tetsenine/meso že prej kuhane? Kako pa spečem da ne postane not vse suho oz. da je še kaj omakice?

lp. user posted image




Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sir za gratiniranje
6.5.2008 22:14:01   
Lunca1
jaz dam ponavadi gaudo ali jošt

(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sir za gratiniranje
6.5.2008 22:29:40   
Kaliope
jaz najraje dam "trše" sire - ementalec, ementaler .. mi imajo super okus z jedmi

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sir za gratiniranje
6.5.2008 22:37:47   
saving
Kombinacija mocarela + parmezan (ali kak podoben trd sir - Zbrinc ali Grana Padano) v razmerju (tako na uč) 5:1. Ne pride nič mastno.
Če tega ni, pa... kar se najde v hladilniku user posted image .

(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sir za gratiniranje
6.5.2008 22:55:23   
Anonimen
Sprobala vse sir variante ampak najboljsi pa je,nasla v Lidlu rdeca pakunga Sir za gratiniranje in mi je to najboljsi okus.Po odkritju tega prisegam samo se nanjuser posted image .

Glede testenin...Jaz jih skuham nekje na tri cetrt.Da so se malo trde.Zmesam z omako plus za na konec si pustim,da polijem se malo omake gor.Pol pa ta sir gor,ko se razvlece pa na hitro malo zar saltam,da je potem se zlato rumeno rahlo rjava skorjica





(odgovor članu saving)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sir za gratiniranje
7.5.2008 8:16:59   
mojsoncek
Grojer je fin, sploh za gratinirano zelenjavo.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?
Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?