|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   gradbeno dovoljenje
4.3.2008 18:19:24   
bodoča
Mene pa zanima ali lahko meni kot potencialnemu kupcu na občini povedo ali določena hiša, ki se prodaja ima gradbeno dovoljenje, ali ne?

Stavr je namreč takšna, da ženska prodaja hišo, katero boma z mojim 99,9% kupila, sam zdaj pa nekaj mučka, pa prvo agent pravi, da ne ve če ima hiša GD, pol ženska reče da ga ima samo ne ve kje je,... mislim, živčna vojna. Upam, da bo kmalu konec, kakorkoli že se obrne.

_____________________________

mojeustvarjanje
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: gradbeno dovoljenje
4.3.2008 18:22:15   
majcis
živjo!
mislm da bi ti mogl povedat! drgač pa nj bi blo tko da lohk pogledaš u zemljiško knigo al kuko se že temu
reče. oz nj bi blo tko, da k kupuješ nj bi itk in itak pogledov k je kao tm vse zabeležen pa da slučajn ni
že prodana pa da te hočjo zaj......
se je tud to že zgodil

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: gradbeno dovoljenje
4.3.2008 18:23:21   
majcis
pa upam, da se vama res kmau konča in to srečno an:)
user posted image

(odgovor članu majcis)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: gradbeno dovoljenje
4.3.2008 18:39:42   
Pikec
Z izkazanim pravnim interesom ti na UPRAVNI ENOTI in ne na občini lahko povejo oz. pokažejo arhivski izvod.

Glede na to da si potencialni kupec pravni interes imaš.

(odgovor članu majcis)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: gradbeno dovoljenje
4.3.2008 18:42:26   
Pikec
Zemljiškoknjižno stanje pa lahko preveriš:

TUKAJ

Samo prijavit se moraš.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: gradbeno dovoljenje
4.3.2008 20:06:05   
mala maja
samo če je bila pa grajena pred letom 68 pa nima gradbenega dovoljenja, ker so jih šele takrat uvedli.

Drugače pa ti morajo povedati, saj so danes že skoraj vsi podatki o hišah na netu.user posted image

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: gradbeno dovoljenje
4.3.2008 20:22:05   
Pikec
samo če je bila pa grajena pred letom 68 pa nima gradbenega dovoljenja, ker so jih šele takrat uvedli.


Če je bila pred '68 zidana pomeni da ima avtomatično gradbeno dovoljenje. Ga ne rabiš iskat.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: gradbeno dovoljenje
4.3.2008 22:13:01   
bodoča
Hvala vsem, še posebej tebi Pikec user posted image .

Ne ni bila grajena pred letom 68, sicer grem pa jutri na upravno enoto se pozanimat, ker drugač mi bo ta ženska (prodajalka) živce požrla.

< Sporočilo je popravil bodoča -- 4.3.2008 22:14:56 >


_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?