|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kakšne barve stene?
19.8.2008 19:36:47   
A.J.
A mi svetujete?
Imamo kuhinjo in dnevno v enem prostoru, pohištvo je v natur lesu (javora), imamo pa temno bordo rdeč kavč. Zdaj ša ne vem, v kakšni barvi naj pobarvam stene...
Kakšen nasvet, kaj bi najbol pasal... Bi pa rada vsaj kakšno steno kar intenzivno....
Hvala že v naprej...
Lp
A
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kakšne barve stene?
19.8.2008 19:57:49   
bskrle
mI imamo kuhinjo javor, ploščice opečnate, stene (2) rumeni. Pasala bi zelo zelena, vendar smo zraven gozda in zelena kar sama sili v hišo.

(odgovor članu A.J.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kakšne barve stene?
19.8.2008 21:35:57   
blaža
Mogoče bi kakšno steno pobarvali bordo, kot je vaš kavč, vendar le kakšno steno, še posebaj, če je prostor manjši. Če je večji ni problema in z  temnejšo barvo lahko pobarvamo tudi kaj več. Ostale stene bi pa kombinirala ali z krem ( daš v belo jub oker in pride taka topla krem,, ki bi vam šla na natur poištvo) ali pa z snežno belo.Odvisno pol kakšne imaš zavese. Če imaš kombinirano z belo daš bele ali bordo in če imaš bež pa daš nekaj v tej barvi. Jaz imam dnevno in polovico hodnika, ki je velik in ima okno pobarvano v pastelno oranžni. Sva jo z možem zmešala sama in sva se kar namatrala, ki če daš oranžno v belo rata roza ali marelična, kar absolutno nisem želela in pol sva dala not še oker in je ratala super. Drugo polovico hodnika pa imava narejen stopničasti prehod in je kombinirana z zeleno, ki se nadaljuje v kuhinji.

Pa veliko ustvarjanja!

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kakšne barve stene?
19.8.2008 21:38:59   
Anonimen
Za kavcem bi dalo bez tapeto, z rahlim vzorcem, ostalo pa belo.

(odgovor članu A.J.)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kakšne barve stene?
19.8.2008 22:48:47   
PikicaStonoga
Jaz bi pa dve steni bordo rdeči, dve pa živo oranžni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kakšne barve stene?
20.8.2008 21:21:24   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: PikicaStonoga

Jaz bi pa dve steni bordo rdeči, dve pa živo oranžni.


user posted image user posted image user posted image

Za kavčem mora biti obvezno svetla barva, nasprotna ali sosednja pa naj bo kontra.

Lažje bi bilo, če bi ti poslikala tole user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kakšne barve stene?
20.8.2008 23:02:01   
A.J.
Ja, pa moj mora nag ležat na kavču, ko slikam, a ne? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kakšne barve stene?
20.8.2008 23:05:19   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: PikicaStonoga

Jaz bi pa dve steni bordo rdeči, dve pa živo oranžni.



katastrofa!


a res lahko potem živite v taki barvni mučilnici?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kakšne barve stene?
20.8.2008 23:12:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: PikicaStonoga

Jaz bi pa dve steni bordo rdeči, dve pa živo oranžni.



katastrofa!


a res lahko potem živite v taki barvni mučilnici?


Tole ti pa scvre oci.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kakšne barve stene?
20.8.2008 23:12:29   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Mogoče bi kakšno steno pobarvali bordo, kot je vaš kavč, vendar le kakšno steno, še posebaj, če je prostor manjši. Če je večji ni problema in z  temnejšo barvo lahko pobarvamo tudi kaj več. Ostale stene bi pa kombinirala ali z krem ( daš v belo jub oker in pride taka topla krem,, ki bi vam šla na natur poištvo) ali pa z snežno belo.Odvisno pol kakšne imaš zavese. Če imaš kombinirano z belo daš bele ali bordo in če imaš bež pa daš nekaj v tej barvi. Jaz imam dnevno in polovico hodnika, ki je velik in ima okno pobarvano v pastelno oranžni. Sva jo z možem zmešala sama in sva se kar namatrala, ki če daš oranžno v belo rata roza ali marelična, kar absolutno nisem želela in pol sva dala not še oker in je ratala super. Drugo polovico hodnika pa imava narejen stopničasti prehod in je kombinirana z zeleno, ki se nadaljuje v kuhinji.

Pa veliko ustvarjanja!


uf, tole pa mora zgledat user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kakšne barve stene?
20.8.2008 23:46:35   
rija
no, za mešanje oranžne, take polne, ne neke mareliceuser posted image ....

če se matrate z dipiji daš recimo eno dozo rdeče in 13 !!! doz rumene, dobiš krasno oranžno....

je pa najbolje iti po ralu, pa da ti v neki mavrici to na mašino zmešajo....pa če zmanjka, dobiš vedno isti oddtenek zravenuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?