|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lignji
22.8.2008 13:20:51   
Štručka1
Prosim povejte mi kako jih pripravite za na žar? (plošča)
Samo osolim?

Kaj naj ponudim poleg,....lignji + pommes + paradižnikova solata?
To paše?

_____________________________

Tako majhna si moja zlata hči, pa mi pomeniš ves svet!

Eno sončiko imam, čakamo na vnovični +!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lignji
22.8.2008 13:26:06   
Shuka
Nadevane s pršutom in siromuser posted image al pa s šunkarico in sirom, pol pa z zobotrebcem prebost, da kej ven ne zleze pa je, pa na plato.

Priloge so super, paše pa tudi krompir z blitvo, solata je pa paradižnikova kar zakon.

evo sem že lačna user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Štručka1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lignji
22.8.2008 13:31:37   
Anonimen
Naša mami jih ponavadi samo očisti oz. kupi še očiščene, jih opere in vrže na žar (prej jih baje ne smeš posolit, ker lahko fino skupi skočijo). Ko so pečeni jih da v posodo, jih potrese s peteršiljem, česnom, soljo in olivnim oljem (t.j. s tržaško omakico)  in jih fino pretrese. So super.
Zraven je pa ponavadi v kosih kuhan krompir, kake na žaru popečene bučke, blitva in solata (kakršnakoli).

(odgovor članu Shuka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Domača ribezova marmelada
Ribez varuje celice pred prostimi radikali, pomirja živčevje in izboljšuje razpoloženje ter spodbuja delovanje srca in m...
Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?