|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pilates
17.3.2008 12:53:20   
Špelca21
Ojla.

Pred 14 dnevi sem si priskrbela cd-je z vajami pilates, ki jih že pridno delam vsak dan.

Me pa zanima, če je katera delala pilates vaje in če je izgubila kilogramčke, pa če ni skrivnost koliko v kolikem času.

Lep pomladni pozdravček.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
17.3.2008 13:13:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Špelca21)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pilates
17.3.2008 14:14:52   
Špelca21
WAW user posted image user posted image user posted image  Najprej čestitam.

Kaj je pa še ostala vadba ki jo imaš? A maš zraven tud kakšno dieto? Jst zdj manj jem pa pazim kaj jem (sladkarije sem črtala, več pojem sadja in zelenjave,...).

Lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pilates
17.3.2008 14:31:59   
Špelca21
Aja še to koliko pa časovno (koliko časa) delaš pilates? Jaz doma delam vsak dan po 20 minut. (imam dvd 20-minutna vadba pilates).

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pilates
17.3.2008 14:37:43   
SašaR
Moje mnenje pa je da s pilatesom ne moreš skujšati, lahko pa si oblikuješ postavo. Jaz hodim 2x na teden po eno uro in je super. Imam manjši trebuh in sem postala spet zelo gibčna (kot sem bila npr. v srednji oz. osnovni šoli).

To je samo moje mnenje.

Verjetno, če imaš pa resnično preveč kg, pa lahko tudi skujšaš. Jaz jih imam preveč samo kakih 5kg ali manj in mogoče zato ni možno shujšati z njim.

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
17.3.2008 14:37:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Špelca21)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pilates
17.3.2008 14:50:35   
Špelca21
No evo jaz po 18h ne jem nič, sladkarije sploh več ne vem kakšen okus imajo user posted image , telovadim vsak dan. In tako se trudim že 3 mesece pa nič ni šlo dol. Čisto sem že obupala, sploh ne vem kaj naj še naredim.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
17.3.2008 16:01:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Špelca21)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pilates
17.3.2008 16:12:14   
Lianna
Jaz hodim 2x na teden po 60min na pilates. 20min se mi zdi premalo. Je pa bolj za oblikovanje telesa. Za hujšanje uporabljam 2x na teden orbitrek 30minut. Pa 2x na teden 3h sprehoda.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pilates
17.3.2008 17:39:14   
Špelca21
Za pokurit mam 10 kg. Poleg pilatesa delam tudi druge vaje, kolesarim (zaenkrat še na sobnem kolesu- ko se še malo ogreje grem pa na navadnega), pa zdj bom začela spet rolat ko se malo otopli.


(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pilates
18.3.2008 11:12:32   
gojska
No evo jaz po 18h ne jem nič, sladkarije sploh več ne vem kakšen okus imajo , telovadim vsak dan. In tako se trudim že 3 mesece pa nič ni šlo dol. Čisto sem že obupala, sploh ne vem kaj naj še naredim.


neki moreš delat narobe. Probaj ugotovit in spremeni. A dovolj vode popiješ, kako kombiniraš hrano, a razporediš na dovolj obrokov dnevno.
Dej ker če si tako pridna boš ja    kg zgubila.

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pilates
18.3.2008 11:58:29   
Špelca21
Edina napaka, ki jo jaz vidim je mogoče to da nimam 5 obrokov na dan ker enostavno nisem lačna. Zjutraj pojem zajtrk potem v službi jogurt in kakšno jabolko potem pa še kosilo ko pridem domov.

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pilates
4.4.2008 9:18:06   
lelaval
No evo jaz po 18h ne jem nič, sladkarije sploh več ne vem kakšen okus imajo , telovadim vsak dan. In tako se trudim že 3 mesece pa nič ni šlo dol. Čisto sem že obupala, sploh ne vem kaj naj še naredim


Sva že 2 user posted image

jaz sem pri sebi ugotovila, da je prisotnega preveč stresa. Sem pa ta teden začela vsak dan turo - hitra hoja + tek. Kilometrov pa še nisem uspela zmerit, mi pa to vzame 1 uro dnevno.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pilates
4.4.2008 12:27:49   
Špelca21
leval jst sem se tud zdj odločila za tek čeprav sem dolgo časa rabla ker tek pa res ni bil ravno med top5 pri meni-ampak do včeraj.
No včeraj sem začela s tekom naredila sem 4 km od tega sem pa imela 2/3 hitre hoje in 1/3 teka. Sicer ni bogve kaj ampak jst sem bla zelo presenečena sama nad sabo da sem zmogla tok tečt kot sem glede na to da je moja kondicija 0 od 0.  
Pa sej pravjo da počasi se daleč pride.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pilates
4.4.2008 12:35:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Špelca21

No evo jaz po 18h ne jem nič, sladkarije sploh več ne vem kakšen okus imajo user posted image , telovadim vsak dan. In tako se trudim že 3 mesece pa nič ni šlo dol. Čisto sem že obupala, sploh ne vem kaj naj še naredim.user posted image


glede na to, da že 3 mesece govoriš eno in isto se mi porajata samo dve možnosti:
- nekje "goljufaš" ali pa si premalo vztrajna in je tvoja "dieta" kakršnakoli že je, neučinkovita
- imaš idealno težo za tvojo postavo.

(odgovor članu Špelca21)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pilates
4.4.2008 12:46:36   
Špelca21
Moja teža na žalost ni idealna za mojo postavo. Sem se pa pozanimala zakaj mi je teža stala in sem dobila odgovor ter napotke kako naprej ki jih zdaj pridno upoštevam, kar se pa tudi že pozna.
Nisem goljufala ampak sem delala take napake za katere prej nisem vedela da so napake ampak sem mislila, da je prav tako. No nihče ni nezmotljiv in zdaj ko sem dobila pravilne napotke vem kako naprej.

Lep sončen dan ti želim

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pilates
4.4.2008 18:01:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Špelca21


Nisem goljufala ampak sem delala take napake za katere prej nisem vedela da so napake ampak sem mislila, da je prav tako. No nihče ni nezmotljiv in zdaj ko sem dobila pravilne napotke vem kako naprej.

Lep sončen dan ti želim


no, sej zato sem pa dala pod narekovaje "goljufanje" ker se nisem znala prav izrazit. Ni bilo mišljeno negativnouser posted image

Drugače pa, super za napredovanje user posted image

(odgovor članu Špelca21)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pilates
4.4.2008 19:50:25   
Anonimen
- imaš idealno težo za tvojo postavo.

Kako pa to veš?
Glede na njen trakec ima ITM 25. To zame ni idealna postava.user posted image  Ker imam jaz tudi trenutno ITM 25.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pilates
4.4.2008 22:51:43   
Špelca21
Ne saj nisem vzela tako negativno. user posted image  Hotela sem samo povedat, da sem imela napačno predstavo o pravilni prehrani in posledica le-tega je bila vidna in jasna.user posted image   Pa hvala za pohvalo.user posted image

natasa77 ja na žalost je še kar nekaj "poti za prehodit" do bom prišla na idealno težo.user posted image  Saj bo.
Sem si pa sama bolj kot kg zadala cilj kako izgledam. Ker v bistvu mi niti ni važno koliko kaže tehtnica ampak kakšno podobo da ogledalo.user posted image  

< Sporočilo je popravil Špelca21 -- 4.4.2008 22:55:08 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pilates
4.4.2008 22:56:08   
MID
ŠPELCA 21 kar se tiče izvajanja pilatesa.Si ga že kdaj izvajala v organizirani skupini z vaditeljem?Vprašam zgolj zaradi tega ker sem hodila na pilates 2 meseca(žal je bila prekinitev zaradi končane porodniške in nemogočega urnika službe)in sem kljub preveliki teži in istem prehranjevanju opazila znatne spremembe na telesu,ampak ne na teži.Poanta vsega kar hočem povedat,je,da če ti nihče ne pokaže kako se pravilno izvaja vaje,da je  skorajda vsa muka brez uspeha.Jaz sama zase vem,da če bi se pilatesa lotila brez inštruktorice,nebi bilo nobenih rezultatov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pilates
4.4.2008 23:05:41   
Špelca21
Nisem hodila redno na pilates, ker ga  imajo ob meni neprimernih urah. Bila sem pa na tistih začetnih osnovah kako pravilno izvajat in dihat, zdaj pa vaje delam doma ob cd-ju.

(odgovor članu MID)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pilates
5.4.2008 12:01:19   
Lianna
Ja za pilates je res pomembno da vaje izvajaš pravilno, ker drugače ni učinka. Jaz imam srečo da sem iz Lj. in sem celo našal uro, ki mi ustreza (21-22).

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pilates
5.4.2008 15:57:03   
lelaval
No včeraj sem začela s tekom naredila sem 4 km od tega sem pa imela 2/3 hitre hoje in 1/3 teka. Sicer ni bogve kaj ampak jst sem bla zelo presenečena sama nad sabo da sem zmogla tok tečt kot sem glede na to da je moja kondicija 0 od 0.
Pa sej pravjo da počasi se daleč pride.


Super user posted image user posted image  - saj tudi jaz še cele ture ne pretečem, ampak sem začela isto - nekje 1/3 pretečem, 2/3 pa prehodim - ampak vsak dan sem več pretekla. 3. dan me je vse bolelo, da nisem niti mislila it, pa sem si rekla, bom pa vsaj hodila (a sem vseeno malo tekla), ker 4. dan sem bila cel dan odsotna, 5. dan pa sem že več tekla user posted image . Vikende pa bom še videla - ker moj dela, s 3 letnico pa ne morem tečt. Bom pa se malo z otroci igrala košarko, pa sobno kolo zopet zaštartala, pa bo user posted image . Samo ne pustit, kar si začela.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pilates
5.4.2008 19:50:44   
Špelca21
Ja danes sem šla spet (včeraj sem mela pavzo, ker sem morala it ob 14.30 od doma, ker sem imela predavanja). Morm rečt, da je šlo dons ful težko ampak sem se kr mal prsilila. Samo obupat ne smemo oz. ne smeva user posted image . Zdj lahko ena drugo spodbujava pa če se nama bo še katera pridružla je pa še tok bolj super.user posted image  Torej lelaval gremooooouser posted image user posted image user posted image .

pozdravček

< Sporočilo je popravil Špelca21 -- 5.4.2008 19:52:25 >

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pilates
7.4.2008 11:21:28   
lelaval
Špelca 21 - se bova spodbujali, ja user posted image .
Jaz sem vedela, da med vikendi ne bo izvedljivo, ali pa bo težko, ker moj dela, zato pa smo se včeraj peljali s kolesi, da sta otroka s števci zmerila razdaljo - in tako vem, da opravim 7,2 km turo user posted image . Danes pa sem 3/4 tekla, 1/4 pa hodila user posted image . Sem ful ponosna nase, ne pa pri prehranjevanju - vikend je bil preveč sladek user posted image . Tudi, če se normalno prehranjujem, kot doslej, se bo poznalo na telesu - ne mo tako "mlahavo" user posted image user posted image .

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?