|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pošta s policije
1.10.2008 16:49:41   
lotoska
Lep začetek meseca se mi obeta: dobila sem listek v nabiralniku in ker gre za prometno policijo, predvidevam, da je kazen za prometni prekršek.
Zdaj čakam, da gre moj na pošto po pismo.

Mah, dost mam teh zahrbtnih skritih meritev in podobnih for policije.

< Sporočilo je popravil lotoska -- 1.10.2008 16:50:12 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pošta s policije
1.10.2008 17:13:34   
Anonimen
Poglej to s svetle strani.
Jaz sem dobila lepe pozdrave in razglednico mene. Zdaj vsaj vem kako zgledam odzadaj.user posted image

(odgovor članu lotoska)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pošta s policije
1.10.2008 17:29:33   
vcugmas2
user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pošta s policije
1.10.2008 18:28:35   
lotoska
Hvala za tolažbo, ah,  bomo preživeli tudi to.
Razglednica je pa samo z avtom, mene se ne vidi.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pošta s policije
1.10.2008 19:32:40   
silvya
Bodi rada, da ti položnice ni osebno domov policaj prinesel. Mene je skoraj kap pred leti, ko je na dvorišče čisto uradno prišel policist. Moža pa ni bilo doma. Najprej me je vprašal kdo vozi rdečega passata, res me je skoraj kap. Pol pa mi je dal sliko in kazen za plačat. user posted image Na sliki so se videli baloni od otrok, ko smo se peljali iz nedeljskega izleta v Arboretumu. user posted image O sem rekla, to pa nisem jaz vozla ampak moj mož! user posted image

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pošta s policije
1.10.2008 20:07:17   
Anonimen
O sem rekla, to pa nisem jaz vozla ampak moj mož!


Kakšno olajšanje, kajne?user posted image

(odgovor članu silvya)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pošta s policije
1.10.2008 20:11:54   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

O sem rekla, to pa nisem jaz vozla ampak moj mož!


Kakšno olajšanje, kajne?user posted image


Seveda. Vsaj ni mogel rečt, da moje grehe plačuje. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




ti je dogčas?
muška



da (37%)

ne (63%)


Število vseh glasov: 228

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!