|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   začela danes
8.12.2008 11:04:33   
naniplus4
user posted image  zame! danes začela z dieto. Jedilnik: ananas (kolikor mi ga duša da, čim več!) dve urci nič, koruza (ali polenta, popečena v pečici, z malo olivnega olja, njam!), solata (najbrž bom ledenko, pa paradižnik, pa eno rumeno papriko za barvo zraven, pa mogoče mal čebulce). Njam, njam.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: začela danes
8.12.2008 13:39:30   
puncica
bravo zate user posted image čeprav men po prebranem tole tvoje hujšanje ni nič kaj všeč ampak ti že veš, držim pesti da ti uspe.user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu naniplus4)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: začela danes
8.12.2008 20:54:59   
urška84
Naniplus4, se ti pridružimuser posted image . Ampak jaz začnem jutri. Danes sem bila prav lena. Nisem šla na aerobiko, pojedla sem en kup sladkarij, pa čeprav sem si rekla, da se bom zvečer ustavila pri kakiju. Pa ni bilo tako.

Jutri pa zares. Zaenkrat si zadam preproste cilje:
1. bom redno vsak dan (razen pon. in sre. ko imam aerobiko) uporabljala napravi, ki ju imam doma za noge in trebuh
2. bom redno hodila na aerobiko (no, sj danes sem jo prvič spricala, ampak tako se začne)
3. bom drastično zmanjšala s sladkarijami (konec koncev je december...bilo bi nerealno, če bi rekla, da se jim popolnoma odpovemuser posted image )

Morda še dodam kak ciljuser posted image .

Se bereva. Upam, da čim pogostejeuser posted image



_____________________________

Urshy Art

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: začela danes
9.12.2008 10:25:27   
naniplus4
Danes jem: suhe slive (250g), uro in pol nič, kivi (kolikor hočem), dve uri nič, pečen krompir v srajčki, pa lahko tudi malo solate zraven.

Punčica, zakaj pa ti ni všeč, kar jem?
Jedilnik imam namreč sestavljen tako, da jem lahko zadosti, da sem sita, omejitve količine praktično ni, v enem tednu bom tudi pokrila prehransko piramido (dovolj hrane iz vsake skupine), tako da ...

(odgovor članu urška84)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: začela danes
9.12.2008 10:25:43   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: puncica

bravo zate user posted image čeprav men po prebranem tole tvoje hujšanje ni nič kaj všeč ampak ti že veš, držim pesti da ti uspe.user posted image



se pridružujem tvojemu mnenju user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: začela danes
9.12.2008 13:05:09   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: naniplus4

Danes jem: suhe slive (250g), uro in pol nič, kivi (kolikor hočem), dve uri nič, pečen krompir v srajčki, pa lahko tudi malo solate zraven.

Punčica, zakaj pa ti ni všeč, kar jem?
Jedilnik imam namreč sestavljen tako, da jem lahko zadosti, da sem sita, omejitve količine praktično ni, v enem tednu bom tudi pokrila prehransko piramido (dovolj hrane iz vsake skupine), tako da ...



no sej pravim ti že veš in boš vidla al je to to al ne, držim pesti da ti uspe, tale urška zgoraj je bol slabo začela user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu naniplus4)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: začela danes
10.12.2008 12:50:42   
naniplus4
Pravzaprav že vem, da je to to, ker sem na ta način pred dobrima dvema letoma zgubila 15kg, ki niso šle nazaj gor. Zdaj moram pa še tisto, kar je še vedno preveč dol spravit. je pa to ena različica ločevalne, samo da ne ločuješ po celih dnevih ampak po posameznih delih dneva, tako da v bistvu ješ normalno, samo malo moraš paziti, kaj daš kdaj vase. Temelji pa na prisotnosti encimov v sadju, ki ti pomagajo, da tvoje telo laže kuri maščobo in ne česa drugega (na primer mišice). Poleg tega se tudi ne stradaš, saj lahko ješ toliko, da si sit, kar tudi pomaga, da tvoje telo ne preklopi v stradalni način.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: začela danes
10.12.2008 12:52:21   
naniplus4
Aja, btw, danes sem na grozdju in kasneje na zelenjavi. Zvečer pa, če bog da, na aerobiki user posted image
No, saj kar se miganja tiče sem kar pridna, tako ali tako migam, tudi kadar ne hujšam.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: začela danes
11.12.2008 19:33:50   
naniplus4
Noo, a se nobeni več ne da?
Jaz sem danes jedla suhe marelice celo dopoldne, potem pa špagetke s špinačo, zdaj si bom pa še skledo ene precej nenavadno zmiksane solate iz vsega živega od pora do gobic in ... privoščila.
Urška 84, kako gre pa tebi?

(odgovor članu naniplus4)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: začela danes
24.12.2008 10:10:06   
urška84
Meni gre tako tako. Imam še večiko dela na samodisciplini. Kaj sem dosegla:

1. Manj jem sladkarij, zato ker sem si uredila prehrano
2. Imam lepo normalne obroke, ne snackse, če imam v službi malico imam oreške ali suho sadje
3. Pijem veliko vode - no, zdaj sem bila 7 dni doma ker sem zbolela, sem tankala nesladkan čaj

Kaj mi še manjka:
1. Povečati moram telovadbo - rekla sem, da bom redno hodila na aerobiko, potem pa sta odpadli sedaj dve uri v decembru zaradi praznikov. No, itak imam še za januarja plačano, takrat pa itak ni praznikov.
2. Več bi lahko uporabljala domače naprave

Sem šla v tem času za 1kg dol, ampak to je po moje samo nihanje, mislim da tega ne gre pripisati hujšanju. Meni se gre bolj kot za hujšanje v bistvu za preoblikovanje in učvrstitev telesa, tak da moram dat več poudarka na telovadbo. Imam sicer preveč kilogramov in ne bi škodilo tudi, če kaj shujšamuser posted image

Boš ti kaj sklenila za novo leto?
Moja zaobljuba - kupila bom neomejeno karto za aerobiko (od moje sedanje je dražja le 10 EUR) in hodila vsaj trikrat tedensko, ker sedaj lahko s to karto hodil le dvakrat. Upam, da mi uspe, ker mi aerobika zelo pomaga pri postavi. Meni se je namreč v enem mesecu blazno poznalo na riti in tudi ostalo takouser posted image user posted image

_____________________________

Urshy Art

(odgovor članu naniplus4)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?