|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prijava na internet preko mobitela
9.1.2009 22:57:03   
Pandica
Pozdravljeni user posted image


Imam en "problem", ki ne vem več kako ga naj rešim, zato se obračam na vas, če mi boste lahko pomagali.
In sicer, ko grem preko mobitela na internet, recimo na RR stran, lahko vse normalno gledam, berem, samo, ko se pa hočem prijavit z upor. imenom in geslom, da bi recimo napisala post pa mi ne gre in ne gre... user posted image ni šanse...tudi na Facebooku ne morem nič napisat preko mobitela, torej lahko rečem, da na nobeni strani oz. forumu. Lahko pa vse strani normalno prebiram, to pa ni problem.
A mi lahko kdo prosim pomaga? Kaj naj naredim? Mobitel sem že ves prebrskala, pogledala vse funkcije pa nič ne pomaga.
Mogoče bo mi pa kdo od vas znal tu pomagat.
Hvala vam in lp


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prijava na internet preko mobitela
10.1.2009 0:12:11   
tweed
pokliči mobitel na 700-700 in vprašaj. Jaz vedno tam dobim odgovore...

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prijava na internet preko mobitela
10.1.2009 11:58:55   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: tweed

pokliči mobitel na 700-700 in vprašaj. Jaz vedno tam dobim odgovore...



Ja, saj to vem, da lahko vprašam na Mobitelu glede tega, samo sem vseeno mislila, če bo mi kdo znal tu pomagat. Pa vidim, da mi noben ni niti kaj napisal user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prijava na internet preko mobitela
12.1.2009 10:46:45   
botrca
Mogoče pa rabiš kako geslo da noter prideš, veš kaj mislim da lahko napišeš post. Sorry ampak ti tudi jaz svetujem jih pokličeš in vprašaš. Tu je ena brezplačna 080/7070 pa povej zakaj se gre pa ti bodo naprej svetovali.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prijava na internet preko mobitela
12.1.2009 22:17:37   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: tweed

pokliči mobitel na 700-700 in vprašaj. Jaz vedno tam dobim odgovore...



No, ker mi tukaj ni noben dal pametnega odgovora sem danes res klicala na Mobitel.
In verjeli ali ne, še oni tam mi niso znali pomagati, so mi dali samo neke številke od uvoznika in servisa za znamko mobitela, ki jo imam. Mislim halooo user posted image user posted image
Besna sem, ko ris.


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prijava na internet preko mobitela
14.1.2009 12:13:18   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

IZVIRNO SPOROČILO: tweed

pokliči mobitel na 700-700 in vprašaj. Jaz vedno tam dobim odgovore...



No, ker mi tukaj ni noben dal pametnega odgovora sem danes res klicala na Mobitel.
In verjeli ali ne, še oni tam mi niso znali pomagati, so mi dali samo neke številke od uvoznika in servisa za znamko mobitela, ki jo imam. Mislim halooo user posted image user posted image
Besna sem, ko ris.



Res, kako to da oni ne vedo? Pa si porihtala do zdaj ali nisi imela srečo?
Ko boš v mestu, pojdi na mobitel na Partizansko pa tam vprašaj do zdaj so mi vedno znali pomagat in svetovat, lažje je v živo razložit zakaj se gre kot pa preko telefona če že ne vejo zakaj se gre.

< Sporočilo je popravil botrca -- 14.1.2009 12:15:01 >


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?