|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ko nam ljubljenčki umrejo
13.9.2009 8:57:58   
DIJANA-2
Pozdravljeni! Umrl nam je mucek, star eno leto en teden nazaj. Grozno je ko te doma nihče ne čaka, ga kr vidimo na mestih kjer je bil najraje ampak ni ga več. Par ljudi mi je reklo, da pomaga če vzameš drugega mucka, da prejšnjega s tem ne pozabiš.
A je to res? Strašno se bojim, da novega ne bom imela rada kot si zasluži, mu s tem naredila krivico in seveda prisotna je tudi krivda, da sploh razmišljam o novem mucku.

So pa mačke živali, ki me spremljajo že celo življenje in jih imam rada, tako da bomo imeli še kakšnega, zanima me samo vaše mnjenje, izkušnje, ali je prezgodaj?

Hvala in lep pozdrav!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ko nam ljubljenčki umrejo
13.9.2009 9:41:08   
mini11
Moje mnenje je, da ni nikoli prezgodaj ali prepozno za novega mucka. Jasno je, da ne bo enak kot je bil prejšnji in zato prejšnjega ne boste pozabili kar tako. Je pa na svetu toliko muck, ki nimajo toplega doma in si ga želijo in zato sem prepričana da boste s tem, če boste vzeli novega mucka polepšali življenje še enemu. (mi imamo doma zdaj cca. 3 tedne starega muca, ki ga je najbrž mati zavrgla in ga hranimo po flaški na par ur in sem zadovoljna da smo ga vzeli, ker vem da mu je pri nas lepše kot bi mu bilo nekje zunaj... najbrž bi že umrl..)
Tako da kar korajžno po novega mucka še pred zimo!!!user posted image

(odgovor članu DIJANA-2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ko nam ljubljenčki umrejo
13.9.2009 10:50:34   
2.2.
joj ne mi o živalih.....
vsi doma smo tako navezani na vsako žival da je joj.psa sem oddala ker sem bila noseča-rizično.in skor cel dan sama in enostavno se mu  nemoreč  posvetiti njemu , da greš na sprehod.....skratko zdaj po2 l imem še vedno stike z novimi lastniki, pa so daleč 180km. no ko smo ga oddali smo vsi jokali.
čez dva meseca nam je muca zbolela in jo zdravili 1 teden. potem smo jo mogli dat uspavat-zakaj jo moram jaz peljat smo se doma kregali, ker jo noben ni mogo odpeljat umret user posted image . no in sem jo z bratom odpeljala. brat ni hotu ven in se je od nje poslovil. jaz ko sem jo noter prinesla sem tako jokala in nato še veterinarka ko me je vidla, da se zdaj ko srečamo samo nasmejimo. jaz sem muco samo pustla nisem mogla nič reč in sem šla.... čez nekaj dni sem šla na račun(ni bilo nič za plačat) in naredili obdukcijo (raka v grlu)-bogi revček.

zdaj smo pa rekli nobene živali več, samo mene mika ena muca zaradi male da se bi malo z njo igrala....

(odgovor članu mini11)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ko nam ljubljenčki umrejo
13.9.2009 20:11:37   
anajmad
Meni,ko je umrla Arica (po 12 letih mi jo je pred očmi povozil kombi) sem mislila ,da bom umrla od žalosti. Jokala sem dan in noč in prve misli so mi bile,nikoli več kužka. Mojemu možu sem se tako smilila in mislim,da je bilo tudi njemu hudo,da mi je čez manj kot mesec dni kupil za moj rojstni dan novo kužiko. Sprva sem jo ful primerjala, z našo Arico,zdej pa mislim,da ne bi znali živeti brez nje. Pikica nam je popestrila naše življenje in ne znam si predstavljati brez nje.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ko nam ljubljenčki umrejo
14.9.2009 8:28:40   
Anonimen
Pri nas je bilo isto, ko nam je umrl nemški ovčar. user posted image user posted image  Najprej sem rekla, da nočem nobenega novega psa, po cca. 14 dneh, pa smo šli rezervirat novega in to je bila najboljša odločitev. Itak, da ti je še vedno hudo, ampak mali vragec ponavadi naredi ful veselja, skrbi... in počasi preboliš.

(odgovor članu anajmad)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ko nam ljubljenčki umrejo
14.9.2009 12:19:43   
honey
Mislim, da ni prezgodaj. Mucka definitivno ne boste nikoli pozabili - jaz se spominjam še vseh živali, ki sem jih kdaj imela, pa jih ni bilo malo - takih in drugačnih. Mogoče samo predlog: pojdi v zavetišče, kjer je ogromno zapuščenih muck, ki čakajo na novega lastnika in mogoče boš imela tudi zaradi tega boljši občutek, ker boš vedela, da si mucka rešila pred smrtjo in mu boste nudili veliko boljše življenje. Pa ne mislite, da mislim s tem, da jim je v zavetišču hudo - sploh ne, samo ni to to, ni to stanovanje/hiša, nekdo, ki ga pocarta, ko se mačkonu to zahoče, nekdo, ki mu mačkon pripada.


_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ko nam ljubljenčki umrejo
26.9.2009 21:27:33   
froggy
IZVIRNO SPOROČILO: mini11

Moje mnenje je, da ni nikoli prezgodaj ali prepozno za novega mucka. Jasno je, da ne bo enak kot je bil prejšnji in zato prejšnjega ne boste pozabili kar tako. Je pa na svetu toliko muck, ki nimajo toplega doma in si ga želijo in zato sem prepričana da boste s tem, če boste vzeli novega mucka polepšali življenje še enemu. (mi imamo doma zdaj cca. 3 tedne starega muca, ki ga je najbrž mati zavrgla in ga hranimo po flaški na par ur in sem zadovoljna da smo ga vzeli, ker vem da mu je pri nas lepše kot bi mu bilo nekje zunaj... najbrž bi že umrl..)
Tako da kar korajžno po novega mucka še pred zimo!!!user posted image



imas cisto prav!! tudi jaz sem tako naredila

(odgovor članu mini11)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?