|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ne glede na to, v katero vrsto se postaviš...
16.10.2009 13:57:01   
Anonimen
...se druge premikajo hitreje.

In povrhu vsega mi je pred mano ena baba polepšala dan. Najbrž je mela sršene v riti al kaj, da sploh ni mogla bit pri miru. Premetala je vse une tvikse in si trikrat premisla, kaj bi vzela. Pol se je rinla nazaj mimo mene z vozičkom, ki že sam jedva gre čez blagajno, da je šla še neki gledat. Prodajalka jo je na koncu skorajda čakala. No, ko je končno prikorakala nazaj - brez česarkoli-mamico ji firbčno, je pa za vsak klinčev izdelek prodajalka začivkala "gospa" zraven. Še tole gospa, ja gospa, ne gospa, še kaj gospa, mate kartico gospa. Men je šlo že na smeh. Ker ma natupirano frizuro pa gvant, je pa že kr gospa za čevlje polizat. Jaz seveda nisem bla deležna tako kulturne obravnave, ker sem bla v kavbojkah pa flisu hehe. In pol moje dete ni več preneslo gužve. Baba pa namesto, da bi dala vsaj plac, začne komplicirat pri nekih popustih. Komaj da smo poračunale, da sem lahko šla domov. Matr majo eni velik cajta. Je blo pa zabavno. Samo to.user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
16.10.2009 14:02:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ne glede na to, v katero vrsto se postavi...
16.10.2009 14:58:26   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

IZVIRNO SPOROČILO: Majch

...se druge premikajo hitreje.
Matr majo eni velik cajta.user posted image



to dvoje je pa 1000% resničn.





Tudi jaz vedno paden v tako vrstouser posted image .

Sem pa včeraj naprej spustila nosečko, ker se spomnim kako hudo je meni bilo stat s trebuhom, pa se mi niti ni zahvalila. Ok, naj bo, niso vsi prijazniuser posted image , ampak za vraga se je glih blagajna neki zaštekala in moje dete, ki sem ga imela v naročju in tehta 10kg je naenkrat posatlo težko 30kguser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 16.10.2009 14:59:27 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ne glede na to, v katero vrsto se postavi...
16.10.2009 15:06:20   
nanč
Ja,dandanes nekateri ljudje v trgovinah mislijo,da jim je treba rdeč tepih postavit,samo zato,ker so prišli

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ne glede na to, v katero vrsto se postavi...
16.10.2009 15:07:16   
rija
uh hope...si me spomnila, kak je mene ena napizdila na hitri blagajni....user posted image

sem bila z malim, ki je spal v tono težki lupinici, sem kupila samo eno stvar, ona pred mano pa poln voziček....pa ji pravim, če me spusti naprej, ker je na hitri blagajni....valjda, da me je ubila pogledom, pa začela nekaj prekladat po vozičku in štet, če nima več kot 5 stvariuser posted image .....nekaj grupirala, pa ji ni ratalo.....pa rečem: a grem zdaj lahko naprej? pa pravi: pa idite, da ne boste zamudili na letalouser posted image user posted image user posted image user posted image

madonca, me je tak nadignila, da bi najprej z leve proti desni njo, potem pa še unega bebastega blagajničarja, ker je bil tihouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ne glede na to, v katero vrsto se postavi...
16.10.2009 16:02:31   
Klemy82
Jaz pa ne vem zakaj vedno nabašem na kakšno mamco, ki mi vztrajno rine voz v rit.user posted image
Bum enkrat, pa drugič pa... Se obrnem pa jo strupeno pogledam, ampak ona se že grebe za prve prazne centimetre traku pa deščico 'naslednji kupec'. Enkrat me je ena iz balerinke sezula, tok me je povozila. Ampak potem, ko je ona na vrsti, se ji pa nikamor več ne mudi. Za vsako ceno vpraša, če so ji računali popust pa če je res tisti artikel v akciji, vsako reč strateško 5 minut zlaga v vrečko, potem pa trgovki strese še celo denarnico na pult, nej si nabere drobiž. O,ja, šoping je zabavna reč.user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ne glede na to, v katero vrsto se postavi...
16.10.2009 16:45:38   
hrchy
Ma to sem jaz brala da se moras zmeraj postavit v cisto zadnjo blagajno - potem imas samo eno 'sosednjo' vrsto in tako 50% moznosti, da se bo tvoja premikala hitreje.
ce si pa na sredi med dvema, imas pa samo 33% moznosti.

ampak ponavadi nic ne pomaga user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ne glede na to, v katero vrsto se postavi...
16.10.2009 16:47:36   
LoCa
ja, eni imajo neko velikansko potebo po bližini....js kr malo "ponesreči" butnem take ljud. itak sem vedno v najdaljši vrsti. enkrat sem eni babici, ker je pustila voziček pred blagajno, da se ja vse zaštopa, rekla naj ga pospravi, in me je začela kar nadirat user posted image . mislim, folk si res misli da so kralji.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ne glede na to, v katero vrsto se postavi...
16.10.2009 17:26:09   
jakaracman
Še jaz.Hočem izbrati pakiran kruh, pa se dva smrkavca ližeta pred stelažo s kruhom.Pa rečem sam mal prosim in mi smrkavec mazoljasti reče ej kruh zbiram.Potem pa moj voziček s ful silo odrine( čeprav ga ni nič oviral) in mi reče sam mal.AAAAAAA!

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ne glede na to, v katero vrsto se postavi...
16.10.2009 17:33:09   
citrončica

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

Jaz pa ne vem zakaj vedno nabašem na kakšno mamco, ki mi vztrajno rine voz v rit.user posted image
Bum enkrat, pa drugič pa... Se obrnem pa jo strupeno pogledam, ampak ona se že grebe za prve prazne centimetre traku pa deščico 'naslednji kupec'. Enkrat me je ena iz balerinke sezula, tok me je povozila. Ampak potem, ko je ona na vrsti, se ji pa nikamor več ne mudi. Za vsako ceno vpraša, če so ji računali popust pa če je res tisti artikel v akciji, vsako reč strateško 5 minut zlaga v vrečko, potem pa trgovki strese še celo denarnico na pult, nej si nabere drobiž. O,ja, šoping je zabavna reč.user posted image


"story of my life"user posted image user posted image ,
najbolj vesela sem tistih, ki rinejo in potem probam mirno stat, da jim "kapne" da me porivajo naprej, a imam smolo, da je meni to ponavadi smešno in ne morem nič pripomnit....včasih pa mi kakšna uide user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ne glede na to, v katero vrsto se postavi...
16.10.2009 17:51:52   
Čebel@
še jaz,še jazuser posted image :
ko sem bila še user posted image  mi v Leclerku ata na blagajni za nosečke stopi pred mene kot da me ni in jaz s tistim trebuhom siknem če sem nevidna in se tud obrnil niuser posted image
.......najbolj me pa raz.user posted image  ko greva s hčero recimo v mercator(hiper) ki je res dovolj placa med ulicami,pa ljudje stojijo na sredini in čvekajo,pol ti pa po možnosti še kakšen skorej pade čez voziček(ne nakupovalni)


en folk je zgleda malo blesav oz. se samo naredijo da souser posted image

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ne glede na to, v katero vrsto se postavi...
16.10.2009 17:53:08   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

Jaz pa ne vem zakaj vedno nabašem na kakšno mamco, ki mi vztrajno rine voz v rit.user posted image
Bum enkrat, pa drugič pa... Se obrnem pa jo strupeno pogledam, ampak ona se že grebe za prve prazne centimetre traku pa deščico 'naslednji kupec'. Enkrat me je ena iz balerinke sezula, tok me je povozila. Ampak potem, ko je ona na vrsti, se ji pa nikamor več ne mudi. Za vsako ceno vpraša, če so ji računali popust pa če je res tisti artikel v akciji, vsako reč strateško 5 minut zlaga v vrečko, potem pa trgovki strese še celo denarnico na pult, nej si nabere drobiž. O,ja, šoping je zabavna reč.user posted image

kako poznanouser posted image ........jaz z ritjo nazaj butnem da ji ni nič jasnouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ne glede na to, v katero vrsto se postavi...
16.10.2009 18:16:46   
urška76

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

še jaz,še jazuser posted image :
ko sem bila še user posted image  mi v Leclerku ata na blagajni za nosečke stopi pred mene kot da me ni in jaz s tistim trebuhom siknem če sem nevidna in se tud obrnil niuser posted image



Vidiš, mene je pa ravno v tej trgovini blagajničarka poklicala naprej, ker so bile v vrsti pred mano samo stare gospe. Ko bi ve vidle te poglede proti meni in mojemu trebuhu. user posted image Sicer je bilo to že nekaj let nazaj, pa vseeno ne bom nikoli pozabila.

Drgač pa ja mamce in atki kar rinejo tiste svoje vozičke, pa med stalažam jih postavijo tako, da ja nihče ne more mimo, če pa komu voziček odmakneš je pa cel halo, kok je mladina (jaz pri dobrih 30 in z dvema otrokoma) nevzgojena.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ne glede na to, v katero vrsto se postavi...
16.10.2009 21:32:59   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: urška76


IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

še jaz,še jazuser posted image :
ko sem bila še user posted image  mi v Leclerku ata na blagajni za nosečke stopi pred mene kot da me ni in jaz s tistim trebuhom siknem če sem nevidna in se tud obrnil niuser posted image



Vidiš, mene je pa ravno v tej trgovini blagajničarka poklicala naprej, ker so bile v vrsti pred mano samo stare gospe. Ko bi ve vidle te poglede proti meni in mojemu trebuhu. user posted image Sicer je bilo to že nekaj let nazaj, pa vseeno ne bom nikoli pozabila.

no lani ko sem bila jaz nosečka,je tista blagajničarka ignorirala,meni se pa ne da kregat s folkom

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ne glede na to, v katero vrsto se postavi...
16.10.2009 23:03:49   
2ursae
jaz sem se pa v Leclercu kar pririnila k blagajničarki, da je videla moj trebuh in ji rekla, če grem lahko naprej, pa mi je takoj rekla, da seveda in drugim razložila, da imam prednost. Se nisem nič ubadala z drugimi, ki so stali v vrsti, jih ne mislim prosit user posted image , saj vedo, v kateri vrsti so, če pa ne, bodo pa naslednjič bolje pogledali.

kar se pa tiče hitrosti premikanja vrst - itak, da gre tudi moja najpočasneje user posted image . To je že Einstein ugotovil, z relativistiko časa. Saj veste: čas teče različno hitro: odvisno, na kateri strani stranišča si user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ne glede na to, v katero vrsto se postavi...
17.10.2009 14:07:20   
lenika83
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Sem pa včeraj naprej spustila nosečko, ker se spomnim kako hudo je meni bilo stat s trebuhom, pa se mi niti ni zahvalila. Ok, naj bo, niso vsi prijazniuser posted image



Saj skoraj ne morem verjeti, da še obstajajo taki, ki te naprej spustijo. Žal mi celo nosečnost ni bilo dano doživeti kaj takega v trgovini. Zdaj ko sem že tik pred koncem me vsi buljijo kot kreteni, a da bi pa me kje naprej spustili pa niti v sanjah ne pomislijo.

Pa nočem biti nesramna, ampak meni se njahujši v trgovinah zdijo upokojenci. Kako se pa ti prerivajo in zaletavajo. Pred leti sem bila zjutraj v trgovini in so me eni 4 od zadaj v nogo butnili, da sem prišla ven z modrico user posted image  ampak to ne pri blagajni, pač pa sredi trgovine, ko sploh ni bilo nobene gneče user posted image  Takrat sem se zaklela, da dopoldne več ne grem v trgovino, pa če umrem od lakote. Pa sem se tega nekaj let celo držala user posted image  Prejšnji teden sem šla pa spet in ko se že itak komaj privlečem (prikotalim user posted image ) do blagajne, pol pa mi je od zadaj en upokojenec prišel in me je najprej z embalažo popraskal po roki, pol pa me je še z druge strani butnil, ker se je nujno moral zriniti malo mimo mene, da je nekaj pogledal user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ne glede na to, v katero vrsto se postavi...
17.10.2009 14:14:32   
Teni_
Potem veš, kaj vse doživijo tiste, ki (smo) delajo v trgovini. Ja, so bili včasih taki smehi, da smo skoraj padali po tleh.

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ne glede na to, v katero vrsto se postavi...
17.10.2009 15:28:15   
Petka09
Jep, vse to so tut meni znane zgodbe!

Sam nekaj je pa tut meni šlo na živce, pa sej reveži menda niso nič krivi... Torej, v Maximarketu spodaj v Mercatorjevi trgovini so ravno med 12. in 13. uro, ko sem jaz šla na malco po kak sendvič al pa kaj, stare mamce in stari atkoti kupoval špecerijo! Pa ok, sej jih razumem, pač stari so, pa ne morjo tako hitro, pa tut jaz bom enkrt stara.... Sam sorry, pismo, men je to najedalo živce na blagajni. Itak se ti mudi kot strela, da hitr tist sendvič plačaš in letiš nazaj v pisarno in ga ob prebiranju in prebijanju čez maile nahitro zgoltaš, pa ti una mamca počaaaaaasss zlooooožiii na traaaak, pa pol blagajničarko spašuje: joj, pa menda mate eno zobno pasto v akciji, pa jo nism nikjer našla, mi lahk pomagate? In una kliče neko sodelavko med police, da nej to in to zobno pasto prnese, pa še vmes to priletno gospo sprašuje: A to mislite Aquafresh? Al Parodontax? A zelena pakunga? Neee? Modra??... Jaoooo... No, in trgovka prnese do blagajne zobno pasto, gospa se zahvali... Blagajničarka KONČNO naračuna vse skupi, gospa ultraaa počaaaaasiiii odpira denarnico... Pa strese kup drobiža, kovancev... Pa pol štejejo sto let... Pol pa blagajničarka še na koncu: Gospa a imate našo zlato kartico??? Joj, takrat se mi pa plafon dvigne.... Pa itak (murphy) reče gospa, da sevede nima. Pa ji una da zloženko, pa jo SKUPAJ izpolnjujeta!! Jaooooo......

Ej, spoštuje stare ljudi, ne me narobe zastopit, sam tole je blo pa tu mač! Pa večkrat in ne sam enkrat!

Aja, sem pa pogruntala sisem na avtocesti kako se postavt, da si v hitrejši vrsti, če je kak zastoj oz. dela na cesti in se zožuje pas. VEDNO bodi na prehitevalnem pasu do samega konca. Pol se tik pred zožanjem not vključi. Oz. vedno bodi na tistem pasu, ki je potem zaprt in se promet preusmeri v sosednjega. Tisti pas gre vedno hitreje, to sem se prepričala. Razn če se kak tovornjakar ne razpizdi in se postavi poprek oz. v tvojo vrsto in potem vzdržuje enako hitrost obeh pasov user posted image .

Evo, pa sem se še jaz izkašljala!

Lepo soboto, babnce!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ne glede na to, v katero vrsto se postavi...
17.10.2009 15:41:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lenika83

Pa nočem biti nesramna, ampak meni se njahujši v trgovinah zdijo upokojenci. Kako se pa ti prerivajo in zaletavajo.


Ja, veliko jih je katastrofalnega obnasanja. Pa zastopijo ne nic, jim dvakrat recem, naj se z vozickom ne zaletava vame, ker ne bo na blagajni nic prej na vrsti, pa ne vem, ali so res gluhi, ali pa jim je funkcija mozgan v podobni funkciji kot ostalo misicevje.

(odgovor članu lenika83)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?