|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   14.9. ločevalna
14.9.2009 8:36:57   
mam32
Ej, sem še ena ki se bom spopadla z odvečnim špehom in ločevalno. Po devetih mesecih izgovorov zakaj še ne hujšat, začnem zares. Ampak res :). A je še kaka za štos ;). Zlo prav bi mi prišla kaka motivacija. Sicer se je moj odločo, da bo tud sodeloval, sam to ni isto :)

Upam, da nas bo čim več. Juhej!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 14.9. ločevalna
14.9.2009 8:45:45   
tikatonka
Veliko uspehauser posted image . Jaz sem jo že enkrat dala skozi pred dvemi leti in rezultat je bil -11 kg. Zdaj moram počakat še dokler dojim potem pa veselo na delo. Sploh ni težko, vsaj meni ni bilo. Držim pesti. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu mam32)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 14.9. ločevalna
14.9.2009 9:03:05   
mam32
Uf, pridna si bla. Jaz bi tud kaj takega mogla dol spravit. Hvala za vspodbudne besede. Bomo videli kako bo. Nisem lih mož beseda (glede hujšanja):)
Jaz še tud dojim, sicer je moja pupa že "velika" in si z joško postreže le še zjutraj in zvečer. Tak da mi tud dojenje ne more bit več izgovor :(.

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 14.9. ločevalna
14.9.2009 9:15:54   
fra
TUDI JAZ SE TI PRIDRUŽIM, tudi jaz sem se že včer odločila da začnem in sem bila prav vesela tega sporočila. upam da nam rata, tokrat sem res odločena da ... ne bom zgubljala besed, ker jih zelo rada pojem, user posted image


(odgovor članu mam32)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 14.9. ločevalna
14.9.2009 10:20:17   
mam32
fra, pa ti si zakon user posted image ! Bravo. Te pa akcija. Jaz že bežim proti cilju user posted image

(odgovor članu fra)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 14.9. ločevalna
14.9.2009 16:14:36   
mam32
Fra, kako gre user posted image ? Men se zdi, da bi že skor lahko nehala z dieto, mislim da me je že manj user posted image . Saj ne, LAČNA sem kot volk in komaj čakam večerjo user posted image

(odgovor članu mam32)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 14.9. ločevalna
14.9.2009 19:48:32   
RAKICA1
Ojla evo se vam še jaz od jutri pridružim punce vredu sem pa že hujšala in sem jih pridno 23kg dol spravla sedaj bi jih rada še kakih 8-10kg dol spravla upam da mi uspe pa če prav sem zelo lena  če sem iskrena glede hujšanja sedaj upam da nam vsem uspe jutri začnem z vamiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mam32)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 14.9. ločevalna
14.9.2009 19:50:19   
Kliki
Kaj pa piotem ješ recimo za zajter, pa kosilo?

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 14.9. ločevalna
14.9.2009 19:51:49   
RAKICA1
ja veš če sem iskrena sem prej hujšala po svoje ne po ločevalni ali kateri drugi dieti pač sem na dan spila več kot pa 4l vode veš in po 16,30h nisem več jedla in mal več sem migala tako bom tudi sedaj

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 14.9. ločevalna
15.9.2009 7:26:43   
mam32
Kliki če misliš pri ločevalni, potem imaš za zajtrk vedno samo sadje. Kosilo in večerja po razporedu; prvi dan B, drugi je škrobni, tretji OH, četrti saddni in potem tole kroži. A si zravn? user posted image

Rakica 1 bravo, akcija user posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 14.9. ločevalna
15.9.2009 12:55:33   
inja2
Ojla,
tudi jaz sem zraven od jutri naprej. rabim pa tudi jaz še dol spravit ene 10kg, 15 sem jih pa že....

(odgovor članu mam32)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 14.9. ločevalna
16.9.2009 9:34:48   
mam32
Super Inja, več nas bo, bolj bo lušno user posted image . Sam ne vem kaj si naj mislim, ker se nobena nič ne javi. Al tako pridno hujšajo al pa se bašejo s kakimi sladkarijami user posted image . Jaz se za enkrat pridno držim, brez večjih pregrehov, razen kave. Dans mi je naj boljši dan diete, ker si bom privoščila testenine, za večerjo pa sladoled.
Punce kako vam gre? Dajte se kaj javit in poročat.

lep dan

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 14.9. ločevalna
16.9.2009 10:03:18   
Zanica
bi-ne bi-bi-ne bi---------

(odgovor članu mam32)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 14.9. ločevalna
16.9.2009 10:33:04   
mam32
o ja, bi bi user posted image

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 14.9. ločevalna
16.9.2009 13:54:08   
Zanica
hahaha, jaz BI ampak vprašanje je če BOM, ker če BI ne pomeni da BOM, ker imam jekleno voljo čvrsto kot toalet papir user posted image

(odgovor članu mam32)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 14.9. ločevalna
16.9.2009 14:02:56   
mam32
A veš kaj, pr meni je tud tak. Že od Luninega petega meseca se spravlam na dieto, zdaj pa jih ima polnih devet. Tako da o jekleni volji ne bi rajš user posted image . Sam mam pa zdaj filing, da mi bo uspelouser posted image . Kot prvo se imam res samo sebe poln kufer s temi 10+ od poroda, za oblečt itak nimam kaj, pa še v službo grem počasi, pa dnarja ni za novo garderobo ker kopujemo stanovanje, pa mislim da sem mojemu tud bla s prejšnjo postavo bolj sexi, čeprav ne priznauser posted image in sem mu menda še kuj lepa. Le kaj gleda ta moj dedcuser posted image . Aja, pa še tukaj po forumu se nekaj pavim kako mi bo uspelo. Več kot preveč razlogov zakaj shujšat. A si se kje našla? user posted image

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 14.9. ločevalna
16.9.2009 14:10:19   
Zanica
O ja pa sem.... Sem se že mislim dvakrat "prikrpala" na hujšanje tukaj, enkrat mi je celo uspelo ko je tamala bila 5 mesecev stara, sem shujšala za 10 kil (pa sem jih imela 92 po porodu...), samo ni bilo neke posebne diete, zgodilo se je to, da sem fasala virozo, dva dni bruhala in potem mi se je valjda želodec skrčil... Res je da nisem jedla sploh testenin, in na polno sem dojila.... Ampak, to je trajalo kakšnih 2-3 meseca in pol sem se spet zredila, celo do 99 kg (tehtnica pa nikoli ni pokazala trimestno številko)...
Enkrat sem začela z ločevano in mi je uspelo na 14 dni zbiti 2,5 kg, potem sem se enkrat pregrešila in spet na staro....
Zato bi- ne bi- bi- ne bi.. Pa ja, ko sem shujšala za tistih 10 kg se je res poznalo tudi na mojem dedcu, hihihihi....
Zdaj ko sem se tega spomnila... bomo zajtrkovali sadje jutri?

(odgovor članu mam32)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 14.9. ločevalna
16.9.2009 14:31:37   
mam32
yes yes yes!... sem vedla user posted image . Nema veze kdo ali kaj nam je motivacija, važno da je.

A ni to grozno, ene pa iz porodnih sob še prav ne odpeljejo, pa so na svojih kilah in postavi. Joj kak jim zavidam user posted image . Me pa bomo gagale, pa ble tečne, pa žalostne, predvsem pa LAČNE na poti do ta pravih oblin user posted image

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 14.9. ločevalna
16.9.2009 14:53:40   
Zanica
Mam32, dejmo se pol potrudit.... Da bomo sebi in našim dedcem bolj všeč!

Jaz se moram še stehtat, ker se že dolgo nisem. Pa sporočim stanje!

(odgovor članu mam32)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 14.9. ločevalna
17.9.2009 7:45:56   
mam32
Dobro jutro!

Kako zdaj? A sem sama ostala? Zanica še neki menca user posted image , ostalih Inje, Rakice 1 in Fra pa od nikoder. A ste jouser posted image user posted image
Meni energija rahlo pojenja, dans sem otrujena ko hudič, ponoči me je mrazilo ko usred zimeuser posted image , sam se pa ne dam. DAns je na sporedu sadni dan. Joj, to bo še zanimivo. Ok, lepo mi hujšajte, pa oglasite se kaj. Kak babji čvek bi dobro del user posted image

< Sporočilo je popravil mam32 -- 17.9.2009 7:46:33 >

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 14.9. ločevalna
18.9.2009 8:45:36   
halgato
Dobro jutro!

Jaz se spokojnao vračam. Enkrat sem že začela letos, pa sem potem obupala. Tko, da sem zdaj spet med vami. Sem pa začela v nedeljo 13.9. Danes je Š dan. Imam 63,5kg, rada pa bi videla spredaj 5-ko!! Kot prvo se moram navadit, da spijemveč vode čez dan. Sicer ko sem v službi, ni problem, ker imam skoz steklenico vode pred sabo, doma je pa mal večji problem. Ampak... se bo treba potrudit, ane.

Lepo se imejte, pa lep dan. Aja, a ste ve vse na istem dnevu, ali imamo različno?



(odgovor članu mam32)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 14.9. ločevalna
18.9.2009 13:00:03   
mam32
Super Halgato. Dobrodošla med mučeniki user posted image .
JA, midve žal nisva isti dan. Jaz mam dans beljakovinskega. In za razliko od tebe imam kr neki kil več. Dieto pričela pri 70 kg in za ta prvi cilj sem si postavila -10kg. Kasneje pa še kaka dva al pa tri :). Morm povedat, da presenečam samo sebe in sem full ponosna, ker je dans peti dan diete in jaz še kr vstrajamuser posted image . Včeraj je bla proti večeru malo kriza, sam se nisem dala. Aja, moje pregreha ostaja user posted image . Hja, nekaj pa morm metuser posted image .

(odgovor članu halgato)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: 14.9. ločevalna
18.9.2009 21:30:56   
RAKICA1
ojla ojla evo rakica se spet oglaša ssam nič nisem pridna res nič tako da zato se res tudi nisem oglašala punce samo sem rekla da v ponedeljek pa začnem in si tudi naredim tabelo kaj bom jedla in koliko bom na dan spila tekočine potem bo vse lažje šlo
pa ve kako vam gre upam da ste uspešne se slišimo v pondelk pa vam sporočim svoje stanje kg in a ste zato da naredimo razpredilnico in se vagamo vsak petek tako nam bo bolj zanimivo hujšati da vemo koliko smo izgubile

(odgovor članu mam32)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: 14.9. ločevalna
19.9.2009 20:46:10   
mam32
Ja Rakica, zdaj se pa malo zresniuser posted image . Jaz se morm pohvalit, pridna fulluser posted image . Dans smo bili povabljeni na kosilo in jaz sem se držala predpisanega jedilnika user posted image .
Jaz sem ZA razpredelnico.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: 14.9. ločevalna
19.9.2009 20:51:56   
veverca25
punce ,se bi vam pridružila,jutri začnem.

(odgovor članu mam32)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?