|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krvavitev po izgubi devičnosti
10.1.2010 10:51:06   
janezek57
Z mojo drago sva včeraj prvič sexal: ko sva koncalo je bilo malo krvi:
lažja krvavitev se ni ustavila še do danes: ali je to normalno? Ali je možno da tako dolgo punca krvavi po izgubi nedolžnosti?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krvavitev po izgubi devičnosti
10.1.2010 10:51:55   
Anonimen
ja jast sem ene dva dni.

(odgovor članu janezek57)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krvavitev po izgubi devičnosti
10.1.2010 10:54:45   
Anonimen
Je, ce himen ni do konca pretrgan je krvavitev mozna se nekaj casa. Pri meni je bla dva dni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: krvavitev po izgubi devičnosti
10.1.2010 11:03:42   
janezek57
o hvala za te odgovore, mene je že skrbelo da se ni še kaj drugega pretrgalo: Drugače je pa verjetno prav to da himen ni do konca pretrgan ker sva raje zaradi bolečin prenehala...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krvavitev po izgubi devičnosti
10.1.2010 11:08:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: janezek57

o hvala za te odgovore, mene je že skrbelo da se ni še kaj drugega pretrgalo: Drugače je pa verjetno prav to da himen ni do konca pretrgan ker sva raje zaradi bolečin prenehala...


Ja ja, sej drugic bo ze bolje. Predvsem naj se cisto sprosti, ker ce je zivcna al pa jo boli pol vse misice se bolj zategne in boli se bolj. Kaksna manjsa krvavitev naslednjic se lahko je prisotna, pol pa nic vec. Pri meni je bil predvsem problem se sprostit...predigra pomagauser posted image . Pa vlazna mora bit. Ce jemlje kontracepcijo je lahko od tabletk tud, da je manj vlazna pol pa odnos ni prijeten. Kar podmazat, pa bo. Pa vaja dela mojstrauser posted image .

(odgovor članu janezek57)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krvavitev po izgubi devičnosti
10.1.2010 11:08:07   
Anonimen
Vidva kar uživajta še naprej samo če sta malda po pameti.

(odgovor članu janezek57)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krvavitev po izgubi devičnosti
10.1.2010 11:14:56   
janezek57
Sva se odločila da raje nebi kontracepcijskih za enkrat ker imajo toliko stranskih učinkov, uporabljava pa kondome...

Če jst kej vem je slina naravni lubrikant ?

< Sporočilo je popravil janezek57 -- 10.1.2010 11:15:35 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: krvavitev po izgubi devičnosti
10.1.2010 11:22:36   
Anonimen
Ja kontracepcija ima kar nekaj stranskih učinkov je pa precej zanesliva, kondom je sicer tudi Ok samo morata paziti da ga ne poškodujeta.

(odgovor članu janezek57)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: krvavitev po izgubi devičnosti
10.1.2010 14:20:52   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: janezek57

.

Če jst kej vem je slina naravni lubrikant ?


pa kljub temu je včasih treba uporabit tudi "nenaravnega." zna bit zelo fajn zadeva.

(odgovor članu janezek57)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: krvavitev po izgubi devičnosti
10.1.2010 16:13:01   
ljupka
No jaz sem krvavela še cel teden,sem bila pa že stara devica,ker se mi ni nikamor mudilo,mal pred 23 letom.S tem fantom sem se tudi poročila!
Hočem pa povedat ,da je moj himen bil verjetno zabetoniran!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: krvavitev po izgubi devičnosti
10.1.2010 22:25:01   
amaya
ja

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?