|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Alkoholni kis
7.2.2010 11:43:40   
malania
V eni temi tukaj sem pred kratkim brala o učinkovitem čiščenju z alkoholnim kisem.

Evo, pa sem ga kupila tudi sama. In ker sem navdušena nad njim, menim da je treba kar nov post odpret. user posted image

V kuhinji sem sčistila lijak poln vodnega kamna in nisem mogla verjeti svojim očem, nato sem poskusila še v kopalnici. Nalila sem ga kar v razpršilo in imam ga vedno pri roki.

No, naj povem, da ena plastenka stane 1.30€. Zdaj lahko primerjate cene ostalih čistil in vsebnost vse ostale kemije (no, za tiste, ki jim je kaj mar tudi za zdravje in okolje).

Skratka, navdušena uporabica user posted image user posted image

_____________________________

Ni grdih žensk, so samo lene.
H. Rubinstein
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Alkoholni kis
7.2.2010 11:47:08   
Dudica1
A pišE gor prav alkoholni kis,ker jaz sem to že iskala pa ne najdem.Ali je isto kis za vlaganjeuser posted image

(odgovor članu malania)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Alkoholni kis
7.2.2010 11:52:51   
water lily
Jaz imam alkoholni kis ki stane še manjuser posted image

Sem pa tudi navdušena uporabnica že nekaj časa.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Alkoholni kis
7.2.2010 11:54:48   
Kliki
Punce a pa to ne smrdi. user posted image Meni kis namreč smrdi.user posted image

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Alkoholni kis
7.2.2010 12:07:18   
Kliki
No kje ste sedaj uporabnice da mi razjasnite če smrdi.

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Alkoholni kis
7.2.2010 12:12:43   
Sanikaa
Ja smrdi dokler ne izhlapi. Potem je brez vonja.
Kis za vlaganje je aromatiziran z zelišči in olji, boljši je alkoholni kis.
lp

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Alkoholni kis
7.2.2010 12:17:58   
Kliki
Ptem to ni zame.

(odgovor članu Sanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Alkoholni kis
7.2.2010 12:21:59   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Kliki
No kje ste sedaj uporabnice da mi razjasnite če smrdi.

Jst ga imam namesto mehčalca pa cunje nič ne smrdijo.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Alkoholni kis
7.2.2010 12:24:41   
Kliki
Meni že na solati recimo kis zeeeeeeeeeeelllllllllllllloooooooooo smrdi.
Sem se pred leti z vonjem po kisu zastropila. Smo bli s šolo v kisarni. Se dva dni druhala kot nora.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Alkoholni kis
7.2.2010 12:25:41   
water lily
Ja saj čistila tud smrdijo....zato mamo pa okna pr hišuser posted image

Če ga uporabljaš namest mehčalca pa res nč ne smrdi. Čeprav jaz dodam še eterično olje.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Alkoholni kis
7.2.2010 12:27:19   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: Kliki

Meni že na solati recimo kis zeeeeeeeeeeelllllllllllllloooooooooo smrdi.
Sem se pred leti z vonjem po kisu zastropila. Smo bli s šolo v kisarni. Se dva dni druhala kot nora.


Jaz ga na solati tud ne morem. Kar švicat začnem od hudga. Sam ta alkoholni pa mi ni tk hud. Sicer pa jaz ful razredčenga uporabljam, tako da skor ni nič vohat.

Če ti pa res obrača po njemu maš pa fajn izgovor na roki....ne morš pucat ker bruhaš zraven....bo mogu dedcuser posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Alkoholni kis
7.2.2010 12:28:01   
Kliki
Ste me prepričale da ga kupim in sprobam za 1,30euro me ne bo konec tudi če ga potem stran vlijem.

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Alkoholni kis
7.2.2010 12:31:11   
water lily
Drugače pa za pipe....da se kamen ne nabira....jaz jih mal z oljem namažem....čist tk na rahlo. Pa ni nč kamna gor poluser posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Alkoholni kis
7.2.2010 12:31:15   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: water lily
Če ga uporabljaš namest mehčalca pa res nč ne smrdi. Čeprav jaz dodam še eterično olje.

Ja, saj jst tudi. Ne morem ti povedat, kako mi smrdijo mehčalci. Silan in podobna aromatizirana navlaka. Blek.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Alkoholni kis
7.2.2010 12:31:51   
s.
Ja, super je.
Vonj tud dokaj hitro gre stran.

Sama poleg tega uporabljam še ekološka čistila, ki jih tudi prodajam ( čistilo za strojno pomivanje perila, cet za ročno pomivanje in univerzalno čistilo) in so na osnovi limone in pomaranče.

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Alkoholni kis
7.2.2010 12:33:36   
ZARA
Kliki, si pa naredi domač kis. Je full blag, če ti je ta kupljen prehud.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Alkoholni kis
7.2.2010 12:53:01   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1
A pišE gor prav alkoholni kis,ker jaz sem to že iskala pa ne najdem.Ali je isto kis za vlaganjeuser posted image

Ne ni isto kot kis za vlaganje - tisti je še aromatiziran. Alkoholni je čist prozorn in jagor piše prav "alkoholni kis". Renški hram ga dela (pa zihrše kateri drug proizvajalec tudi) - pa mislim, da ga imajo kar povsod. Jaz ga recimo kupujem v Sparu. 

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Alkoholni kis
7.2.2010 18:21:07   
barbara b
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA



Jst ga imam namesto mehčalca pa cunje nič ne smrdijo.


Jaz tudi  user posted image


_____________________________

Ne sprašuj in ne bodo ti lagali.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Alkoholni kis
17.2.2010 14:54:21   
NikaPika25
Super poceni čistilo. Z njim čistim hladilnike, skrinje, celotno kopalnico, pomivalno korito itd... Smrad me ne moti ker preluftam.



(odgovor članu barbara b)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Alkoholni kis
17.2.2010 18:04:39   
jar

IZVIRNO SPOROČILO: Kliki

No kje ste sedaj uporabnice da mi razjasnite če smrdi.


meni pa kis obupno smrdi. že ta na solati mi je ful premočen (razredčim vedno kis:voda = 1:3). skledo od solate je pa itak treba takoj pospravt.

in ker se tudi jaz delam, da sem ekološko osveščena sem probala namesto mehčalca dat kis (0,5 dcl). sori, ampak meni se zdi, da cunje smrdijo.

sem pomivala z njim ploščice (seveda z močno razredčenim). mojo familjo je skoraj kap, če sem normalna in če bom še kdaj to naredila naj en dan prej povem, da jih ne bo doma.

občasno pa si s kisom umijem lase. po šamponiranju kis in nato balzam in seveda ful dobr sperem. lasje so res super prožni, bleščeči, frizura kot se zagre. ampak po dveh dneh mi lasje začnejo smrdet. in tudi vsak šport odpade, ker smrdim po kislem...... fuj




(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Alkoholni kis
17.2.2010 20:44:53   
Gina
Ja seveda mal smrdi, ampak katero čistilo pa ne? In kis je naraven in uporaben in poceni in deluje. Ni neke umetne sintetične kemije not in ne deluje zanič na okolje. Zato ga uporabljam.

(odgovor članu jar)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Alkoholni kis
17.2.2010 20:54:56   
nena77
V Tušu stane 0,54 eur user posted image

in vonja se takoj navadiš, ti začne dišat po čistem, cunje pa dišijo po prašku, pa vinski kis mi gre na bruhanje user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Alkoholni kis
19.2.2010 8:35:37   
TopsiT
Tudi jaz uporabljam sedaj že skoraj drugo leto kis namesto mehčalca in obleke nič ne smrdijo po kislem, zgodilo se je 2x da so smrdele, ker se mi je kisl zlil, tako da sem ga sigurno nalila 1dcl če ne več. Drugače pa ga ne dam več kot 0,5 dcl, imam pa kisl za vlaganje, ki je aromatiziran, ker čistega alkoholnega kisa pri nas v šparu nimajo vedno.
Ker čistila v večini dobim, jih tudi uporabim, če pa zmanjka, pa pride navrsto isti kis kot za pranje perila. Je pa res, da pri nas se hladilnik obvezno čisti samo s kisom.

LP

(odgovor članu nena77)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Alkoholni kis
19.2.2010 13:54:32   
Ribi Bibi
A v trgovini imajo to med čistili al kje? In ista stvar se uporabli za čiščenje in kot mehčalec? Al sta to dve različni stvari?

(odgovor članu TopsiT)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Alkoholni kis
19.2.2010 13:59:07   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Ribi Bibi
A v trgovini imajo to med čistili al kje? In ista stvar se uporabli za čiščenje in kot mehčalec? Al sta to dve različni stvari?

ALKOHOLNI KIS se uporablja lahko kot mehčalec, zraven dodaš 10 kapljic eteričnega olja po lastni izbiri. Kot čistilo ga pa zmešaš z vodo, ali ga uporabljaš nerazredčenega. In ne, ni zraven čistil, ampak na štenderju tam kjer ponavadi vzameš kis.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?