|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Magic life hoteli Turčija
9.12.2010 10:00:59   
Pupa1
Živ!
Mene zanima, če je katera že bila v hotelu Magic life v Turčiji, recimo v Waterworldu ali Beleku,...? Pa kako ste bili zadovoljni oz. ali priporočate? Gremo pa z dvema triletnikoma... Hvala za kakršnekoli informacije.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Magic life hoteli Turčija
9.12.2010 12:53:08   
marijaklara
Mi smo bili leta 2006 v hotelu Meryan, Alanya. Mali je imel takrat leto in pol.
Hotel je imel posebej animacijo za otroke, večje (4+) so starši kar puščali v animacijski sobi za cel dopoldan ali popoldan. Vsi so bili zelo prijazni, mi pa strašno zadovoljni.

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Magic life hoteli Turčija
9.12.2010 13:05:08   
kiss 4 me
Waterworld je boljši
od sob ne pričakovat luksuza
najboljše hills sobe, ki so tudi bližje restavraciji, morju, glavnim bazenom. sicer pa se hitro privadiš na razdalije - saj si na dopustu in imaš čas 10 min šetat :)
je pa fenomenalna animacija, bazeni, hrana, večerne predstave
okrog hotela ni nič pametnega, planirajte da boste 1 teden v hotelu, ker v turčiji s 3 letnimi otroci glih ne hodiš na izlete
priporočam, da greste junija ali septembra, ker julija in avgusta je PREVROČE

(odgovor članu marijaklara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Magic life hoteli Turčija
9.12.2010 14:50:08   
Pupa1
Hvala, kiss4me. super je že to, da si mi povedala, da so hills sobe najboljše oz.najbližje morju in restavraciji. to nam je važno, ker imamo otroke. Saj smo kar malo v dilemi. ali priporočaš še kakšen drug hotel v stilu Magic life, torej prilagojem otrokom in z AI ponudbo? ter seveda blizu morja. cena ni pomembna.želimo najboljše.

(odgovor članu kiss 4 me)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Magic life hoteli Turčija
9.12.2010 20:12:20   
svetlomodra
kdor ni bil v obeh hotelih težko primerja. jaz sem bila lani konec junija v SEVEN SEAS, SIDE. hotel sem izbrala zato, ker je manjši od waterworlda, oz. tudi sestrična, ki je bila v obeh hotelih je rekla, da ji je bilo v 7-seas bolje. hotel je blizu mesta side, ki je eno lepših mestec in super za večerni sprehod. bus in taxi postaja ob hotelu, cena busa do side je 1 eur. tudi zvečer sprehod do bazarja in trgovinic po promenadi ob morju je ravno pravšnji.

kaj je bilo tako fajn? vse! preberi si komentarje tukaj:
http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297967-d638287-Reviews-Magic_Life_Seven_Seas_Imperial-Manavgat_Turkish_Mediterranean_Coast.html 

od waterworlda pa tukaj, pa sama primerjaj:
http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g312725-d808115-Reviews-Magic_Life_Waterworld_Imperial-Belek_Turkish_Mediterranean_Coast.html

sta pa oba turška magic lif hotela ena boljših v verigi ML hotelov v sredozemlju.

kaj mi je bilo v 7-seas najbolj všeč: res hudo opremljene sobe, električen vlak okrog resorta, hrana 5*, ležalniki zelo dobre kvalitete, sveže kopalniške brisače smo vzeli že zvečer za naslenje jutro, veliko naravne sence (pod palmami), ni bilo zateženih animatorjev (so pa radi poklepetali z gosti - nemško angleško, animatorji iz cele eu in brazilije), profesionalna aminacija zvečer v avditoriju, veliko poudarka na ekologiji in posledično niso povsod ležale prazne plastenke, kozarci in umazani servijeti, vsi športi zastonj (razen parasailing v tandemu), plaža super lepo urejena, hladilnik z vodo tudi na sami plaži......




(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Magic life hoteli Turčija
14.12.2010 13:45:08   
2mama
mi smo bili v PEGASOS JOY 5* v SIDE, z dvema 4-letnikoma, super zadovoljni.
bomo še šli.

(odgovor članu svetlomodra)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Magic life hoteli Turčija
29.12.2010 16:54:40   
froschi
IZVIRNO SPOROČILO: 2mama

mi smo bili v PEGASOS JOY 5* v SIDE, z dvema 4-letnikoma, super zadovoljni.
bomo še šli.


Tudi mi smo bili v istem..zakon...v letu 2011 pa gremo spet s Pegasos verigo...ampak drug kraj...

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Magic life hoteli Turčija
30.12.2010 21:20:09   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: froschi

IZVIRNO SPOROČILO: 2mama

mi smo bili v PEGASOS JOY 5* v SIDE, z dvema 4-letnikoma, super zadovoljni.
bomo še šli.


Tudi mi smo bili v istem..zakon...v letu 2011 pa gremo spet s Pegasos verigo...ampak drug kraj...


Preko katere agencije pa greste? Koliko je cena za 1 otroka?

(odgovor članu froschi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi na dopustu ne pozabimo na okolje!
Ali ste vedeli, da je turizem odgovoren za kar 14 % vseh nastalih komunalnih odpadkov na globalni ravni in da evropski d...
11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?