|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "žleht" šef
29.7.2005 17:47:33   
mateja 26
Oj!

Spet bom malo zatežila s svojimi problemi,ampak moram se malo spovedat.
Spert je petek in jaz spet sama.Po tanovem z 2 otrokoma(14 mes. in 3 tedne)Dec pa spet službeno odsoten.
V glavnem,tole mi gre vse skupi že ornk na živce.Zmeri ka hoče moj it domov,se pokaže na vratih njegov šef in ga zamori najmanj še za eno uro,delat more doma do zgodnjih jutranjih ur(ker more to nardit do naslednjega dne),da ne govorim o šefovih klicih med vikendom,tud v nedeljo in med dopustom.Ko sem prišla iz porodnišnice je bil sicer doma 1 teden in delal in 1x šel v službo,pa telefoni,.....Pa ponavad se ravno v petek potegne,,,,pa kolkor vem vsi končajo v petkih prej..
Sej ne vem več.Najrajš bi njegovga šefa nekam poslala.
Res sem jezna.Sem misla da se bo kej spremenil s prihodom tamalga,pa se noi čist nč.Se zmer sem sama za vse.Pol bi pa rad ,da mu zrihtam glede očetovskega dopusta,pa brez da je doma.

Kaj naj nardim?A ma kera kakšen nasvet?


žalostna in jezna mamica Mateja

pa lep dan vsem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   "žleht" šef
29.7.2005 17:57:36   
Primoza
Se pravi, kdo je bolj "kriv", on ali šef?

(odgovor članu mateja 26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   "žleht" šef
29.7.2005 18:07:50   
Anonimen
Če se prav spomnim, si že enkrat imela odprto podobno temo. Ali je mož že kaj razmišljal, da bi zamenjal službo? Težko se bo postavil zase sedaj, ko je njegov šef že navajen, da ga stalno mori in izkorišča za vsako možno delo. Stvar je na možu, da naredi naslednji korak, da se postavi zase.
Nasvet zate? Veeeeeliko potrpežljivosti, čeprav verjamem, da je nimaš več, če se zadeva že tako dolgo vleče.

(odgovor članu mateja 26)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   "žleht" šef
29.7.2005 18:11:58   
mateja 26
Po moje je kriv šef.Moj je kriv tolk da nič ne reče.Ne zna se postavt zase.Zmer reče ja kaj nej pa nardim.
Glede zamenjave pa pravi,da ne bo nikjer bolš.Da bo drugje delu pa za 100000 jurjev cel dan.Pa briga mene dnar.Jest rabm,da mi pomaga.Sploh zdej.

(odgovor članu mateja 26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   "žleht" šef
29.7.2005 18:17:57   
PIA 1
Povej to tvojemu možu,da ga potrebuješ in da se požvižgaš na ta kurčev denar.Pa mu to povej vsakih pet minut če bo potrebno.Oprosti vprašanju:je doma tudi takšna copata?

(odgovor članu mateja 26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   "žleht" šef
29.7.2005 18:19:44   
mateja 26
Ne ,ne ni copata.Se ve kdo je doma gazda.

(odgovor članu mateja 26)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   "žleht" šef
29.7.2005 18:27:41   
PIA 1
Zakaj je potem šefova copata?A tam je izgubil svoj karakter ali kaj?Ga pušča doma?

(odgovor članu mateja 26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   "žleht" šef
29.7.2005 19:07:38   
baguSka
verjetn noče zgubit službe, zato je tok uslužn :zmeden2:

(odgovor članu mateja 26)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   "žleht" šef
30.7.2005 14:12:28   
fipi
Ojla!

Tvoj mož verjetno ne upa šefu nič povedat, pa raje vse naredi, ker če ga ne bo ubogal bo po vsej verjetnosti izgubil službo.

Mož si naj poišče drugo službo, drugače ga bo šef celega požrl in mu bo vedno več dela dal. Boli delodajalca k...., če tvoj mož ima doma družinico, katera ga zelo potrebuje, glavno da šefu cekini padajo v žep :grrr::grrr::grrr:.

Da mi grejo taki izkoriščevalski delodajalci na živce. Ko berem take poste vedno popiz... :grrr:

Čao

(odgovor članu mateja 26)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   "žleht" šef
30.7.2005 14:40:25   
Talči
Se popolnoma strinjam s fipi.

Dejstvo je, da tvoj mož verjetno nič ne upa rečt, pa vse naredi, ker se boji, da ga bo kaj doletelo. :zmeden:

Drugo dejstvo pa je, da sploh če je v privat firmi, šef nalaga in nalaga in nalaga in nalaga, dokler se ne zlomiš. Potem seveda najde zamenjavo.:(

Govorim iz lastnih izkušenj s to razliko, da se nisem zlomila, ampak sem si poiskala drugo službo. Zdaj vsaj živim kot človek.:bravo::bravo::bravo:

Prej pa sem delala kot norec in bila vse prej kot človek (dobesedno - kura, fu....., budala, nesposobna itd).:pujs:
Ko te pošlje v PM in na vsem lepem grozi s knjigo, če delo ne bo opravljeno, te kontrolira doma, ko si na bolniški, zahteva od tebe 250% itd., ko si delo še domov nosiš, takrat res ne veš, kaj bi...:pujs::pujs::pujs:

Definitivno bo moral poiskati nekaj drugega, če bo hotel normalno živeti in da bo njegova družina tudi imela kaj od njega.

LP
Talči

(odgovor članu mateja 26)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?