|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razlika v letih
25.8.2010 7:52:42   
Natty5284
Koliko vas je takšnih, ki živite s starejšim partnerjem (15+)?Imate družino in kako funkcionirate?

_____________________________

Lp Natty
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Razlika v letih
25.8.2010 8:03:36   
Saša27
Sicer ne prihajam iz takšne družine, poznam pa vsaj dve družini, v katerih je partner starejši vsaj 17 let od partnerice, pa sta obe družini spoštovanja vredni user posted image . Tudi obratni primer poznam, sicer ni razlika v letih takšna je pa partnerica starejša 9 let, pa vseenno funkcionirajo normalno.

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu Natty5284)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Razlika v letih
25.8.2010 8:36:28   
ksenjak
Pri meni je pa obratno, partner je 10,5 let mlajši od mene.

lp

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Razlika v letih
25.8.2010 8:45:09   
Sanjela
Če mene vprašaš kak je to pol ti lahko iz prve roke povem,da tudi takšni zakon ful dobro funkcionira.Namreč sem jaz starejša 15let 1m 22 dniuser posted image


_____________________________

Sanjela
Dokler imamo spomine, obstaja preteklost.

Dokler imamo upanje, nas čaka prihodnost.

Dokler imamo prijatelje, je lepa SEDANJOST!

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Razlika v letih
25.8.2010 9:32:53   
~Biba~
moji2 sta 15+ razlike....vse je funkcionirala super, pač z manjšimi kompromisi...bilo mi je super ko sem imela mlado mami, ki je na življenje gledala kulsko...in očeta ki je temu kulskemu pogledu dodal modrost, ki si jo je pridobil z leti...
seveda pa s časom ti kompromisi postajajo vedno večji in tega se je potrebno zavedati že na začetku....oče postaja vedno starejši, mirnejši...mama pa še vedno polna energije...

na stara leta so razlike res velike, ampak če obstaja ljubezen, potem ni ovir.

(odgovor članu Sanjela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Razlika v letih
25.8.2010 9:34:55   
Sanjela
IZVIRNO SPOROČILO: UnPerfect

moji2 sta 15+ razlike....vse je funkcionirala super, pač z manjšimi kompromisi...bilo mi je super ko sem imela mlado mami, ki je na življenje gledala kulsko...in očeta ki je temu kulskemu pogledu dodal modrost, ki si jo je pridobil z leti...
seveda pa s časom ti kompromisi postajajo vedno večji in tega se je potrebno zavedati že na začetku....oče postaja vedno starejši, mirnejši...mama pa še vedno polna energije...

na stara leta so razlike res velike, ampak če obstaja ljubezen, potem ni ovir.


Ti dam čisto prav ja


_____________________________

Sanjela
Dokler imamo spomine, obstaja preteklost.

Dokler imamo upanje, nas čaka prihodnost.

Dokler imamo prijatelje, je lepa SEDANJOST!

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Razlika v letih
25.8.2010 9:49:52   
Taddy78
Poznam kar nekaj takih parov, ki jim taka zveza super funkcionira, no pri enem paru (v familiji) pa sta se pozno spravla skup, pozno imela otroka (ona stara 40 on 60) in ravno ni neke idile...

(odgovor članu Sanjela)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Razlika v letih
25.8.2010 11:15:02   
mala maja
poznam dve družini. V eni je od starejši 15 let, v drugi 11 let. obe družini sta superuser posted image , obe se sštejeta med veliki družini in ravno en mesec nazaj je ena družina dobila tretjega družinskega člana. Ati je star 54 letuser posted image user posted image


(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Razlika v letih
25.8.2010 11:34:28   
sanasan
moj je 12 let starejši od mene, imava 2 otroka (starejši je iz njegove prejšnje veze), in upava, da se nam drugo leto pridruži še enuser posted image
sva se pa spoznala razmeroma 'pozno', ko sem jaz imela 32, on pa 44...je pa to po drugi strani prednost, ker sva oba že dala kar nekaj skozi, pa oba sva vedela, kaj pričakujeva od partnerja....jaz razlike v letih sploh ne čutim...kar me občasno 'moti' je del karakterja ali navadeuser posted image
je pa res, da je po moje moj mož sedaj dosti 'boljši' (po videzu in že delno 'vzgojen' oz.'navajen vsega hudega') kot pa 15 let nazajuser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Razlika v letih
25.8.2010 15:56:17   
Sreča in ljubezen
IZVIRNO SPOROČILO: sanasan

moj je 12 let starejši od mene, imava 2 otroka (starejši je iz njegove prejšnje veze), in upava, da se nam drugo leto pridruži še enuser posted image
sva se pa spoznala razmeroma 'pozno', ko sem jaz imela 32, on pa 44...je pa to po drugi strani prednost, ker sva oba že dala kar nekaj skozi, pa oba sva vedela, kaj pričakujeva od partnerja....jaz razlike v letih sploh ne čutim...kar me občasno 'moti' je del karakterja ali navadeuser posted image
je pa res, da je po moje moj mož sedaj dosti 'boljši' (po videzu in že delno 'vzgojen' oz.'navajen vsega hudega') kot pa 15 let nazajuser posted image



Enakouser posted image


_____________________________


(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Razlika v letih
25.8.2010 20:04:06   
Poka
IZVIRNO SPOROČILO: UnPerfect

moji2 sta 15+ razlike....vse je funkcionirala super, pač z manjšimi kompromisi...bilo mi je super ko sem imela mlado mami, ki je na življenje gledala kulsko...in očeta ki je temu kulskemu pogledu dodal modrost, ki si jo je pridobil z leti...
seveda pa s časom ti kompromisi postajajo vedno večji in tega se je potrebno zavedati že na začetku....oče postaja vedno starejši, mirnejši...mama pa še vedno polna energije...

na stara leta so razlike res velike, ampak če obstaja ljubezen, potem ni ovir.


Ne ga srat... user posted image Že pri 9 let razliek se to precej pozna. Moj je glede tega katastrofa, včasih: je preveč zaščitniški, hoče na trenutke špilat fotra in tudi npr. kar se tiče financ, se obnaša kot da sem stara manj kot 15. Kar je sicer res pozorno, ampak meni ni všeč, ker si mislim, da si domišlja, da ne znam zase poskrbet. Zna bit zapečkarski in nič preveč družaben, šel bi kam samo v dvoje, čeprav ko ga kdo prisili, je obratno in npr. je zelo priljubljen med ljudmi. Pozitivno je to, da me je prizemljil, ker mi je res protiutež in dejansko, če nebi bilo njega, bi še vedno živela nekje v oblakih kot večina od najstniških let in nekateri v nedogled...

Jaz podpiram razliko, če se imata rada, ampak če razmisliš o plusih in minusih v naprej in da veš, da si jih pripravljen sprejet. Če se spoštujeta, ne bo nikoli problem, pa če se boš enkrat pripravljena šrtvovat kot mlajša in trpet razne starostne muke, ki jih ti še ne boš doživljala.

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Razlika v letih
25.8.2010 20:15:00   
Sanjela
ja ne vem zakaj se že zdaj z tem obremenjuješ.jaz se ne pa sem jaz starejša od njega tu je že malo bolj problem.ko bom jaz 60 bo on 45 to so pa taka leta,da lahko hitro zbezla.tak da če partnera med sabo neki kompromis naredita pol gre pa da se mata rada.pri nama ni problema,ker sma oba bol taka zapečkara,včasih če nama je kam za iti sam pa tud noče nikamor.morata pa tud meti zaupanje pa brez nekih izpadov ljubosumnosti ker takrat ravno zbezla lahko.kakor moški mlajši tako ženska mlajša ker le majo mlajši več možnosti da si najdejo postransko kajuser posted image


_____________________________

Sanjela
Dokler imamo spomine, obstaja preteklost.

Dokler imamo upanje, nas čaka prihodnost.

Dokler imamo prijatelje, je lepa SEDANJOST!

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Razlika v letih
25.8.2010 20:17:32   
pelin
meni so bli vedno všeč  starejši fantje in sem rekla, da se bom definitivno  poročila s starejšim pa konec.No pa sem ga dobila...starejši je 2 mesecauser posted image .Sama mislim, da se gotovo te velike starostne razlike (10 in več let ) gotovo precej poznajo, vendar sem tudi mnenja, da razumevanje med dvema  ne nastane le zaradi starostne razlike, ampak tudi zaradi marsikaj drugega...no, pa naj tiste povedo, ki imajo več izkušenjuser posted image

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Razlika v letih
25.8.2010 21:04:43   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak

Pri meni je pa obratno, partner je 10,5 let mlajši od mene.

lp


hej, pri meni tudi user posted image

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Razlika v letih
25.8.2010 21:49:31   
Greenie
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

poznam dve družini. V eni je od starejši 15 let, v drugi 11 let. obe družini sta superuser posted image , obe se sštejeta med veliki družini in ravno en mesec nazaj je ena družina dobila tretjega družinskega člana. Ati je star 54 letuser posted image user posted image




Ja super, ko bo mali star 25, bo foter že 80 ...

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Razlika v letih
25.8.2010 22:02:45   
Sanjela

Ja super, ko bo mali star 25, bo foter že 80 ..

Ja inuser posted image
Saj nebo edini na svetu...


_____________________________

Sanjela
Dokler imamo spomine, obstaja preteklost.

Dokler imamo upanje, nas čaka prihodnost.

Dokler imamo prijatelje, je lepa SEDANJOST!

(odgovor članu Greenie)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Razlika v letih
25.8.2010 22:27:19   
čipka
IZVIRNO SPOROČILO: Sanjela


Ja super, ko bo mali star 25, bo foter že 80 ..

Ja inuser posted image
Saj nebo edini na svetu...



sam res...inuser posted image pa kaj pol..
drugač pa...moj je tut 15 let in pol starejši in več kot ODLIČNO funkcijonirava že 7 let...ga ne zamenam za nobenga tok starga kot jes. I love my older boyfrienduser posted image user posted image

(odgovor članu Sanjela)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Razlika v letih
25.8.2010 23:52:01   
Greenie
IZVIRNO SPOROČILO: Sanjela


Ja super, ko bo mali star 25, bo foter že 80 ..

Ja inuser posted image
Saj nebo edini na svetu...



Ja to pomeni, da bo otrok dokaj kmalu tudi brez fotra, babic in dedkov pa tko al pa tko ne bo verjetno imel.
Ne vem no, meni je 10 let razlike max. To da sexaš s tok starimi kot so starši mi je pa itak user posted image

(odgovor članu Sanjela)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Razlika v letih
26.8.2010 9:55:35   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Greenie
IZVIRNO SPOROČILO: Sanjela


Ja super, ko bo mali star 25, bo foter že 80 ..

Ja inuser posted image
Saj nebo edini na svetu...


Ja to pomeni, da bo otrok dokaj kmalu tudi brez fotra, babic in dedkov pa tko al pa tko ne bo verjetno imel.
Ne vem no, meni je 10 let razlike max. To da sexaš s tok starimi kot so starši mi je pa itak user posted image


najboljš, da je fotr 40, ko ma "mali" sin 25 user posted image user posted image

p.s. greta lahk supi na pir..

(odgovor članu Greenie)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Razlika v letih
26.8.2010 21:09:46   
mladika
Midva imava tudi razliko 15+,s tem da sva par 4 leta in od tega 1 leto poročena in funkcionirava čisto normalno in ga tudi ne bi zamenjala za nobenega drugegauser posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Razlika v letih
16.9.2010 10:44:51   
mala maja

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Greenie
IZVIRNO SPOROČILO: Sanjela


Ja super, ko bo mali star 25, bo foter že 80 ..

Ja inuser posted image
Saj nebo edini na svetu...


Ja to pomeni, da bo otrok dokaj kmalu tudi brez fotra, babic in dedkov pa tko al pa tko ne bo verjetno imel.
Ne vem no, meni je 10 let razlike max. To da sexaš s tok starimi kot so starši mi je pa itak user posted image


najboljš, da je fotr 40, ko ma "mali" sin 25 user posted image user posted image

p.s. greta lahk supi na pir..




Čisto normalna družina so in on jih niti slučajno ne kajže 54 user posted image prej 45user posted image

moj sin bo star 20 let ko bom jaz 38 in priznam ne počutim se tolk staro da bom imela pri 38 letih 20 letnika, sploh pa če bo razmišljal o družini tako kmalu kot jaz , da bi bila pri teh letih babicauser posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Razlika v letih
16.9.2010 12:20:24   
3jeMi
midva sva 11 let razlike... pa se mi včasih zdi, da imam doma 2-letnika in enega najstnika (mož) user posted image user posted image user posted image

Poka... ampak a veš, da jaz tudi na momente dobim tak občutek... bi me rad malo pokomandiral kot en ata user posted image

meni je na začetku rekel, da me je škoda za njega, in to samo zaradi starostne razlike... pa sem mu mirno rekla, da bom pa jaz povedala, če me je škoda za njega, ne on... no, zdej pa ima user posted image

ne bom rekla, da nama je vedno idealno, ampak tako kot pravijo punce... kompromisi... ki pa so pomembni v vsaki zvezi ne glede na starostno razliko

glede razlike med otrokom in staršem... ej, eni so 15 let, drugi 40 ali več... ej, važno, da se imajo radi in uživajo en z drugim takrat, ko so skupaj, v danem trenutku... moja dva sta 40 let razlike, pa sta obsedena en z drugim in to je najbolj pomembno, zdaj, ta trenutek... user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Razlika v letih
16.9.2010 12:38:21   
Anonimen
Moj je tut 10 let starejši od mene ... funkcionirava čisto ok, če se pa kdaj spričkava je pa to predvsem za to, ker se on kljub vsemu še vedno na momente obnaša kot najstnik user posted image

(odgovor članu 3jeMi)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Razlika v letih
16.9.2010 13:54:50   
barni
V družini imamo tak primer, ko je bil oče že malo starejši, ko je dobil sina. In je bila res razlika, ker ko je bil mulc v OŠ se ni tako ukvarjal z njim, ker je imel precej svojih težav z zdravjem (pri 60. letih imaš že kar lahko kako težavico). Mislim, da se mu je to precej poznalo. Ko še ni bil polnoleten mu je oče umrl. In je živel kar dolgo z mamo sam, potem mu je umrla še mama (še preden je bil star 30 let).

Zdaj je poročen s starejšo žensko, ki mu je praktično mama (po njunem odnosu sodeč). To je samo primer.

Drugače je tudi pri nas malo več razlike (6 let) in včasih se že malo pozna - se mu ne da več toliko kot včasih. Imam kolegico, ki ima 8 let mlajšega (31-39) in se to res vidi - že na videz, po obnašanju, prioritetah...

In imam znance, kjer je njegova nova deklina mlajša od njegove hčerke. No to mi je pa malo čudno (meni osebno iz čisto praktičnih razlogov - otroci ipd), samo enim je tko kul. Je pa mislim enkrat Cavazza starejši dobro rekel, zakaj jima med drugim z Oriano ni zneslo. Ona je hotela žurat, on je hotel v copatih sedet v miru na kavču pred TV. Ona je začela hodit v redno službo, on je začel razmišljati o upokojitvi... skratka, očitno ima vse svoje pluse in minuse.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Razlika v letih
16.9.2010 13:58:12   
Naja31
Moj tast je od tašče starejši 15 let. in zdaj, na njegova stara leta, je to problem. Ker njo še razganja od energije, on pa ima pri svojih 79ih tudi precejšnje zdravstvene težave in nič ne more.

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?