|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
7.9.2005 15:54:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
7.9.2005 16:38:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Lune-day 1
7.9.2005 19:13:08   
Naja31
JAz sem pa pizzo jedla. Grozna sem! Ze prvi dan in hud prekrsek. Po moje me bos kmalu s seznama crtala

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Lune-day 1
7.9.2005 19:41:38   
Anonimen
Punce punce.... prvi dan pa že slišimo vaše grehe

No še moj jedilnik.
Z: eno jabolko (saj vem da bi mogal pojest 2 jabolki sam če pa ne gre)
M: 1 nektarina
K: solata in en VELIK ocvrt zrezek (pustmo to a lahk ocvrto al ne.... )

M: nektarina + prekršek en rižev kruhek
V: (še ni pa še bo ) en ocvrt zrezek... bolj majčken

Čeprav mi zdajle sploh ni da bi jedla tale zrezek.... bi rak riževe kruhke... sam če je treba, je treba

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Lune-day 1
7.9.2005 19:42:20   
Anonimen
Jao... pišem pa ko kura.....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Lune-day 1
7.9.2005 19:45:19   
soncece24
BA,ni blema, bom jaz vsako jutro odprla day temo, ko se zbudim.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Lune-day 1
7.9.2005 19:47:42   
soncece24
aja, jedla sem pa danes

z:rezina lubenice
k:piščančji rezanci z zelenjavo, kos kruha
v:obara s piščančjim mesom

popila 2l čaja in 1l vode

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Lune-day 1
7.9.2005 19:49:27   
Anonimen
Se mi zdi, da sem jaz za danes še najbolj pridna .Brez prekrškov

Zajtrk:belo grozdje
Kosilo ob 15h:solata in paradižnika, zelene solate, zelje, kumare, radič, paprika in 5 kalamarov na žaru brez olja
Večerja ob 19h:grška solata

In cel ljubi dan sem stregla pice in testenine in sem vse to mirno preživela.Bravo jaz .In lušta se mi čisto nič.No, pravzaprav čakam jutrišnji dan, ko bom lahko kaj bolj pametnega jedla.Npr. rižoto z zelenjavo.Njami njami

Srček

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Lune-day 1
7.9.2005 19:53:00   
bobek05
Meni je najhujše, ko dobimo obisk ali pa ko kam gremo, ker je takrat vedno kaj na mizi in je težko gledat kako se drugi bašejo s čipsom ali s-čim-kar-boljše-da-ne-omenjam..

Zdaj npr. bomo dobili obisk in sem že dala na mizo za grickat.. Hvala bogu, da sem danes imela OH dan in sem že jedla tortico, če ne bi se mi odpelalo...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
7.9.2005 19:58:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Lune-day 1
7.9.2005 20:21:10   
Anonimen
BA, tebi ne bo ravno kaj lažje, ker si trgaš kruh takrat, ko ga lahko ješ. Pa tudi nektarina sredi dneva ni noben prekršek, sadja lahko ješ neomejeno. Sicer bi naj naenkrat jedla le eno vrsto, a jaz jem, kaj mi pride pod roke. Poleg tega jaz tudi jem ocvrto in sem tudi jedla v prejšnji rundi, ko sem v mesecu in pol shujšala 11 kg.

Samo par mojih nasvetov, da ti bo lažje.

Držite se, punce, uspelo vam bo!!!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Lune-day 1
7.9.2005 20:25:38   
eva1
Hm...samo eno vprašanje- a sadje lahko ješ vse dni za malico al kako?
jst sm danes tko lačna-še dobro da grem kmalu spat..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Lune-day 1
7.9.2005 20:32:04   
SanjaS
Kaj pa teža, punce,a se je kera že kej tehtala ? Mi smo mel dons v službi en mini žurček, ker so ble količine mini in grem brez večerje spat, morda ne bo tko hudo..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Lune-day 1
7.9.2005 20:32:27   
Anonimen
Eva1... ko sem jaz prvič hujšala po tej dieti..... sem bila prvi teden tako lačna.... pa podnevi je še šlo... sem šla na net pa se zamotla..... pa pred spanjem sem pojedla banano, da sem sploh lahko zaspala.....
Pa sem se kljub temu 3 noči zapored zbudila ob 4.00 od lakote in nisem mogla spat..... in sem mogla it po kos kruha in ga pojest d sem zdržala.
Ma sej zdej mi ni problem ... se telo navadi... tud pr tebi bo tako... prvi teden kriza... pol pa gre...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Lune-day 1
7.9.2005 20:33:10   
SanjaS
Kaj bi blo pa treba jutri pojest?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Lune-day 1
7.9.2005 20:33:49   
Anonimen
Aja Eva... sadje pa MORAŠ jest za malco vse dni.
Fajn je da imaš 5 obrokov... se pravi zajtrk - sadje, malica - sadje, kosilo, malica - sadje, večerja.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   Lune-day 1
7.9.2005 20:33:52   
Anonimen
Ponavljam, jaz jem sadje neomejeno, kadarkoli v dnevu in kadar postanem lačna. Sadje ne redi, tudi banane lahko ješ.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   Lune-day 1
7.9.2005 20:36:06   
Anonimen
JUTRI je ŠKROBNI DAN .... SE PRAVI (PREFOTOKOPIRANO IZ MOJPLANET.COM):

Riž, fižol, grah, koruza, soja, leča, čičerika, krompir ...

je kompleksen ogljikov hidrat, ki sodi v skupino polisaharidov. Rastline tvorijo škrob in ga skladiščijo kot rezervno hrano. Ko pojemo škrob, ga telo razgradi v glukozo, vir energije.


Prehranjevanje:

ZAJTRK:

za zajtrk pojemo eno vrsto sadja (primer: 2 pomaranči ali 2 mandarini ali skodelico jagod ali 2 breskvi ali 2 hruški ali skodelico borovnic, skodelico ribeza, ...

Kot ste verjetno opazili je potrebno jesti na enkrat samo eno vrsto sadja!! Torej če pojeste za zajtrk hruške morate jesti samo hruške in ne mešati recimo hruške in jabolka. Za malico lahko pojeste drugo sadje kot za zajtrk vendar spet istovrstno sadje, torej recimo banano. To je pomembno, ne mešajte sadja!!

KOSILO:

Za kosilo je potrebno jesti škrob. Primeri jedilnikov:

1. pasulj (brez mesa), dodajte kos kruha in zelenjavo (lahko kuhano - korenček, ohrovt, brokoli, ... ali pa neomejeno količino sveže zelenjave - solata, paprika, zelje, ...)
2. pečen (v pečici, ne ocvrt) ali kuhan krompir, kos kruha, zelenjava
3. kuhan ali popečen riž, solata, kos kruha, voda
4. mrzla mešanica fižola, koruze in graha (brez jajc ali drugih beljakovin), začinjena, kozarec vode ali nesladkanega čaja, kos kruha

Ob vsakem jedilniku na koncu pride še čista juha (zelenjavna ali goveja, kokošja, gobova, brez rezancev, fritatov ali drugih nezelenjavnih dodatkov). Juho je potrebno popiti na koncu, ker se prebavlja dlje kot ostala hrana.

VEČERJA:

Za večerjo pojeste polovico tega kar ste pojedli za kosilo! Obvezno je da pojeste samo polovico in nič več.

OPOZORILO: na rižu, krompirju ali pasulju začinite z soljo, poprom, vegeto, origanom, pelati ali ketchapom. Po okusu seveda, vendar naj bodo začimbe prisotne saj so dobre za vaše telo.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   Lune-day 1
7.9.2005 20:37:24   
Anonimen
Blacky... men je prav všeč da si ti na forumu... ker men noben ne verjame da se od banan ne zrediš.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
7.9.2005 20:43:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   Lune-day 1
7.9.2005 20:45:48   
Anonimen
B.A. sej jo še vedno lahko.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   Lune-day 1
7.9.2005 20:56:09   
CIPRESA
Punce jaz mam pa eno vprašanje jaz zaenkrat še ne hujšam pa me vseeno zanima če toliko pojeste a grejo res KG dol?????

Jaz sem pojedla danes pol manj ker mi naš Žiga če po pravici povem ne pusti niti minutke časa in jem ko pride mami na obisk hitro zmečem vase ali pa ko je še mož doma če je (itak pa po cele dneve skoraj dela)pa mi KG negrejo nič dol. Pa ne da bi hotela da grejo samo čudno se mi pa zdi da vam pri taki količini hrane uspe shujšati.
Danes sem namreč pojedla en sendvič zjutraj pa eno jabolko pa dve nektarini to je pa vse pa sedajle zvečer dvomim da bom kaj ker nerada jem zvečer ker pol nič ne spim pa grem stavt da nebodo šle kile jutri nič dol.
Res se mi zdi čudna tale shujševalna?????
Pa me samo zanima če res deluje?????????????


P.S.: Res pa je in priznam da toliko čipsa kot ga pa jaz zbašem pa ga pomoje nobeden.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Lune-day 1
7.9.2005 20:59:49   
ma&he
No, jst sem pa danes pila veliko VODE jedlapa:
2 naktarni
pečeno ribo solato in kruh
pečeno ribo solato in 4 rezine prepečenca (prekršek) ampak sej bo boljš
Lp,

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Lune-day 1
7.9.2005 21:11:23   
Anonimen
Cipresa, po moje je veliko odvisno od tega, koliko odstopaš od svoje idealne teže. Pa ne od teže, ki se tebi zdi idealna, ampak od tiste, ki je idealna za tvoje telo. Jaz imam ogroooomno kil preveč, tako da mi gre hitro dol. Če bi jih imela pa malo čez mejo, mi pa po moje tudi ne bi šlo nikamor ali pa zelo, zelo, zelo, zelo počasi. Jem pa ne toliko, kot piše v teh jedilnikih. Danes sem imela npr. škrobni dan in sem jedla kuhan riž z grahom in paradižnik. En krožnik za kosilo, pol krožnika zvečer, zjutraj pa sadje. Tako se zdaj pač prehranjujem. Včeraj sem npr. na beljakovinski dan jedla za kosilo en kos kruha in pol ter sir in solato, za večerjo pa samo malo sira. Pa zjutraj sadje. Če ješ tako, potem mora iti dol, samo, kot pravim, različno hitro glede na odvečne kilograme.
Se pa strinjam, da če bi jedla toliko kot je zadnjič napisala Blacky, da je jedla (ocvtrte zrezke pa še v pečici popečene s sirom) ter kruh in solato, da bi se vsaj jaz zredila.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   Lune-day 1
7.9.2005 21:15:12   
mojchka
Ojla,
še moje poročilo.
Zajtrk: jabolko
potem dosti vode in zeleni čaj
kosilo: sir, kruh, solata, voda
malica: 2 figi (joj, smo jih nabirali, pa bi jih pojedla cel kup...mmmm...pa sem se malo zadrževala)
večerja: malo meska, solata

Pila sem kar precej, pa pregrešila sem se z eno kavico z mlekcem, pa večerjo sem malo malo po osmi jedla.

Zdaj pa eno vpr.: ponavadi zelo zelo rada pijem belo ječmenovo kavo... kako je zdaj z njo... jo lahko pijem samo na beljakovnski dan ali kako?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?