|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj pa starši?
10.6.2013 11:07:36   
Shorty_
Tašče in taste že "obdelujemo" kaj pa mame in očetje?

Moj oče je bil zakon, čez mamo tudi nimam večjih pripombuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj pa starši?
10.6.2013 12:06:40   
Katy78
Z mami se super razumem in je zlata, oče je pa tak poseben karakter, zna biti težek ampak se vseeno zelo dobro razumeva, sploh zdaj, ko ne živim več doma, ker prej mu jaz enostavno nisem mogla biti tiho, če je začel s svojimi monologi... user posted image Prav tako se moj mož z obema super razume, otroka ju pa tudi obožujeta. Pa tudi tašča in tast sta super, zlata človeka, čeprav je tašča, po rojstvu prvega vnučka, začela komplicirat za čisto brezvezne stvari (ga zebe, revček nima zobk in ne more grist itd.) in mi je bilo to od začetka tečno potem sem si pa rekla "čez eno uho noter in čez drugo ven", včasih ji tudi rečem oz. se k tamalemu obrnem in rečem "ah, dej no, babi, saj ni tako hudo/saj ni tako mrzlo" - kao da ji to tamali reče in potem se začne smejat. user posted image Otroka pa tudi njiju obožuejta. Tako da, suma sumarum, imamo se fajn, priznam pa, da je fino, da smo vsak za sebe, ker sem prepričana, da bi, če bi živeli v isti hiši ali z mojimi ali z njegovimi starši, slej kot prej prišlo do kakšnih nesoglasij zaradi brezveznih malenkosti.

< Sporočilo je popravil Katy78 -- 10.6.2013 12:09:17 >

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj pa starši?
10.6.2013 12:22:36   
oktober11
super sta user posted image user posted image user posted image sicer ne živimo skupaj in se vidimo vsakih 14 dni, ampak malega imata res rada. mene in mojega pa tudi user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj pa starši?
10.6.2013 12:24:07   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

Tašče in taste že "obdelujemo" kaj pa mame in očetje?

Moj oče je bil zakon, čez mamo tudi nimam večjih pripombuser posted image


pa imam, kaj sem pa rekla na temi za tasta, da bi morali še to odpretiuser posted image user posted image

tu imam pa jaz probleme in to hude. Moja mama me nikoli ni marala. Zanosila je zato, da je lahko odšla od doma. Do 17leta me je tepla a tako, da ni nihče vedel. Niti v šoli, da je pri nas kaj narobe, niti oče. Psihični teror je pa bil že od nekdaj in se je samo stopnjeval. Ko me ni mogla več tepsti, se je pa šele povečal. Za mojega očeta bi rekla takole: če bi imel drugo ženo, bi bil lahko zlat mož in oče. Tako se je zelo kmalu naučil, da pred lastno ženo ne sme pokazati, da ima hči rad.

Ko mi je pri šele 32 letih končno uspelo se tega jarma rešiti, sem šele zaživela. A imam občutek, da je bila škoda že storjena. Sedaj pri vzgoji hčera pazim, da ju ne tepem. Imam še vedno tisto v glavi, kako sem bila jaz za strelovod, ko je šlo moji mami kaj narobe.

Včasih so bile to tabu teme in velikokrat so še sedaj.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj pa starši?
10.6.2013 12:47:06   
Rosi*
Moja mama je zlata, oče pa tak tak, odvisno od razpoloženja. Lahko da je zelo v redu, lahko pa da ga komaj poslušaš. Moj se z mojimi razume veliko bolj kot pa s svojimi.

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj pa starši?
10.6.2013 14:41:28   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: Rosi*

Moja mama je zlata, oče pa tak tak, odvisno od razpoloženja. Lahko da je zelo v redu, lahko pa da ga komaj poslušaš. Moj se z mojimi razume veliko bolj kot pa s svojimi.


kaj bi jaz dala, da bi lahko točno to napisalauser posted image . Bodi srečna, da imaš take, pa čeprav ima oče nihanje razpoleženja

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj pa starši?
10.6.2013 14:55:00   
benika
Mami je zlata ženska. Moj oči je pa tako...globoko v sebi super človek, mehak, na površju pa robustneš, ki zna z besedami marsikaj uničiti. Ima pa rad svoje otroke in vnuke. Samo izkazovanje te ljubezni na lep način mu malce peša.

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj pa starši?
10.6.2013 20:01:55   
Spark
Moj oče je najboljši očka na svetu. Vedno mi pomaga, tako meni in moji sestri. Pomaga mi pri pri mojih puncah.Kadar potrebujem pomoč pri prevzemu otrok iz šole, vrtca gre vedno po otroke brez težav. Je zelo dober človek, ki me je vedno učil poštenosti, dobrote in vedno pripravljen pomagati drugim.
Mama je kot prava mama!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj pa starši?
10.6.2013 20:51:30   
3jeMi
... Vedno in kjerkoli se lahko stisnem k njima...
... En klic na pomoč in že sta tu...
... Še vedno jima zvečer v mislih rečem Lahko noč...

... Trudim se in iskreno upam, da mi uspeva vračat vse kar sta mi in kar mi dajeta...

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj pa starši?
10.6.2013 20:58:50   
Shorty_

IZVIRNO SPOROČILO: 3jeMi

... Vedno in kjerkoli se lahko stisnem k njima...
... En klic na pomoč in že sta tu...
... Še vedno jima zvečer v mislih rečem Lahko noč...

... Trudim se in iskreno upam, da mi uspeva vračat vse kar sta mi in kar mi dajeta...

Res lepo napisanouser posted image

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj pa starši?
10.6.2013 21:41:54   
Izabelina
hja razn, da moja mami neskoncno rada puca js pa ne in potem ko pride na obisk namest, da bi se vsedla zacne brisat, zlagat in pospravljat... drugace pa sta moja dva res super, neskoncno pa sta obadva zaljubljena v vnukinji user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Izabelina -- 10.6.2013 21:42:47 >


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj pa starši?
10.6.2013 22:39:13   
Katrin
Tudi moja dva starša sta super!

Ne živimo skupaj in se ne vidimo veliko, a ko ju potrebujem (ali onadva mene user posted image ) se vedno najdemo in smo si v tolažbo user posted image Znamo se skupaj nasmejat in vedno ju lahko prosim za pomoč ali karkoli drugega user posted image

lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj pa starši?
11.6.2013 8:42:46   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

hja razn, da moja mami neskoncno rada puca js pa ne in potem ko pride na obisk namest, da bi se vsedla zacne brisat, zlagat in pospravljat... drugace pa sta moja dva res super, neskoncno pa sta obadva zaljubljena v vnukinji user posted image user posted image

Ja to je pa super, ane. user posted image Jo moreš večkrat povabit na obisk user posted image user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj pa starši?
11.6.2013 12:19:31   
Bojana 29
Z mami se super razumem in je zlata, oče je pa tak poseben karakter, zna biti težek ampak se vseeno zelo dobro razumeva, sploh zdaj, ko ne živim več doma, ker prej mu jaz enostavno nisem mogla biti tiho, če je začel s svojimi monologi... user posted image Prav tako se moj mož z obema super razume, otroka ju pa tudi obožujeta.


Točno tako je pri meni.

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj pa starši?
11.6.2013 12:21:13   
nusi
mi se dobro razumemo in sm tudi kar veliko skupaj. je pa enako tko pri izabelini, mami vedno še kaj najde za pospravit, kar pri nas res ni težko user posted image . zadnjič sta se pa tašča in tast spravila nad preilo in ga obesila in zložila, seveda sta ugotovila, da imamo premalo kljukic in tako sem ta vikend postala lastnica nove zaloge (poklon od tasta user posted image )

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj pa starši?
11.6.2013 12:24:58   
Izabelina

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84


IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

hja razn, da moja mami neskoncno rada puca js pa ne in potem ko pride na obisk namest, da bi se vsedla zacne brisat, zlagat in pospravljat... drugace pa sta moja dva res super, neskoncno pa sta obadva zaljubljena v vnukinji user posted image user posted image

Ja to je pa super, ane. user posted image Jo moreš večkrat povabit na obisk user posted image user posted image


hehe, no ja men je mal moteče, ko js nekam pridem na obisk tut ne začnem čistit... ker mi je na nek način to mal "podtalne" kritike... sej verjetn ni, sam js tko doživljam...


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj pa starši?
11.6.2013 14:05:06   
Jessy82
Pri nas je pa tako: z mami se super razumem, se tudi ne vtika v naše zadeve, res nikoli (pove pa svoje mnenje o kakšni stvari), tudi ne pospravlja mi ali kaj takega, ko pride na obisk. Z mojim očetom nimam stikov 4 leta (pred 10 leti sta se ločila), nas je po mojem mnenju "narazen spravila" njegova nova ženska, kar pa seveda ni opravičilo za to, da mu ni mar kako z mojo mlajšo sestro živiva, kje živiva, ali sva zdravi, kako nam gre,....
Pri mojemu je pa tako, da mu je mama umrla nekaj let nazaj (za rakom), super ženska drugače, tast ja pa tak tak, zdaj se itak sam sebi najbolj smili, pogovarjava se bolj kot ne o vremenu, športu, aktualnih stvareh, "globokih" pogovorov nimava.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj pa starši?
11.6.2013 14:24:43   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina


IZVIRNO SPOROČILO: nyna84


IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

hja razn, da moja mami neskoncno rada puca js pa ne in potem ko pride na obisk namest, da bi se vsedla zacne brisat, zlagat in pospravljat... drugace pa sta moja dva res super, neskoncno pa sta obadva zaljubljena v vnukinji user posted image user posted image

Ja to je pa super, ane. user posted image Jo moreš večkrat povabit na obisk user posted image user posted image

hehe, no ja men je mal moteče, ko js nekam pridem na obisk tut ne začnem čistit... ker mi je na nek način to mal "podtalne" kritike... sej verjetn ni, sam js tko doživljam...

Kritika gor, kritika dol. Jaz vedno pravim, da če komu kaj ni všeč, mu hitro pokažem, kje imam cunjo in metlo. user posted image Če bi rad prišel pogledat, kako imamo čisto, naj se pa vnaprej najavi. user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj pa starši?
11.6.2013 14:50:01   
ellie
Moj oče je bil zelo težek karakter...tako da sva shajala za silo. Ampak vem, da me je imel najraje na svetu...zame bi šel na konec sveta. V vnukeca je bil čisto zaljubljen.. Zdaj  bi vse dala, da bi spet bil z nami...in poskušala malo več časa namenit tudi njemu.

Moja mami je bila najboljša mami na svetu. Mogoče je celo preveč živela za nas. Ampak lahko sem se obrnila nanjo kadarkoli in takoj bila pri meni. Dokler ni spoznala drugega partnerja.. Ni več ista oseba. Zdaj po letu in pol se stanje malo normalizira...tako da si tu in tam vzame čas za kak telefonski klic in obisk.

Tako da punce, bodite vesele, cenite svoje starše...imejte se radi, maksimalno izkoristite čas, ki ga lahko preživite skupaj. Še prehitro se lahko to konča.


(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?