|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Črnec
8.11.2013 10:45:35   
Anonimen
A ste kdaj s črncem? Imajo namreč ogromna orodja.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Črnec
8.11.2013 16:49:19   
uškinamama
Jaz pa malo vađajno.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Črnec
8.11.2013 17:12:38   
ZARA
user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Črnec
8.11.2013 22:03:34   
josephine27
Ni vse v velikosti user posted image

_____________________________



(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
8.11.2013 22:14:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu josephine27)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Črnec
8.11.2013 22:24:48   
mateyka
a ste že pozable mojo zgodbo iz kama sutre o slonicah in zajcih? da vas mal spomnim user posted image

Moški so razdeljeni v tri razrede, glede na velikost njihovega "Lingama," ali falusa: shasha (zajec), vrisha (bik) in ashwas (konj). Ženske so tako razvrščene glede na globino svoje "Yoni" ali vagine: so mrigis (srne), vadavas (kobile), ali hastinis (sloni).
Moški ali ženske pade v določeno skupino in glede na skupino v katero je uvrščen, se mu določa primernega partnerja. Na primer, moški zajec bje najbolj harmoničen z žensko srno. Zajec ne more biti harmoničen z žensko kobilo ali slonico, zaradi neuravnoteženega razmerja.


tko da - uškina mama, you are correct. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
8.11.2013 22:27:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Črnec
9.11.2013 0:43:27   
Lukka
Nikoli še nisem s temnopoltim. Nimam želje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Črnec
9.11.2013 9:05:53   
patrino
Ne morem da ne biuser posted image : jaz bi samo rekla, da se s to zgodbo tolažijo tiste ženske, ki imajo doma takšne "zajce", pa čeprav so same v srcu v svojih potrebah in željah podobne slonicam. Podobno kot tisti moški, ki vztrajno ponavljajo, da ni važna velikost temveč tehnika user posted image .

Sicer pa - ne nisem še s temnopoltim- tako da ne vem kako je s to zadevo. Drugače imam sestrično, ki je poročena s temnopoltim , vendar naju čvek, še nikoli ni potegnil v te sfere. Če kaj izvem obljubim , da javim tule gor user posted image

< Sporočilo je popravil patrino -- 9.11.2013 9:06:52 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Črnec
9.11.2013 9:18:06   
patrino
....

< Sporočilo je popravil patrino -- 9.11.2013 9:19:19 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Črnec
9.11.2013 9:31:18   
malaMravljica
Tudi jaz ne morem, da ne bi.
Kako pa ves, da je tvoj tako blazno obdarjen in se ne tolazis tudi ti? Saj verjamem,da nisi bila v postelji samo s sedanjim, sam a nosis v posteljo meter s sabo, da ves pri cem si. Tu mislim, da ves tko o cm, ne o cem drugem.


(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Črnec
9.11.2013 14:12:58   
josephine27
Če je tip štorat mu nobena dolžina prav nič ne pomaga. No vsaj po mojih izkušnjah je takouser posted image

Sicer pa a niso zajci zelo aktivni?

_____________________________



(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Črnec
9.11.2013 14:43:24   
patrino
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Tudi jaz ne morem, da ne bi.
Kako pa ves, da je tvoj tako blazno obdarjen in se ne tolazis tudi ti? Saj verjamem,da nisi bila v postelji samo s sedanjim, sam a nosis v posteljo meter s sabo, da ves pri cem si. Tu mislim, da ves tko o cm, ne o cem drugem.



Posebej zate Mravljinček Ferdinanduser posted image Sicer je bil moj komentar bolj tako- v smislu posredovanja stare šale, ki ponavadi rada kroži ob tovrstnih pogovorih, kjer se govori o dolžinah moških premoženj, pa vendar:
Osebno ti žal ne morem veliko pomagati, ker v bistvu v reali nimam možnosti neke hude primerjave, glede na to, da se je moj dragi pripopal name in jaz nanj že v zelo zgodnjem najstništvu. Tako da sem končala s primerjavo še predenj sem sploh začela in kupila meter v ta namen. Moj je malo na boljšem , vendar mi po tem , ko sem ga sedajle zaslišala kot " bolj izkušenega" zatrjuje, da ne spadam v kategorijo slonicuser posted image . Sama, ker se dobro ujameva "tam" predvidevam, da on spada med dinozavreuser posted image


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Črnec
9.11.2013 16:51:51   
liliana
Meni je prijateljica pred leti dejala, da sploh ni imela pojma kako je lahko seks božanski (oz. je mislila, da je prej doživela že vso božanskost seksa, ker se je z vsakim dobro ujemala v smislu dolžine in širine), dokler ni srečala enega z "ogromnim".....ta eden sicer ni bil "črnec" imel je pa vseeno ogromnega......user posted image






(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Črnec
9.11.2013 16:53:12   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Tudi jaz ne morem, da ne bi.
Kako pa ves, da je tvoj tako blazno obdarjen in se ne tolazis tudi ti? Saj verjamem,da nisi bila v postelji samo s sedanjim, sam a nosis v posteljo meter s sabo, da ves pri cem si. Tu mislim, da ves tko o cm, ne o cem drugem.



Posebej zate Mravljinček Ferdinanduser posted image Sicer je bil moj komentar bolj tako- v smislu posredovanja stare šale, ki ponavadi rada kroži ob tovrstnih pogovorih, kjer se govori o dolžinah moških premoženj, pa vendar:
Osebno ti žal ne morem veliko pomagati, ker v bistvu v reali nimam možnosti neke hude primerjave, glede na to, da se je moj dragi pripopal name in jaz nanj že v zelo zgodnjem najstništvu. Tako da sem končala s primerjavo še predenj sem sploh začela in kupila meter v ta namen. Moj je malo na boljšem , vendar mi po tem , ko sem ga sedajle zaslišala kot " bolj izkušenega" zatrjuje, da ne spadam v kategorijo slonicuser posted image . Sama, ker se dobro ujameva "tam" predvidevam, da on spada med dinozavreuser posted image



A si trikrat rodila s carskim rezom......?

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Črnec
9.11.2013 17:10:58   
patrino
Halooouser posted image Lili. neee nisem rodila s caaaarskiim. Samo vseeno se ti tisto ne raztegne za vedno. A ti imaš še vedno tako veliko kot med porodomuser posted image ??

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Črnec
9.11.2013 17:41:39   
mateyka
mogoče je liliana sklepala po omembi dinozavrov, da carski rez pomaga pri harmoniji z dinozavri - kaj pa je pol v tem primeru tvoja tamala, pa ne vem user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Črnec
9.11.2013 17:47:51   
LuLu
mislim, da vsaka vađajna najde svoj par, če le ima srečo in/ali dovolj dolgo išče. Meni taaakoooo veeeliik kos mesa ne gre. Probala in hvala lepa, kar je preveč, je preveč.

pa ni bil črnec...

< Sporočilo je popravil LuLu -- 9.11.2013 17:54:00 >

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Črnec
9.11.2013 18:38:23   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Halooouser posted image Lili. neee nisem rodila s caaaarskiim. Samo vseeno se ti tisto ne raztegne za vedno. A ti imaš še vedno tako veliko kot med porodomuser posted image ??


Jaz sem imela carski rez....zato na moji ni spremembeuser posted image ......sem pa že od večih slišala, da tako ozka kot pred prvim porodom pa nobena ne ostane......baje obstajajo pa tudi ženske, ki se namensko odločijo za carski rez ravno iz tega razloga, da ostanejo ozke......

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Črnec
9.11.2013 18:41:34   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Jaz sem imela carski rez....zato na moji ni spremembeuser posted image ......sem pa že od večih slišala, da tako ozka kot pred prvim porodom pa nobena ne ostane......baje obstajajo pa tudi ženske, ki se namensko odločijo za carski rez ravno iz tega razloga, da ostanejo ozke......


Ja, se ene pritožujeo, da ni enako, kot prej in sem tudi slišala, da se CR, če se da, tudi zaradi tega izbere.
Ziher pa za vse to ne velja.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Črnec
9.11.2013 18:44:45   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


Ja, se ene pritožujeo, da ni enako, kot prej in sem tudi slišala, da se CR, če se da, tudi zaradi tega izbere.
Ziher pa za vse to ne velja.


Za Patrino in Lulu to ziher ne velja.......user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Črnec
9.11.2013 18:49:14   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


Ja, se ene pritožujeo, da ni enako, kot prej in sem tudi slišala, da se CR, če se da, tudi zaradi tega izbere.
Ziher pa za vse to ne velja.


Za Patrino in Lulu to ziher ne velja.......user posted image



user posted image  njena je po treh ali kolkih naravnih porodih ostala super truper originalne oblike, jaz pa sem šla na dva CR, da tudi ostane super truper lepe oblike user posted image

< Sporočilo je popravil LuLu -- 9.11.2013 18:50:58 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Črnec
9.11.2013 18:51:22   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
mislim, da vsaka vađajna najde svoj par, če le ima srečo in/ali dovolj dolgo išče. Meni taaakoooo veeeliik kos mesa ne gre. Probala in hvala lepa, kar je preveč, je preveč.

pa ni bil črnec...


user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Črnec
9.11.2013 18:53:42   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


user posted image


Daj no, crknila bom od smeha user posted image  s čim sem si zdaj tega lepotca zaslužila?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Črnec
9.11.2013 19:20:11   
alda
probala nisem s črncem, ampak tistih par goličev,ki jih kdaj v kakem dokumentarcu o Afriki pokažejo se mi ne zdijo kaki extremi user posted image


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Ime
honey_bee

Izbrala bi... :)

Nuša (26%)

Neža (38%)

Maša (36%)


Število vseh glasov: 121

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!