|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katera bi z mano...
1.12.2005 8:03:45   
Anonimen
... začela z dieto?!?!

dons me je prijel.. tako da moram danes začet, če ne bo šlo vse po vodi...user posted image

če je katera tukaj s kakšnim kg preveč, naj se mi pridruži, ker sama dvomim, da bom zdržala..user posted image

torej.. se katera javi?!?!?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katera bi z mano...
1.12.2005 8:05:45   
Anonimen
Ti kar začni, saj je dosti punc gor, ki že hujašjo. Saj ni nujno, da ste isto po dnevih. Če si odločena, ne rabiš "še enega", da te vleče.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katera bi z mano...
1.12.2005 8:10:28   
muki1
če je katera tukaj s kakšnim kg preveč
IZVIRNO SPOROČILO: biba12

user posted image user posted image user posted image  Mislim, da ni nobene.



Jaz bi, pa se predobro poznam, veseli december se bo jedlo in pilo.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katera bi z mano...
1.12.2005 8:27:39   
Anonimen
ja.. decembra se tud jaz bojim..user posted image

a ima katera danes beljakovinski dan???

kaj boste jedle??

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katera bi z mano...
1.12.2005 8:37:14   
mala maja
jaz bi tud mogal------- user posted image user posted image user posted image  govorim že odkar so začele hujšat ta prve user posted image user posted image user posted image  pa mam dober rezultat +3kguser posted image user posted image

No povejte kaj boste jedla danes????

men je tista knjiga o 90 dnevni ločevalni dijeti sicer super sam že ko jo vidim me vse mineuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katera bi z mano...
1.12.2005 8:39:41   
Anonimen
o super.. saj ena se je našla..

jaz bom mela dons zrezke na žaru in solato.. nič posebnega..

zanima me pa to.. ta dan je možno jest tud sir, pa jogurt... a lahko za kosilo zrezke, zvečer pa sir?!?!
al morš obakrat isto??

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: katera bi z mano...
1.12.2005 8:58:14   
CUKRČEK
Lahko se kar nam "ta novim" priključiš....tud me imamo danes B dan. Itak nas je vedno manj in brez veze, da bi se vsaka posebej s svojo temo javljala.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: katera bi z mano...
1.12.2005 9:03:00   
corfu
Cukrček ti pa Splišni ste bolj na tekočem s to dieto, pa me zanima tako kot Bibo12, a je POTREBNO jesti za kosilo in večerjo isto?

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: katera bi z mano...
1.12.2005 9:05:39   
Anonimen
a je kateri mogoče ratal shujšat tud tko, da je naprimer jedla zjutraj sadje, pol pa normalno kosilo (meso, krompir, solata)..
al pa da je naprimer cel dan jedla normalno, sam kosilo je jedla tko kot naj bi s to dieto..

(odgovor članu corfu)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: katera bi z mano...
1.12.2005 9:07:08   
CUKRČEK
Bojda naj b bila večerja enaka kot kosila samo pol manj. Toda jaz s tem ne kompliciram...če si že privoščem večerjo si pač nekaj enakega kot za kosilo ni nujno pa v isti obliki ( če naprimer za kosilo pečenko, jaz za večerjo suho salamo, ali pa kaj posobnega....samo da je v isti skupini)

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: katera bi z mano...
1.12.2005 9:18:45   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: biba12

a je kateri mogoče ratal shujšat tud tko, da je naprimer jedla zjutraj sadje, pol pa normalno kosilo (meso, krompir, solata)..
al pa da je naprimer cel dan jedla normalno, sam kosilo je jedla tko kot naj bi s to dieto..


Če boš še telovadla zravn, bojo sicer kile šle dol, ampak velik bl počas kot bi sicer. Tko da kot hočeš in kukr kil maš za zbit in odvisn kok se ti mudi. Jst sm z 90 dnevne prešaltala na jajčno in sm zdej v četrtem dnevu in mi je tehtnica pokazala -3kg. :) Je pa res, da poleg diete še vsakodnevno telovadm najmanj 20 minutk na dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: katera bi z mano...
1.12.2005 9:20:23   
corfu
Kako pa deluje jajčna?user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: katera bi z mano...
1.12.2005 9:30:22   
pipica
Tudi jaz sem začela, danes naj bi bil drugi dan. Sam ne hujšam po tej 90 dnevni, ampak podobno. No pravijo da naj bi vbistvu bila podobna, samo manj kuhanja je. Da ti povem, da sploh nisem nič lačna, ampak se kar vredu počutim zaenkrat. Vseeno me je, če so prazniki vmes, če si odločen, ti je itak vseeno. Dve leti nazaj sem podobno dieto, pa ravno v istem času, pa se nisem prekršila, ker moraš najprej v glavi razčistit, pol pa gre. Sam sem pa tud močno shujšala takrat, sedaj pa imam 30 kg viška od poroda, pa je končno treba nekaj ukrenit, saj bom kmalu morala v službo, pa se ne bom dobr počutila z toliko kilami.

lp biba, pa nikar ne ubupaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: katera bi z mano...
1.12.2005 10:41:03   
sarči
biba12,jst mam danes beljakovinski dan pa bom jedla sojine polpete brez maščobe in solatko,oba z mojim hujšava po tej ločevalni dieti vendar brez sadnega dneva,danes je že četrti dan in sva oba šla 2kg dol in nisva čisto nič lačna!
Srečnouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: katera bi z mano...
1.12.2005 12:08:54   
Anonimen
jaz sem že enkrat prej tko hujšala, pa nikol nisem jedla večerje, nisem mela sadnega in vodnega dneva, pa je šlo v 14 dneh 7 kg dol..

tko da mislim, da tud zdej ne bom mela vodnega dneva.. pa mislim da sadnega tud ne.. mogoče sam kakšen dan več sadja..

sicer sem se pa že 1. dan pregrešila, tko d dons mam bol pripravo- resno pa začnem jutri.. sem se mal pred ogledalo postavla, pa mi res ni všeč da se tresem kot žolca...

hočm pridit na 60 kg, visoka sm pa 169.. tko da sam kakšnih 5-6 kg..

(odgovor članu sarči)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: katera bi z mano...
1.12.2005 12:43:50   
Anonimen
spet eno vprašanje user posted image

kam spadajo bučke??

rada bi jih spekla v pečici, (sicer zraven pride smetana in paradižnik, ampak na smetano lahko pozabim), zraven pa mal krompirčka..

bi to šlo??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: katera bi z mano...
1.12.2005 13:37:52   
CUKRČEK
Bučke spadajo k vsem....zelenjava, a neuser posted image  Sam smetana pa res odpade.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: katera bi z mano...
1.12.2005 16:02:57   
sarči
Se pravi da na škrobni dan recimo lahko jem krompirček v pečici in korenček al kaj zelenjave zraven in ali sem zarila ker sem na beljakovinski dan jedla sojine polpete in rdečo peso???

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: katera bi z mano...
1.12.2005 16:12:06   
Pia67
Živjo!

Jaz sem se danse zbrcala in začela pazit na prehrano. Ne bom hujšala po 90 dnevni dijeti, ker ne verjamem vanjo. Skrbi me le to, da sem zadnji mesc pridobila 2 kg, od nosečnosti (porod pred 3 meseci) pa so mi ostali 4 kg. Kriza je, ker jem OH zvečer in prepozno. Tako se višek energije ne nalaga kot glikogen temveč gre v špehek. Ker še dojim, ne mislim pretiravat, ampak brzdam pa se vseeno lahko.
Vsak dan tudi telovadim najmanj eno uro in 2 uri sem zunaj s tamalo na sprehodu (povprečje 5 km/h).
Lahko pa sva si za vzpodbudo. Jaz si zapisujem kaj počnem, itak pa je vse v glavi, pa če je nori december ali ne. Drugo leto se želim ukvarjat s svojim športom in bi mi bilo teh 6 kg res v breme.

Pia

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: katera bi z mano...
1.12.2005 23:39:29   
Tasika
Biba, a si začela ali ne? Bi se ti pridružila, samo ne vem če je nujno z B dnevom začeti?

_____________________________

Lep pozdrav
tasika

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: katera bi z mano...
1.12.2005 23:40:21   
Ropotuljica
jaz sem tudi danes sklenila, da bo treba nekaj ukrenit. Stare kopalke so mi začele razpadat, novih pa še doma ne upam oblečt, ker je kroj tak, da mi na vseh koncih in krajih špehek ven uhaja. Koliko kil imam preveč, ne vem, zadovoljna bom, ko si bom všeč v ta novih kopalkah. Meni je ta 90-dnevna dieta všeč, samo zajtrk me muči. Težko bi svoj najljubši obrok tako oklestila, da bi jedla samo sadje. Zdaj jem za zajtrk čokolešnik ali kruh, margarino in marmelado oz. med + mleko. A bi šlo s takim zajtrkom, ostali obroki pa po pravilih?

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: katera bi z mano...
1.12.2005 23:43:33   
Tasika
Neeeeeeeeeeeeeee!
Sploh je bistvo da dopoldan čim manj ješ, samo mikro zajtrk.

_____________________________

Lep pozdrav
tasika

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: katera bi z mano...
1.12.2005 23:55:19   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: corfu

Kako pa deluje jajčna?user posted image


Čimvečkrat moraš po jajčkih žgečkat in tako zgubljaš kilo po kilo..user posted image user posted image

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: katera bi z mano...
2.12.2005 1:31:51   
Ropotuljica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tasika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: katera bi z mano...
2.12.2005 8:41:28   
Anonimen
tasika!!

sem začela.. pejt z mano!!!!!!!

(odgovor članu Ropotuljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Ime za fantka
Nataliya

Katero vam je boljše ime?

Nik (28%)

Taj (20%)

Žan (24%)

Mark (28%)


Število vseh glasov: 594

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!