|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   TUT - 27.dan
18.2.2006 7:15:07   
Naja30
Pozdravljene, punce.

Pa je spet OH dan, saj kar hitro teče.
Res se vodni dan približuje, ampak ne vem,če ga bom imela. Ravno na ponedeljek pade in že sadni dan v službi komaj preživim, kaj šele vodni. user posted image

Kaj boste danes papcale?  user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: TUT - 27.dan
18.2.2006 8:09:57   
*pepelka*
Če boš že danes razmišljala o tem, da dneva ne boš zdržala, potem bo pa res težko. V glavi razčisti, reci si, da bo šlo, pa ti bo zagotovo uspelo. V službi še toliko laže, saj ne boš imela druge hrane na izbiro.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: TUT - 27.dan
18.2.2006 8:47:09   
Naja30
Mogoče, če ne bi delala v vrtcu, tako pa imamo hrane dovolj cel dan - od zajtrka do popoldanske malice. user posted image

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: TUT - 27.dan
18.2.2006 11:40:47   
Anonimen
jaz sem bila 100000% da ga ne bom zdržala.. pa je šlo čist lahko.. res..user posted image  nisem bila nič lačna, razen ko se mi je začel želodček oglašat sem si skuhala čaj- tok da je bilo nekaj toplega.

pa tud pol sem pričakovala, da bom drug dan lačna k volk, pa nisem bila tud mal ne.. bi kamot še en dan zdržala sam na vodi..

sam pogumno..user posted image

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: TUT - 27.dan
18.2.2006 15:50:42   
Maja0505
Jaz sem najprej bila čist prepričana, da bo vodni dan v torek. To bi bilo dobro, saj sem v službi do 17.00. Zdaj pa vidim, da je v ponedeljek, pa ne vem, kako bo. Želim si, da bi ga zdržala, enkrat sem ga že  prej v prejšnjem hujšanju, ko sem zdržaja en mesec. Sam sem bila tokl razočarana, da nisem zgubila nobene kile, pa še lunina mena je bila.user posted image  Tako da se ga nič ne veselim.

Danes sem za kosilo jedla makarone in zelenjavo, polito z gobovo omako, pa rdečo peso.user posted image   Tolk je bilo dobro.user posted image

Zvečer bom pa košček tiste čokolade z mehurčki, sam ne me kregat, ker ni jedilna je bela.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: TUT - 27.dan
18.2.2006 18:47:36   
Udb
Čer!

Jaz pa ne hujšam več user posted image  Sem prišla do željenega cilja.user posted image No, ker mi tak način prehranjevanja paše, bom še ločevala, samo ne bom več gledala kateri dan je! Kakor mi bo pasalo! Pridne bodite!!

(odgovor članu Maja0505)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?