|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Skrb za lepo telo
4.6.2006 15:50:08   
Anonimen
Ojla, vidim, da na tem forumu na veliko hujšate! Čestitke za vztrajnost in trmo!! Ob vsem tem pa sem pomislila na nekaj drugega...ok, ženski uspe in skujša 10, 20, 30 kg...in kaj potem- na lepem ostane veliko odvečne kože, po možnosti se pokažejo strije, prsi se povesijo, nadlahti se povesijo itd. Kako torej do ČVRSTEGA, ne le 'suhega' telesa? Kakšne vaje delati, kakšno kozmetiko (npr. kreme za bolj čvrsto kožo)uporabljati, kako in kje športati? Dajmo zbirati ideje, ki nam bodo v pomoč!user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Skrb za lepo telo
4.6.2006 17:08:10   
cukerček
Treba je tudi telovadit.
Jaz recimo hodim na daljše sprehode, rolam, orbitrek sicer ne vsak dan ampak se trudim. Kremo pa uporabljam afroditino proti celulitu za čvrsto kožo, rezultat še sporočim. Drugače pa se po tuširanju namažem z vlažilnim mlekom za telo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Skrb za lepo telo
4.6.2006 20:19:13   
Jessy
Jaz sem zgubila 10 kg, ampak odvečne kože nimam nikjer (niti strij). Se pa najbolje da to poštimat s telovadbo. Po moje bi bila aerobika kar vredu zadeva.

(odgovor članu cukerček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Skrb za lepo telo
4.6.2006 20:35:58   
Anonimen
O, cukerček, ne vem, zakaj nisi malo bližje....user posted image  user posted image

Tudi jaz sem na "dieti" dolgih sprehodov in po novem na Afroditi. Zdaj iščem samo še kakšnega finega maserja, da bi bilo od tele Afroditice čim več koristi user posted image

(odgovor članu cukerček)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Skrb za lepo telo
4.6.2006 20:46:31   
skuštrana
Jaz sem se končno spravla laufat (skoraj vsak dan po eno uro). Laufam kar po celjskih ulicah, itak me vsi gledajo kot da sem z Marsa prišla, ampak who cares?
No, v glavnem med nosečnostjo sem si nabrala kar dosti celulita, pa malo odvečne kože na trebuhu..In moram povedat, da pomaga..Se rezultati že vidijo..Poleg tega, se pa mažem še z eno ultra drago kremouser posted image , ki sem jo dobila od prijateljiceuser posted image , ker njej ne odgovarja večuser posted image in moram priznat da pomaga..Saj ne, da pomaga proti celuliti, ti pa kožo tako lepo zgladi - spegla- in zategne..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Skrb za lepo telo
4.6.2006 21:51:17   
Sibil_
LenkaS katera krema?Ime prosim..user posted image

Sicer pa sama uporabljam od Vichya, ampak šele en dan.Sporočim po kakem mesecu kako in kaj.
Aja-sem pa kritičen primer, tako da če bo na meni delovalo, bo na vseh.user posted image

LP,
Sibil

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Skrb za lepo telo
5.6.2006 7:08:32   
dory
Kreme ne pomagajo...preverjeno...

V prvi vrsti je treba pazit kaj pojemo..ne koliko ampak kaj...ce se basemo, bodo valda kile kar veselo skakale po tehtnici...to pa je ze druga zgodba in povezano tudi s psihicnimi motnjami...

Torej pazimo kaj jemo, veliko tekocine ( misljena je voda bljak) in veliko gibanja....ob tej dispoziciji je se vsaka shujsala...

Kreme so bolj psihicne narave in na racun teh sluzijo firme...vse prihaja od znotraj...ce se basemo in mazemo s kremami kje bo ucinek? Mogoce v nasi glavi user posted image


Evo tolk z moje strani,k sem ze vse sorte sprobala...zej pa vztrajno sledim locevalni dieti in je prou zakon,ker se zmer loh jem, ampak samo locujem...tud pocutje je ful boljse...

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Skrb za lepo telo
5.6.2006 9:41:22   
kapica
Jaz sem sla parkrat s kolesom v sluzbo, to je nekje 14 km na dan. Ni veliko, vsega skupaj mogoce eno urco, se malo manj.
In je sel celulit tako lepo vstran, da sem skakala od veselja.
Vcasih se delam eno telovadbo doma pred tvjem. Pa je tudi super, ker je tocno na misice osredotoceno. In je tudi ful pomagalo.

Sem probala laufat, moj moz gre vsak dan, pa se mi vecinoma ne da, ni to prav za mene.
Vseeno kateri sport delas, samo da se gibljes, to je vazno!

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Skrb za lepo telo
7.6.2006 7:10:16   
skuštrana
Lipo factor, ampak ne od Vichyja. Firma je Sanofi. Mislim, da jo prodajajo v lekarni, vem pa ne.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?