|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vaše mnenje?
15.7.2006 17:22:44   
Anonimen
Imava sina in sva zelo dobro preskrbljena, otrok je bil načrtovan in zelo zaželjen in da sva ga dobila sva se kar načakala. Zdaj bo star dve leti in je izredno priden in samostojen otrok. Glede na to, da ni več toliko odvisen od mene, kot vobdobju, ko sem ga dojila mi je super, z možem si lahko privoščiva večere v dvoje in tudi za vikend sva šla že sama na morje. Mož ima v glavi idejo o treh otrocih, sama se bolj nagibam k dvema...sedaj ko sva zopet poizkusila zanositi, imam težave z cistami, jajčniki, belim tokom, izcedki, in bolečinami v predelu jajčnikov. Nafilana pa z vsemi možnimi hormoni od Klomifena dalje...Teh težav nimam samo v obdobju, ko jem kontracepcijske table. Imam tudi policistične jajčnike, ne prihaja do ovulacij, menstruacija na 90 dni itd....

zdaj pa mi je všeč in mogoče bi pa šla nazaj na tabletke in imela samo enega otrokauser posted image  Smo res lušna družinica in sita sem mojih težav. Tudi mož me pri tem podpira, saj meni, da se pomembnejša jaz in moje zdravje. A razmišlajm egoistično, sem prelena? Ima katera podobno izkušnjo?

Hvala in lep preostanek dneva.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vaše mnenje?
15.7.2006 17:28:55   
Anonimen
Te podpiram.
Mi bomo tudi imeli samo enega otroka. In to iz popolnoma egističnih razlogov. Mojih, seveda. Pri tebi je v vprašanju zdravje, tko da...podpiram.
Jaz si pa ne predstavljam, da ko bo Gašper star dve, tri leta, da bom jaz spet okol letala z velikim trebuhom, pa pol dojenčka 15x na noč guncat pa božat pa ujčkat user posted image  Nope. Ko mulc zraste, bomo (kot si rekla) ena luštna družinica, ki bo lahko šla kamorkoli, kadarkoli - na avion, na ladjo, na vlak, na Sejšele user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vaše mnenje?
15.7.2006 18:23:54   
Anonimen
Jaz pa mislim, da te utruja predvsem misel na to, da ne zanosiš takoj in se moraš ubadati z raznovrstnimi problemi glede zanositve. Z možem si zares vzemita malce odmora v smislu, da ne tuhtaš, al boš zanosila ali ne, spočij si malce telo, nafilaj se z energijo, potem pa veselo na delo za še enga malčka.user posted image  Glede na to, da si že na jemanju Klomifena, si že kar daleč, otročka si želiš, zakaj ga ne bi imela?
Res se malce spočij od misli ...al bo al ne bo....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vaše mnenje?
15.7.2006 18:48:32   
Gina
V vsakem primeru moraš naredit tako, kot tebi paše. Potem je pa vseeno, kaj si drugi mislijo. Saj tudi nihče ne bo živel tvojega življenja, kakor samo ti sama. Kakorkoli se boš odločila, bo prav in ok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vaše mnenje?
15.7.2006 20:43:47   
Annny
Če si vseeno močno želiš še drugega otroka, potem si vzami dovolj časa in ne obupaj ob prvih neuspehih...srečno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vaše mnenje?
15.7.2006 21:49:56   
Anonimen
Odločitev o otroku in številu otrok je popolnoma individualna odločitev.
Bolje in če hočeš manj egositično je svoje "plane" o številu otrok prilagoditi trenutnim razmeram, počutju, občutkom....kot slepo izpolnjevati svoj plan.

Vidva se lepo sprostita, uživajta z otrokom in v vajinem odnosu in če naj bi se še kakšen otrok "zgodil", se bo ob pravem času.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vaše mnenje?
16.7.2006 15:18:31   
Vesna
tak okot tebi paše,bo najbolje za vse vas.saj če bi imela vse potimano ,zanosit brez problema,nosečnost brez težav,za vse dovolj energije,bi verjetno drugače razmišljala.tudi sama sem si prej želela imet več otrok,zdaj pa sem tik pred porodm.nosečnost je bila rizična,in nič ne smem dvigaovat,odvisna od drugih za vse,sploh si ne predstavlajm,da bi iemla pa poleg take nosečnosti še majhnega otroka,saj ga ne bi smela niti dvignit in povrtat.se mi pa zdi kar hudo.
tvoja odločitev je zate najboljša.


_____________________________

8.8.2006 sem dobila največji zaklad na svetu,prečudovitega sinčka Vala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vaše mnenje?
16.7.2006 16:30:27   
Anonimen
Hvala za vaša mnenja. Mogoče bo res držalo, da me vse skupaj mine zaradi težav, ki jih imam in ni razlog drugi otrok. Čisto sprostiti se ne morem, kajti lahko delam na tem, da zanosim(klomifen itd) ali pa jem kontracepcijske tabletke. Eno od tega mora bit, drugače je živa polomijauser posted image . Tudi jaz bi raje videla, da bi se lahko sprostila in nekega dne zagledala črtico, a pri meni to ni mogoče, zato mi je toliko težje, ker sem se prisiljena nekaj odločit. Mogoče pa glede te odločitve še nisem dozorela?

(odgovor članu Vesna)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?