|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hiša z notranjim bazenom
17.9.2006 22:30:53   
corfu
Ali ima kdo izkušnje s tem? A ima mogoče doma kdo notranji bazen? Je kdo zasledil kje primerke slik?


Lep večeruser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hiša z notranjim bazenom
17.9.2006 22:42:35   
rija
Mi ga še zunaj ne bomo naredili, se ne splača. Za noter pa imam isto mnenje.
Sem pa slišala, da je velik problem z vlažnostjo v prostoru.....user posted image

Če pa se boš vseeno odločila ti lahko prodam (ugodno sevedauser posted image ) kompletno vrhunsko tehniko in ploščice.....user posted image

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hiša z notranjim bazenom
18.9.2006 8:46:49   
mika
moj sošolec in njegova žena imata notranji bazen, v prostoru poleg dnevne sobe. Na steni med dnevno in bazenom pa kamin, ki ima steklo na obeh straneh in se ogenj vidi v dnevni sobi in pri bazenu. Ful dobro, resuser posted image . Slikic pa nimam, žal. Problem z vlago se da rešit, to ti bo najbolje svetoval projektant, mogoče pa ti bo Pikec več vedla povedat.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hiša z notranjim bazenom
18.9.2006 8:58:59   
Anonimen
KASNEJE, KO BO ČAS VEČ NAPIŠEM

Ups črkeuser posted image

(odgovor članu corfu)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hiša z notranjim bazenom
18.9.2006 9:01:28   
corfu
HVALA!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hiša z notranjim bazenom
18.9.2006 16:36:54   
Poka
Mene pa zanima, koliko takšna stvar stane. Midva sva se ravno včeraj pogovarjala, da bi imela bazen, ampak notranji, ker podnebje je pri nas takšno, da se po mojem ne splača imet zunanjega skor...

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hiša z notranjim bazenom
18.9.2006 17:12:56   
Anonimen
Oj,

Lepim link - model bazenov je prestige, na linku so tudi cene
http://www.adriapool.com/ 


user posted image

user posted image


user posted image

evo še link na cene:

http://www.histi.si/zasebni-cenik.php







(odgovor članu corfu)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hiša z notranjim bazenom
19.9.2006 8:41:39   
Poka
No, sam nebi mela takega ki zasede 90% bajte user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hiša z notranjim bazenom
19.9.2006 9:35:53   
Anonimen
Zakaj jaz ne najdem cen?

(odgovor članu Poka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hiša z notranjim bazenom
19.9.2006 19:29:23   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Poka

No, sam nebi mela takega ki zasede 90% bajte user posted image


Te pa si malo večjo bano kupiuser posted image

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hiša z notranjim bazenom
20.9.2006 10:14:47   
Anonimen
Od kje naprej pa se sučejo cene takih bazenov? Ker sploh nimam občutka koliko naj bi to stalo.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: hiša z notranjim bazenom
20.9.2006 23:24:56   
rija
Cene tapravih bazenov, brez zimskega vrta okrog 5 mio....vsaj meni so dali tak predračun....user posted image user posted image user posted image  samo za beton so hoteli 2 mio.....in seveda smo investicijo skenslali....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: hiša z notranjim bazenom
21.9.2006 9:10:36   
Poka
In to za koliko kvadratov približno? Zimski vrt sicer za naju ni problem, ker je bil moj projektant na eni firmi za te stvari in bi to zastonj postavil, ampak 5 milijonov samo za bazen je res veliko- ampak navsezadnje je to luksuz. mislim, da moram začet šparat :)

Se da npr. če že imaš postavljeno hišo potem naknadno notri naredit tak bazen ali mora biti to predvideno že v načrtu? Pa imaš tam pač druge stvari tačas... Glede na to, da z nekim strojem verjetn luknjo skopljejo, in morajo prit nekak zraven, najbrž sprašujem neumnosti... ampak na te stvari se res ne spoznam.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?