|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kakšne so tašče?!
13.8.2004 20:22:11   
vicky77
Drage moje!
Jaz sem v 9nebesa, ker mi je od predvčerajšnjim pa včeraj pokazalo :modri::roza::modri::roza: in to dva različna testa pa menstre tudi nimam tako,da :duda: zdaj čakamo.O:hudicek: tašči:hudicek: pa samo na kratko;jaz bi mojo raje imela mrzlo,zaradi nje sva se z možem skoraj ločila,ločeno sva živela eno leto nato pa sva se priselila k mojim in smo prekinili stike ker se je kar naprej vmešavala v nas in nam delala razne scene, tako da nimam dobre tašče in tudi povedala mi je da nikoli ne bo pestvala :duda: in jaz bom poskrbela za to,tast je pa copata!

Lepo vas pozdravljam in vam želim :modri: ali :roza:,
Vicky :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   Kakšne so tašče?!
13.8.2004 20:34:49   
mela
EJ TI CIST VRJAMEM DA BI JO RAJE VIDELA MRZLO SM TE TSCE SO RES ENE KATASTROFA.KDAJ PRAVIS DA SI ZVEDELA DA SI:modri::roza::modri::roza:

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   Kakšne so tašče?!
13.8.2004 20:44:17   
vicky77
V torek 10.8,kaj pa ti? V kakšnem stanju si pa ti?

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   Kakšne so tašče?!
13.8.2004 20:47:04   
mela
VIKI KOGA TO SPRASUJES:sloncek:

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   Kakšne so tašče?!
13.8.2004 20:48:03   
mela
AJA MENE KOK SM BLOND...
JST DELAM NA TEM DA BOM MAMI..
NO SEJ SVA SELE ZACELA TAM OKOLI 23.7 SVA ZACELA

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   Kakšne so tašče?!
13.8.2004 20:51:36   
mela
KOLIKO CASA STA PA DELALA NA TEM IN KOLIKO SI STARA CE SE LAHKO ZVE?ALI SI IMELA KAKSNE ZNAKE,SI CUTILA DA SI NOSECA IN ALI ZE IMAS KAKSNEGA :duda:

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   Kakšne so tašče?!
13.8.2004 21:00:48   
vicky77
Stara sem 26 let,imava dve punčki iz moževega prvega zakona,najin pa je bil zdaj spočet(upam,da bo vse v redu).Jaz sem začutila, imam boleče prsi, pikajoče bolečine v spodnjem delu trebuha,nimam menzesa,in na testu :modri:,tudi rahla slabost se me loteva pa zelo sem utrujena,koliko si pa ti stara in od kod si? Jaz sem iz okolice Domžal.

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   Kakšne so tašče?!
13.8.2004 22:22:20   
mela
NO JAZ SEM SELE 21 IN MOJ MOZ-POROČENA SEM OD MAJA LETOS,JE STAR 26.

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   Kakšne so tašče?!
29.9.2004 11:00:22   
čebelca
:bravo:moja tast in tašča sta super, če kdo kaj reče čez mene, se mu ne piše dobro. Živimo pa ena hiša zraven druge; imamo vsak svoje gospodinjstvo ampak imamo večkrat skupaj kosilo. Vsaj med tednom, ko sem jaz v službi tašča kuha, čez vikend pa jaz.

:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   Kakšne so tašče?!
29.9.2004 19:55:56   
ZARA
ja cebelca ...*LUCKY YOU*!!!Ce je taka facka ti jo pa res prvosim... take kt je moja, k misl da dnar vse kupi z mano na celu,pa ne...mal ti zavidam :zmeden:...mal...

lp :miska:

(odgovor članu Kris)
Neposredna povezava do sporočila: 60
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?