|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zverinski dolgcajt:)
20.10.2006 13:04:37   
anabanana
Moji zverini(ci) je dooooolgčas!!! Pogreša poletje ko se je podil okoli hiše, smo namreč na samem in lahko po mili volju skače okoli bajte brez da koga moti, hodi ven in noter iz stanovanja (seveda ga imamo notri) zdaj pa je mrazzzzz...in naš korenjak noče več ven, razen za nujna stanja kot sta lulanje in kakanje. Imamo namreč pinča in le-tej niso posebej znani kot ljubitelji mrazauser posted image user posted image user posted image

Ko je kakšen sonček se še malo prošeta, zdaj pa, ko dežuje, ni šans, da  zapusti stanovanje!!! Strašno mu je dolgcajt, mi se igramo z njim, mu mečemo žogico, igračk ima tudi polno, ampak vseeno bolj kot ne poležava in hodi za nami (po novem gre z mano tudi na wcuser posted image ) Ko se šminkam v kopalnici ali karkoli urejam, sedi zraven mene in me opazuje... v glavnem, ne ve, kam bi se dal. Pasji dolgcajt!!!

Vprašanje za vas: kako  vi zabavate vaše zverinice med temi turobnimi dnevi in še posebej pozimi ko je hud mraz? Meni se malček smili moj miško....


_____________________________

krepat ma ne molat
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zverinski dolgcajt:)
20.10.2006 13:10:52   
Anonimen
NIKAKOR. mačkam se itak j*** kaj js počnem. od mat ps (nemški špic) pa če je več notr lepo spi v svojem košu al pa hod za njo in fehta hrano itak :) drgač pa dej svojmu pinču kako obleko gor pa ga vn spust pa je a ne.

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zverinski dolgcajt:)
20.10.2006 13:31:21   
anabanana
Ja, LARA, ampak pri nas imam Max status otroka, ne psauser posted image Dosti mi pomeni to, da se počuti dobro.

Zdaj jaz okrevam po operaciji, če e bi šla midva laufat, da se zdivja, poln je energije in zelo igriv (7 mesecev), zato se mi smili ko postopa po hiši.


_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zverinski dolgcajt:)
20.10.2006 13:35:13   
Anonimen
Najemi mu varuško.

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zverinski dolgcajt:)
20.10.2006 13:39:01   
Anonimen
Igrat, igrat, igrat in se enkrat igratuser posted image  Al pa naucit kako bedarijo (ni-ni Maxa, daj lupcka, daj 'njam' - da se oblizne itd.). Lahko mu postavis ovrie pa skaceta cez (no, ce si bolj agility freak .. midve z Luno sva imeli zadnjic tunel in ovrio sred hodnika iz naslonjal na kavcu in deke in brisaceuser posted image  

Drugace pa kake nove igrace, on k je majhen, mu lahko kupis tak tunel, iz istega materiala kot je sotor, za macke ...

Luna itak al spi, al tezi, al hoce hrano al se pa igrava. Je pa dez ne moti in ze vidim, kako bo cez kake pol ure, uro norela in divjala zunaj. Smo imeli pa full probleme lani, ko je bla se majhna in je dezevalo, polulala se je se, kakala pa ne. Pa smo se setali po travi (je vlekla domov in prosila, da jo dvignemo), pa pod streho .. ma vse smo sprobali.

Zdaj so pa itak luze zakon user posted image

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zverinski dolgcajt:)
20.10.2006 13:41:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Najemi mu varuško.


To dejansko obstaja. Pa sprehajalci psov tudi. Imajo celo svojo spletno stran, samo si je nisem zapomnila. Sem pa vidla zadnjic Lunina ''prjatla'' beaglcka, da ju je ta sprehajalec setal.

LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zverinski dolgcajt:)
20.10.2006 22:05:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: anabanana

Ja, LARA, ampak pri nas imam Max status otroka, ne psauser posted image Dosti mi pomeni to, da se počuti dobro.

Zdaj jaz okrevam po operaciji, če e bi šla midva laufat, da se zdivja, poln je energije in zelo igriv (7 mesecev), zato se mi smili ko postopa po hiši.



mi smo veliki ljubitelji živali ampak tole da mate žival za otroka se mi ne zdi ok. ps je ps pa čeprav miniaturen! pr ns so bli tut vsi psi zmeri not od nemškega ovčarja, smaojeda itd in vsi so bli družinski člani ampak res nikol pa ne na tak način da bi si otežval življenje na tak način..kaj hočm rečt. racimo psa scrklaš do konca, pol greš pa za 10 ur od doma v službo. ps bo ratal apatičen in depresiven in tulu bo in lajov in jokov ker ne bo navajen bit sam in se ne bo zanal sam zamotit.

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zverinski dolgcajt:)
21.10.2006 16:04:20   
anabanana
Prisežem, da je to zadnjič, da sem tukaj kaj vprašala, oprostite, če je izpadlo, da dojim psa in ga vozim okoli v vozičku, hotela sem samo par konkretnih idej kot mi jih je dala ribica, cinizem je bil pa čisto odveč.

Hvala.


_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zverinski dolgcajt:)
21.10.2006 18:17:10   
Anonimen
Vsak lastnik ima svoj odnos do psa in pri nas je Luna tudi nam enakovredna in ce njej nekaj ne ustreza, tudi nam ni vseeno, a ne?

Pa je scrkljana do konca, pa je brez problema sama po par ur. Ker druge variante pac ni.

Ana, ti kar se kaj vprasaj, ne koristi le tebi, ampak se komu drugemu user posted image

LP

P.s.: Moja Luna se je pa ze vozila v vozicku user posted image user posted image user posted image  ''dojila'' se je pa pri svoji mamici user posted image

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?