|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   brez zaves
8.11.2006 11:14:21   
Anonimen
user posted image  Spomladi bova z možem začela graditi hiško,ki bo bolj majhna vsega skupaj 100m2.Ker nisem ljubiteljica zaves me zanima vaše mnenje,da bi na okna dala(okna sva že kupila-alu-bela) lepe role iz blaga,ki jih dobiš vseh barv,tako,da jih lahko kombiniraš s pohištvom.Čez dan bi imela role spuščene na pol,zvečer jih pa spustim,tako,da se ne bo videlo noter.Kaj mislite,je to dobra ideja? Veselo na odgovore!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: brez zaves
8.11.2006 11:17:02   
Anonimen
hm.. ne vem.. tud sama še ne vem, ali bom dala lamelne zavese ali navadne zavese ali žaluzije.. se ne morm odločit.. rolet pa 100% ne!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: brez zaves
8.11.2006 11:18:12   
rija
Jaz tudi nisem ljubitelj zaves in jih tudi nimam. Ok, imam samo stranske, da pač okno ne zgleda tak pusto.
Drugače pa je odvisno, kje živiš. No, vsaj v Sloveniji....Skandinavci recimo so vsi brez zaves in se sploh ne trudijo, da bi okna kakorkoli zastirali, tudi tisti ne, ki živijo v pritličju.
Mi smo tak na samem, da so zavese brez veze.....pa tudi ko smo živeli v bloku v pritličju, jih nisem imela. Sem imela samo žaluzije.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: brez zaves
8.11.2006 11:19:11   
AnBan
Zakaj pa ne, če je to vama všeč.user posted image

Mene tudi čudno gledajo, ker pravim, da pri nas ne bo nobenih zaves (samo lamelne zavese in zunanje žaluzije, v kopalnicah še notranji pliseji). Pa jim tudi povem, da pri nas ne bo nobenih tepihov in podobne navlake. Pa pol se čudijo zakaj nimamo balkonov (zgleda da mora imet prava slovenska bajta najmanj po dva balkona na vsaku čelni straniuser posted image ) pa podobne cvetke.

Ampak jaz jim povem, da delava hišo za nas ne in ne za njih in so potem lepo tiho.


_____________________________

[



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: brez zaves
8.11.2006 11:25:40   
soncece24
Jaz mam 18 oken in niti ene zavese. Povsod imava žaluzije. Meni so zavese sicer všeč (ne one bele čipkaste - tisto je za ome), ampak ker imava mansardo in so okne povsod toliko pod stropom, pa ne gre karnise namontirat jih nimava.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu AnBan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: brez zaves
8.11.2006 11:28:56   
klavdijas
Meni so pa zavese všeč. Sem komaj čakala, da sem ji lahko naredila in obesila na okna. Nimam takih ta težkih in dragih. Na vitražnih palicah, napete. Opereš, malo polikaš in obesiš. Za tepihe in podobne stvari pa tudi jaz nisem navdušena.  Se pa strinjam, da ima vsak  svoj okus in naj si opremi dom po svoje.


Lp,

               Klavdija

(odgovor članu AnBan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: brez zaves
8.11.2006 11:29:38   
Anonimen
Jaz v stanovanju mam zavese k drugač ni šlo. So bile že prej namontirane rolete in je blo ful grdo brez zavesuser posted image .
Drugač pa k bova delala hiško bova mela brez zaves - samo zunanje žaluzije.
Mi je to ful hudo!
Itak jih zvečer zastreš in te noben ne viduser posted image

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: brez zaves
8.11.2006 13:58:31   
darja72
Namesto klasičnih zaves imamo plise zavese, potegnejo se od spodaj navzgor in so vsaj zame super zadeva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: brez zaves
8.11.2006 14:04:53   
Anonimen
user posted image  Nisem mislila tistih rolet,ki so bile včasih,ampak takšne,ki so lahko tudi spodaj pri vrvici zrezljane in so lahko enobarvne ali z motivi.Ne vem kako se jim reče,vem pa da jih delajo tudi naBledu in v prospektu so videti super.

(odgovor članu darja72)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: brez zaves
8.11.2006 15:35:05   
AnBan
po moje misliš plise
user posted image


_____________________________

[



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: brez zaves
8.11.2006 16:17:13   
Katrin
Tudi sama se nagibam k oknom brez zaves, mi je všeč!
Ko bom velika in bom imela hiško, bodo tudi moja okna lepa in brez zaves user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu AnBan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: brez zaves
8.11.2006 16:17:33   
dulcinea
Pri mojem lubiju doma tudi nimajo zaves. Najprej mi je bilo zelo čudno, saj sem bila navajena na zavese v vsaki hiši, zdaj pa sem se že navadila. V svoji hiški ne bova imela zaves, ker nama to ni všeč, pa še alergijo na pršice imam in jih zdrvaniki odsvetujejo.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu AnBan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: brez zaves
8.11.2006 16:25:22   
Marogica
Mekeke, meni je tvoja ideja všeč, saj tudi sama nisem navdušena nad zavesami. Obstaja pa še ena možnost. Obstajajo takšne zavese, ki so ravne in napete, saj ne vem kako se jim po slovensko reče(Schiebegardinen)
imam pa link, če ti bo kaj pomagalo
http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisplay?storeId=8&catalogId=10103&langId=-21&topcategoryId=15594&parentCats=15594*15828*16168&categoryId=16168&cattype=sub

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: brez zaves
8.11.2006 19:36:45   
Anonimen
user posted image  Hvala za link!

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: brez zaves
8.11.2006 19:59:45   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Mekeke, meni je tvoja ideja všeč, saj tudi sama nisem navdušena nad zavesami. Obstaja pa še ena možnost. Obstajajo takšne zavese, ki so ravne in napete, saj ne vem kako se jim po slovensko reče(Schiebegardinen)
imam pa link, če ti bo kaj pomagalo
http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisplay?storeId=8&catalogId=10103&langId=-21&topcategoryId=15594&parentCats=15594*15828*16168&categoryId=16168&cattype=sub


Reče se jim panelne zavese.....in mi bomo naše stranske dol vrgli in dali gor panelne iz ikee ......   seveda....user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: brez zaves
8.11.2006 21:57:34   
darja72
Ja, to so plise zavese, delajo pa jih Senčila Bled. Pridejo, pomerijo in čez 14 dni namontirajo. Tudi za čiščenje so simpl. lp 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: brez zaves
8.11.2006 22:09:01   
Anonimen
user posted image  Kakšne so pa cene? Kaj veš?

(odgovor članu darja72)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
8.11.2006 22:29:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: brez zaves
8.11.2006 22:46:43   
anjaa
midva imava zavese samo v spalnici, otroški sobici in v dnevni sobi ( kuhinja, kopalnica in pisarna so brez ). so pa čisto enostavne, gladke, bele, brez vseh vzorčkov in čipk, segajo skoraj do tal.
tem ki jih ve opisujete si pa nikakor sploh ne predstavljam kako potem to na oknu izgleda user posted image


 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: brez zaves
9.11.2006 19:55:16   
Anonimen
Varianta je tudi da na okna namontiraš antirefleksni sloj.
Se vse skupi obnaša kot zrcalo na zunanji strani kot šipa na notranji.

(odgovor članu anjaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: brez zaves
4.12.2006 20:06:27   
crci06
Varianta za vse, ki boste gradile, je tudi, da si omislite svetlobne zavese...

To zgleda tako, da je ob oknu za karniso posebna neonka, ki usmerja svetlobo navzdol in ustvari "zaveso"...

Toliko za sedaj, če ne pozabim, pa lahko čez kakšen teden ali 2 pripopam kakšno slikico, kako to zgleda.

Smo še v fazi izdelave svetlobne zavese v otroški sobici. Upam, da bo OK. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: brez zaves
4.12.2006 23:58:34   
rija
neonke so mi pa najbolj ogabne luči za v stanovanjeuser posted image

Dajo tako neokusno trdo svetlobo. Mi jih imamo edino v garaži.
Sicer pa prisegam na mehko, toplo svetlobo.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: brez zaves
9.12.2006 22:21:13   
lolipop
Meni nikoli ni bilo jasno, zakaj imajo ljudje zavese, pa še zunanje rolete. In potem se sredi sončnega dne noter "zadekajo". Osebno, meni so zavese všeč Dajo en tak topel občutek. Izjema so bele iz poliestra.

Moj je rekel, nobenih zaves! Pa sem ga najprej prepričala za spalnico. V dnevni sobi se pa še ne da. V Ikea-i imajo noro izbiro. 

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?