|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jezna
25.1.2007 19:59:39   
livia
Pediatrinja je rekla, da tamalo peljem v razvojno, ker ko stoji ima gležnje ful zvite (preveč gibljiv gleženj). Klicala sem v razvojno in so nas naročili 8.3. Halooooo????? Čez mesec in pol!!! To je samo teden dni predno morem nazaj v službo. Se mi zdi prav škoda, da že ta čas ne morem kaj delat z njo, da odpraviva napako.
A je možno, da mi zaradi tega podaljšajo porodniško?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jezna
25.1.2007 20:02:31   
Anonimen
ja imajo vrjetno vrste a ne? kaj pa samoplačniška varianta in potem zhtevaš od zzzs denar nazaj? tako je v kranju za uz kolkov! prvi uz so hotl dat pri pol leta user posted image  ja če plačam pa lahko takoj user posted image

(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jezna
25.1.2007 21:44:33   
anajmad
Sigurno bi te morali prej vzeti na pregled,ker bosta sigurno obiskovali NF. Jst bi na tvojem mestu mal zatežila. Reč,da tamala sploh ne more hodit in da tebe in tvojo pediatrinjo ful skrbi. na podlagi tega,če ima res gleženjčke zvite in če bosta obiskovali NF ti lahko podaljša porodniško.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jezna
26.1.2007 13:30:20   
POKPOK
Pojdi nazaj k pediatrinji. Naj ti na napotnico napiše nujno. Potem pa nesi napotnico v RA. Sedaj v času viroz in vsega mogočega, se zna zgodit, da vaju takoj vzamejo. 

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jezna
27.1.2007 18:24:06   
DrejcDrejc
V RA res naročajo za ful naprej... imajo očitno gnečo. Če ti ne uspe s teženjem, morda greš samoplačniško kar do kakšne fizioterapevtke, da ti pokaže, kako ravnati v taki situaciji. Podalljšanje porodniške pa dobiš na podlagi izvidov iz RA, kolikor vem. Torej bi te moral kmalu vzeti, pa še 30 dni pred potekom porodniške moraš dat vlogo za podaljšanje - se mi zdi.

_____________________________

Carpe diem!

http://drejcdrejc.moj-album.com
http://www.najblog.com/drejcdrejc/

(odgovor članu POKPOK)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?