|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
23.2.2007 11:48:53   
Linda25
Ojla, tudi jaz je ne pričakujem v marcu in sicer 8.3.07.


Pozdravček

(odgovor članu PATRICIJA_22)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
23.2.2007 17:00:39   
torcica
02.03 kepica
02.03 karatina
02.03 alekasandra
03.03 andreja2000
03.03 monikap
05.03 tinkamiška
06.03 muca copatarica
06.03 listek
08.03 TinkiBinki

08.03 zorica
08.03 Linda25
09.03 Loni76
10.03 puhica13
10.03 raho
10.03 mojca9000
10.03 **NiNa**
11.03 karmen10
11.03 mlavla
12.03 galadriel
12.03 soraja

12.03 karin24
13.03 Kristina
13.03 Sapi
13.03 PATRICIJA_22
14.03 florita
17.03 pikicaa25
17.03 daga11

18.03 afnica mala
20.03 rebeca
20.03 lana38

20.03 nicolina
21.03 torcica

21.03 Anitka
23.03 SM10
31.03 PC Baby


pa, pa

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
24.2.2007 10:40:22   
Anonimen
Ojej koliko nas je upam, da nam bo tokrat uspelo in bomo vse srečne user posted image .

Čeprav sem jaz že kar malo obupala in se trudim da ne bi stalno samo o tem premišljevala, ali nam je tokrat uspelo.

Ta mesec imam prvi pregled pri ginekologinji, da preveriva z UZ če je vse OK pa če sploh imam ovulacijouser posted image . Pol bomo pa vidl.........


(odgovor članu torcica)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
25.2.2007 8:54:14   
violet
Ojla punce!
Tudi jaz bi prosila, da me date na seznam- ne čakam je 18.03. in upam, da je res ne bo, ker bova z dragim marca 7 let skupi in upam, da bova oba imela za darilo enga user posted image .
Vsem pa želim, da čimprej zagledajo magične user posted image .
Pozdravček, violet.

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
25.2.2007 10:05:13   
sssončnica
Pozdravljene!
Tudi jaz sem v tej nam vsem znani situaciji. Trudiva se že 9 mesecev. Tokrat ne čakam 4. marca. Uvrstite me na seznam, da bo podkrepljena energija.
Prijeten dan in lp, sssončnica.

(odgovor članu violet)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
25.2.2007 11:05:33   
ledenka

02.03 kepica
02.03 karatina
02.03 alekasandra
03.03 andreja2000
03.03 monikap

04.03 sssoncnica
05.03 tinkamiška
06.03 muca copatarica
06.03 listek
08.03 TinkiBinki

08.03 zorica
08.03 Linda25
09.03 Loni76
10.03 puhica13
10.03 raho
10.03 mojca9000
10.03 **NiNa**
11.03 karmen10
11.03 mlavla
12.03 galadriel
12.03 soraja

12.03 karin24
13.03 Kristina
13.03 Sapi
13.03 PATRICIJA_22
14.03 florita
17.03 pikicaa25
17.03 daga11

18.03 afnica mala
18.03 violet
20.03 rebeca
20.03 lana38

20.03 nicolina
21.03 torcica

21.03 Anitka
23.03 SM10
27.03 ledenka
31.03 PC Baby 



tokrat pa mora ratat, da bojo deca miklavzeva darila user posted image
se dobro, da ste, ker vcasih bi ze kar obupala... to bo najin 4. krog in bilo bi lepo... res lepo, ce bi tokrat ratalo. user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu torcica)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
25.2.2007 15:38:10   
arobic3
halo, tudi jaz je ne pričakujem v marcu ker danes sem jo dobilauser posted image user posted image , tako da se vam pridružujem , ne pričakujem pa je tam okoli 23. 3. 2007, tako da me lahko daste na seznam saj bi se rada borila skuopaj z vami... prosim!

_____________________________

DREJČI

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
25.2.2007 16:05:02   
andreja2000
hola,da se javim še tukaj malo.No do nepričakovane user posted image  je še skoraj teden dni.Zaenkrat ni še nobenih znakov,tko da lepo samo čakamo in seveda uamo na najboljše user posted image

Enako želim vsem tu gori
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu arobic3)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
25.2.2007 17:11:03   
kepica
Živjo, andreja2000! Tudi jaz imam do user posted image še manj, kot en teden. Testov imam doma dovolj. Sem šla zadnjič v DM po O teste, pa jih imajo zaradi kraje pri blagajni in sem rekla, če lahko dobim 5 testov. In ona pač reče, da ima samo 4 in jaz jih vzamem. Potem pa pridem domov in gledam, ker so mi bili mal znani, pa je pisalo gor test za ugotavljanje nosečnostiuser posted image Pa 2 sem imela že od prej doma, tako da jih mam zdej 6. Upam, da mi ne bo treba vseh porabituser posted image Sem se pa danes odločila, da bom test delala v soboto, čeprav dvomim, da bom do takrat zdržala. Sploh zato, ker mam tako zalogo doma.user posted image
Sem si pa prejle take lušte naredila... Ena kolegica mi je nazaj prinesla cunjice, ki sem jih posodila za novorojenčka in sem jih mal gledala, pa sem čist not padla. Tko da bom ta mesec fejst razočarana, če ne bo user posted image
Sploh pa je bil to moj zadnji poiskus pred slikanjem maternice. Ravno v četrtek je bila ena moja prijateljica na slikanju  in jo je baje tko bolelo, da je na bolniškiuser posted image Vedno bolj me je strah tega slikanja, zato res upam na user posted image ta mesec.
Držim pesti za vse soborkeuser posted image
lp
kepica

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
25.2.2007 18:07:18   
andreja2000
kepica  Pozdravjena.Torej sva z čakanjem približno na istem.Jaz sem včeraj v DM gledalat este,a jih še nisem kupila.Sem rekla,da še počakam.
Ta mesec sem bila še na klomifenu in če ne bo uspeha,moram aprila v ambulanto za neplodnost.

Kepica,jaz za naju obe močno stiskam pesti,ker bi res rada videla user posted image .Misliva pozitivno! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
25.2.2007 20:46:38   
kepica
andreja2000 imaš kaj znakov? Saj vem, prežvečena tema vsakega meseca, ampak za spodbudo ne bo škodovalauser posted image Tko kot si ta mesec želim user posted image si jih še nisem. Zato ne vem, kako bom dočakala soboto. V glavnem, po jajčnikih me malo boli, to je pa tudi vse.Da ne omenjam driske in bolečin v spodnjem delu trebuha(kot pri M), ampak to po moje nima nobene veze z nosečnostjo. Razen, če sem odkrila nove znake user posted image user posted image  

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
25.2.2007 20:56:24   
soraja
kepica,ne morem,da ti ne odgovorim.Jaz sem pred dvemi dnevi zagledalauser posted image  in poglej moje znake user posted image (če so bili to znakimislim pa da ja) bolečine v jajčnikih,bolečine v trebuhu kot pred M malenkost povečane bradavice in kar je najbolj čudno DRISKAuser posted image . Tako,da je čist možno,da si user posted image . Paruser posted image user posted image user posted image  za srečo

_____________________________

naša punčkica,komaj te čakava!

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
25.2.2007 21:12:51   
kepica
Kaaaj, drisko si imela....  user posted image Ne morem verjet...Joj, zdej bom še  težje dočakala test. Nikakor mi ni jasno, od kod je prišla, ker nimam nobene viroze, pa se kr vleče že štiri dni, kljub tabletom(..ja, Linex tablete sem vzela, upam, da ne bo kej narobe). Zdej bom rajš jedilno čokolado jedla, če bom še naprej imela probleme. Ampak  s temle si mi pa dala zdejle mislit. Že dve noči hodim ponoč na wc ker me tako zvija.  Bolečine pa res, kot pri M v spodnjem delu ... Pa podnevi je tudi hudo. Na vsake par ur ma zašravfa in je tak neprijeten občutek.Joj, kaj bi dala, da imaš prav. Koliko dni pred M pa si dobila te znake?
Ja, pa da ne pozabim. user posted image ČESTITKE za user posted image Upam, da se ti kmalu pridružim pri novemberkah.

(odgovor članu soraja)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
25.2.2007 21:22:18   
soraja
1 teden prej se mi je to začelo dogajat,res nevem,če je bil to vzrok ampak tudi jaz sem bila in še vedno sem čist zdrava. Tako,da je čist možno.Kaj pa kaj prsi? opazuj malo bradavice mogoče še nisi šla za tem,sicer sem jaz opazla spremambo na prsih ene 3 dni prej..sej je res,da boš kmalu naredila test ampak vem kako je to čakanje zoprno,zato mislim,da sem ti dala mal več upanjauser posted image

_____________________________

naša punčkica,komaj te čakava!

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
25.2.2007 21:24:48   
kepica
Hvala za spodbudo, soraja. V soboto pa sporočim rezultat, če ne že prej.
Ja, znaki pa res ne vem kako izgledajo, ker jih v prvi user posted image nisem imela.
lp
kepica

(odgovor članu soraja)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
26.2.2007 10:38:57   
tago
Cao, nečakajoče; user posted image .Upam da ta mesec tudi jaz zagledam tisti prečudoviti user posted image ,user posted image , ki jih že vse nestrpno čakate. In upamo da bi bile vseuser posted image user posted image .Zato tudi jaz ne pričakujemuser posted image 22.3. seveda letos.
Zato vsem želim da pri user posted image kar se da sproščeno uživate in se predate svojim user posted image ( možičkom ). Aja ta mesec sem si kupila O TESTE, da se prepričam ali jo res imam 15.3. O namreč.user posted image naj vas čuvajo in uslišijo.user posted image vsem se kaj pišemo. tangouser posted image

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
26.2.2007 20:05:16   
nicolina
Ojla punce, da se vam malo oglasim. A bomo kaj čvekale?user posted image
Moje user posted image  je jutr konec. BT temperaturo si že merim, v četrtek imam pa še pregled pri ginekologu, da vidim, če je vse ok.

In ta mesec mora ratatuser posted image user posted image user posted image . Kaj pa ve, a kaj user posted image ?

(odgovor članu tago)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
26.2.2007 21:05:10   
andreja2000
kepica ,ja imam že nekaj znakov,ki pa so itak vsak mesec pred user posted image .
Imam bolečne v križu in špikanje v jajčnikih,vendar še vedno upam na user posted image ,ko pa so si lahko znaki tako podobni za user posted image  ali user posted image . Bomo videli kako bo kaj jutri z BT,ki mi včasih začne padat že tri dni pred user posted image  in potem vem,da ne bo nič.No,upam,da tokrat BT,ostane povišana.

Upam na user posted image  in enako za vse vas.

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
27.2.2007 13:28:03   
Anonimen
Čez dva dni (v četrtek) naj ne bi prišla user posted image . Če bo to res bom dobila najlepše darilo za rojstni dan!

(odgovor članu Linda25)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
27.2.2007 15:05:56   
tinkamiška
No, jst je od jutri naprej ne čakam, čeprav je še 5.3. tudi ne bom čakala, če se prej ne prikaže...mi pa ni dalo miru in sem šla tipat MV in se mi zdi, da je nizekuser posted image Sem pa zdej prvič po nosečnosti tipala MV in je čisto drugače tam notri kot je bilo prejuser posted image

Držim pestke za vse!

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
27.2.2007 20:11:48   
kepica
Mene je pa danes začelo nenormalno špikatuser posted image Saj me  že nekaj dni, ampak danes se pa kr dogaja. Drisko imam še zmeraj  user posted image , ampak, če je to znak user posted image , bi jo bila pripravljena imet tut 1 mesec. Joj, ne vem, če bom zdržala do sobote. Po moje mi bodo jutri zjutraj popustili živci in bom naredila test. Saj jih mam 6 na zalogi, tko da se ne bo poznal, če enga porabim... user posted image Vsaj lažje bom počakala do sobote. Pa tut če bo negativen. Sem pač tak živc, da težko nekaj dočakam, tko da mi bo verjetno ta živc jutr zjutrej popustiluser posted image  

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
28.2.2007 11:46:01   
tago
Cao mene pa zanima, kdaj naj bi začela uprabljati o-teste, zdaj se mi približuje konec M in rada bi vedela kdaj naj bi imela sploh O.Pa kdaj naj si začnem meriti BT?Hvala za odg. in želim vam lep sončen dan z velikouser posted image user posted image .user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
28.2.2007 11:51:27   
lana38
BT si moraš meriti vsak dan, razen med user posted image  ni nujno. Tako da lahko začneš, takoj ko user posted image  mine.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu tago)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
28.2.2007 12:29:32   
andreja2000
Pozdravljene
V soboto moje user posted image  sicer ne pričakujem,če prav imam občutek da bo zdaj zdaj tu.Znaki so še vedno taki kot pred tečnobo user posted image a BT,je še danes povišana,me prav zanima kako bo z njo jutri,ker mi velikokrat začne padati par dni pred user posted image .Vsekakor pa še vedo upam na user posted image
kepica,kako pa je s tabo,kako se držiš?

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
28.2.2007 12:31:44   
tago
Hvala, lana38 kaj pa - teste, kdaj naj bi jih začela uporabljati?Namreč sedaj sem proti kocci mogoče zadnji dan. A temperatura naraste ko imaš O.Še enkrat hvala, namreč ti si stara borka in ti iz vsega srca ti želim da končno ugledašuser posted image ,user posted image , in postanešuser posted image .

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?