|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
28.2.2007 12:33:48   
tago
 Ops,ps. andreja-ji 2000, a želje so namenjene tudi lani 38.

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
28.2.2007 12:37:55   
medika 13
Se vam bom pa še jaz pridružla.Tako kot se poslavlja februar sem se jaz danes poslovila od punc na M ne pričakujem februarja, kajti danes ponoči je prišla user posted image . Tako da  je ponovno ne pričakujem 28. 3. pa upam, da je v marcu res ne bouser posted image .

Za vse nas, ki čakamo user posted image   user posted image pa držim pesti 100/h. user posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
28.2.2007 13:08:27   
mišeka
Živjo vsem!
Sem nova na forumu, vendar vas pasivno spremljam že od decembra in moram reč da ste zakon. Res ste carice, kako ena drugo podpirate in vlivate novo upanje.  Velikokrat ste tudi meni pomagale ne da bi se tega zavedale.

Tudi jaz ne pričakujem user posted image  13.3.
Vsem želim, da bi čimprej zagledaleuser posted image user posted image

(odgovor članu tago)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
28.2.2007 13:10:01   
alekasandra
Živim po takšnim stresom, da sem dobila menstruacijo, kar tri dni prej, upam da bo sedaj bolje, dobila sem službo za določen čas preko javnih del, ampak služba je služba, glavno da so euri.V bistvu je to takšna služba, ki mi je pisana na kožo. Manj bom obremenjena s bolno mamo, na katero pazim 24 ur, tako da se bom v službi razbremenila.Še dobro, da sem si uredila varstvo za njo.

_____________________________

otroci so naše največje bogatstvo

(odgovor članu tago)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
28.2.2007 14:08:13   
yaris
Pozdravljene punce
Midva sva tudi delala na user posted image , pa nama ni ratalo.
user posted image  mi je zamujala tri dni, pa je danes zjutraj prišla.
Jaz pa sem bila že srečna,ker sem upala, da nama je ratalo. Pa me jajčniki pošteno že lep čas bolijo, pa ob desetih zvečer bi kar spat hodila od utrujenosti pa ne morem it , ker naš devet mesečnik noče zaspat pred polnočjo.
Skoraj sigurna sem bila, da nama je ratalo pa nič.
Tako da naslednje user posted image  ne pričakujem od 27.3.
Do takrat je še dolgaaaaaaaaaaaaaa.
Do takrat pa bomo pridno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
No pa upam, da bo tudi marca dosti novih srečnih user posted image .

(odgovor članu alekasandra)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
28.2.2007 14:51:25   
medika 13
yaris tudi meni je zamujala 3 dni in sem bila že skoraj prepričan, da sem user posted image . Pa tudi ni bilo nič. Zdaj pa lahko skupaj čakava, saj jaz čakam na 28.3.

Naj bo na svetu čim več user posted image in me vse med njimi!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu yaris)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
28.2.2007 16:43:13   
kepica
andreja2000, he he user posted image meni je danes zjutraj popustil živecuser posted image in sem naredila test, ki je bil seveda negativen. Sej ne vem, kje je bilo kaj upanja, da bo pozitiven, ampak, kakor sem rekla. Ne bi dala prej miru, dokler ne bi naredila testa. Zdej sem ga in sem mirna in bom lahko počakala do vikenda.
Znaki so pa še zmeraj isti. Čeprav me je tale test danes vseeno malo potrl, še vedno upam na user posted image . Imam še nekaj upanja do konca tedna...
Držim tudi pesti zate in za vse ostale upajoče.
lp

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
28.2.2007 16:51:51   
andreja2000
kepica
ja,dokler user posted image  ni ali BT ne pade je še vedno upanje.
Meni se pa zdi,da sem napihnjena kot kak balon user posted image ,in mislim,da mi bo moja BT ,jutri povedala svoje,do padca pa še vedno upam in seveda upam tudi zate,da se vendarle prikažeta user posted image

Tudi vsem ostalim želim user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
28.2.2007 17:16:27   
yaris
Medika 13
Kolko časa pa že vidva z dragim delata na user posted image ??
Mene je danes prav na rit vrglo, ko sem dobila user posted image .
Pa jajčniki me bolijo že kar lep čas, danes pa je še huje.
Pa še tamali je danes tečkan, ker je prehlajen.user posted image
Močno upam, da user posted image konec marca ne bo.
Pa, da bi nas čim več zagledalo user posted image user posted image

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
28.2.2007 17:35:49   
nicolina
Pozdravljene, tako vas je lepo brat user posted image user posted image user posted image .
Tiste, ki bote kmalu delale test, držim presti, da ugledate user posted image user posted image .
Pri meni bo nekje konec vikenda ovulacija (upam), jutri imam pregled pri G in močno si želim, da user posted image okoli 20.3 ne bo.
Pa pa

(odgovor članu yaris)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
28.2.2007 19:18:14   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image  je že tukaj (prezgodaj)

(odgovor članu tago)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
28.2.2007 19:54:54   
nicolina
Miranda žal mi je zate, nič ne obupat, glavo gor in v nove boje, držim pestke zate, da bo v naslednjem mesecu user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
28.2.2007 20:08:00   
andreja2000
miranda user posted image  resnično mi je žal da je prišla user posted image ,toda ne obupaj in upaj naprej,ker bo tudi tebi sonček sreče posijal.Vem,da sidanes žalostna in izjoči se,če bo ti potem bolje,nato pa pogumno v nov boj.
Meni teče 21 krog po zadnji neuspeli user posted image ,a še vedno upam.
Me pa že tako križ boli,da bi bil res pravi čudeš če moje ne bo,kar pa bi si seveda zelo želela,a kaj,ko me pa vse že takoooo matra,če prav še potiho upam na čudež.No,bom videla kako bo jutri z BT.



_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
28.2.2007 20:25:16   
žrebička
Pozdravljene punce!Jaz sem danes prvič z vami na tej temi in morm povedat, da vas spremljam že par dni in prebiram vaše odgovore.S temi odgovori pa ste tudi meni odgovorile na veliko stvari, ki so mi pomagale.In s tem vidim, da si vse želite user posted image  tako kot jaz, ampak na mojo žalost so se upanja razbila, ker sem dobilauser posted image .To je bil najin prvi poizkus, ki pa se je žal ponesrečil.Vsem želim, da bi zagledale user posted image user posted image  in postale srečneuser posted image .

Lepo se imejte in uživajte!!! 

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
28.2.2007 21:20:52   
andreja2000
user posted image user posted image user posted image    žrebička    ,lepo pozdravljena med nami upajočimi na user posted image ,
Želim ti,da se vajine sanje hitro uresničijo in da se vama posreči naslednjič videti user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu žrebička)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
28.2.2007 22:24:49   
torcica
O punce, vidim, da ste kar pridne. Bom malo popravila seznam.
 
01.03 Miranda user posted image , v nove boje user posted image
02.03 kepica
02.03 karatina
02.03 alekasandra user posted image , v nove boje user posted image
03.03 andreja2000
03.03 monikap

04.03 sssoncnica
05.03 tinkamiška
06.03 muca copatarica
06.03 listek
08.03 TinkiBinki

08.03 zorica
08.03 Linda25
09.03 Loni76
10.03 puhica13
10.03 raho
10.03 mojca9000
10.03 **NiNa**
11.03 karmen10
11.03 mlavla
12.03 galadriel
12.03 soraja

12.03 karin24
13.03 Kristina
13.03 Sapi
13.03 PATRICIJA_22
13.03 mišeka
14.03 florita
17.03 pikicaa25
17.03 daga11

18.03 afnica mala
18.03 violet
20.03 rebeca
20.03 lana38

20.03 nicolina
21.03 torcica

21.03 Anitka
22.03 tago 
23.03 SM10
23.03 arobic3
27.03 ledenka
27.03 yaris
28.03 medika 13
31.03 PC Baby 


Miranda in alekasandra! Kar pogumno naprejuser posted image user posted image user posted image , naj vaju user posted image  ne potre preveč. Zato sem zraven user posted image  dala še en user posted image  za spodbudo. Za vse ostale pa user posted image user posted image user posted image  za srečo!

Žrebička, javi, kdaj je ne pričakuješ, da te damo na seznamuser posted image .

En lep pozdravček vsemuser posted image ,

Torčica

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
28.2.2007 23:13:56   
monikap
žrebička lepo pozdravljena med nami borkami.Tudi jaz je v soboto ne pričakujem čeprav mislim da bo prišla ker sem imela dva dni 40 vročine in to ni dobro sem jezna sama nase da sem morala ravno sedaj dobiti to zauser posted image no virozo in je uničila moje upanje pa tako pridno svauser posted image sedaj pa to.grem v pojstlouser posted image user posted image user posted image svojo jezo in žalost obenem

(odgovor članu torcica)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
1.3.2007 6:17:00   
daga11
Žrebička lepo pozdravvljena med nami!

user posted image user posted image


(odgovor članu monikap)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
1.3.2007 10:02:04   
loncica
Pozdravljene!

Že kar nekaj časa vas spremljam, ampak nisem nič napisala, ker še ne spadam v rubriko ne pričakujemo marca. Verjetno se vam pridružim v rubriki, ne pričakujemo aprila/maja, saj še čakam, da mine tri mesece od prenehanja jemanja kt, sedaj pa že pridno jem folno kislino.

Želim vam čimprejšni pogled na user posted image ali user posted image seveda in, da boste takrat ko bom jaz čakala na črtice, že vse v veselem pričakovanju.

Lep dan vsem

(odgovor članu tago)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
1.3.2007 10:53:54   
medika 13
IZVIRNO SPOROČILO: yaris

Medika 13
Kolko časa pa že vidva z dragim delata na user posted image ??
Mene je danes prav na rit vrglo, ko sem dobila user posted image .
Pa jajčniki me bolijo že kar lep čas, danes pa je še huje.
Pa še tamali je danes tečkan, ker je prehlajen.user posted image
Močno upam, da user posted image konec marca ne bo.
Pa, da bi nas čim več zagledalo user posted image user posted image


Yaris tudi mene je skoraj kap ko sem zagledala user posted image . Poleg tečke pa so prišle tudi bolečine v jajčnikih, ki jih od prej ne poznam. Zoperno user posted image
Na user posted image smo pri nas začeli delati pred 4 meseci.

Upam, da boste čimprej pozdravili ta zoperni prehladek!


Žrebička
in loncica pozdravljeni med nami!


Punce za vse nas pa user posted image za serečo, da bomo čimprej zagledale user posted image .

(odgovor članu yaris)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
1.3.2007 11:05:35   
kepica
Vsak dan sem bliže testu. In kaj sem šele danes ugotovilauser posted image  Da sem se pri datumu nahecala za en dan in M ne pričakujem 3.3., tako da me lahko prestavite za en dan. Test bom pa delala v nedeljo. So pa vsi znaki izginili, razen driskeuser posted image  Groza, ne vem, kdaj bo konec tega. Že cel teden se vleče. Me je pa špikalo v jajčnikih od nedelje do včeraj, danes pa čisto nič. Pojma nimam, kaj to pomeni, upam pa, da so bile bolečine posledica vgnezditve. Bom še diplomirala na temuser posted image

(odgovor članu medika 13)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
1.3.2007 11:37:10   
MP30
Kepica, držim pesti, da so tvoje bolečine v jajčnikih res posledica vgnezditve. Je bilo pri meni tudi tako, pa sem danes delala test in je čisti - ! user posted image  Torej čakam user posted image . Zate pa GO GO for user posted image !

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
1.3.2007 12:34:19   
kepica
Tavi, dokler ni user posted image  je še upanje. Saj bouser posted image  Držim pesti!

(odgovor članu MP30)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
1.3.2007 13:45:18   
andreja2000
 pozdravljene

Jaz pa sem danes zapazila čisto rahlo rjav izcedek,ki ga imam navadno pred user posted image  ,in mi ni čist nič všeč user posted image .BT,je sicer bila zjutraj še povišana,celo malo zrasla je,da si vzame zalet za padecuser posted image  .Ja,bomo vidli no kako bo z BT,jutri.V jajčnikih me skoraj nič več ne špika,me pa zelo bolijo prsa,ki me itak bolj ali maj pred vsako user posted image .Sicer pa,dokler še ni user posted image ,bom še malo upala.

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: M ne prikačujemo v Marcu ...
1.3.2007 13:58:09   
florita
Andreja pri meni je bilo podobno prejšnji mesec zjutraj je bila T povišana pol sem dobila izcedek in naslednji danj T padala le za 0,3 (imela sem jo pol 36,6) šele 3 dan M je bila 36,1....



_____________________________

Na svetu ni popolnih ljudi, popolni so samo nameni.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?