|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A se da kaj takega pri nas kupiti?
11.3.2007 17:09:25   
Njuškalo
Na vikendu sem opazila,da se je naselila miš.Nismo jo odkrili,kje je,verjetno na podstrešju.Sicer pa tudi ne vem,kaj bi z njo...kako bi jo ujeli,brez,da jo ubijemo.
Na strani od PETE sem našla tole:
TUKAJ
Samo ne vem,kako naj to naročim,ker je sama poštnina iz USA verjetno ful draga.Najbolje bi bilo,če bi se to dalo kupiti pri nas,ali vsaj v kakšni bližnji državi.user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A se da kaj takega pri nas kupiti?
11.3.2007 18:32:52   
Blacky30
Eh, kaj boš s tem. Čisto enostavno se loti zadeve. Kupi lepilo za miši/podgane, ga namaži na kos kartona, nastavi gor na lepilo košček kruha in naslednjič, ko boš prišla, bo miš prilepljena gor. Je res grdo, a ko ti ena taka mala stvar uniči vse in ti para živce, ti je že čisto vseeno.user posted image

Al pa strup, če ni bojazni, da bi kak otrok zraven prišel.

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A se da kaj takega pri nas kupiti?
11.3.2007 18:39:48   
Anonimen
blaki ti pa si faca. ona bi rada nekaj humanega ti pa največjo mučilnico tukajle predstaviš??!!
njuškalo kupi uno taokroglio žičnato past za miši kjer ahko miš gre not ven pa ne, pa jo ujameš in spustiš na polje pa je. ne vem zakaj je treba ubijat na vsakem koraku

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A se da kaj takega pri nas kupiti?
11.3.2007 18:43:06   
lojzika
Ja lepilo je nartabulš. Najboljše če na ploščico nalimaš. Pa gor sirček pa se bo ujela

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A se da kaj takega pri nas kupiti?
11.3.2007 18:44:40   
April
Jaz sem miško enkrat tud z lepila rešila. Se mi je tok smilila, da sem ji šla lepilo z oljem odstranjevat.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A se da kaj takega pri nas kupiti?
11.3.2007 18:59:25   
Shania
Se povsem strinjam z LARO.

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A se da kaj takega pri nas kupiti?
11.3.2007 19:13:35   
Njuškalo
Lara,kje se pa kupi taka past?Blacky,tebe bom pa za ušesa...grrrr...ni šans,da miško prilepim.user posted image Sej je škodljivec,ampak tako grozne škode nam pa tudi ni naredila,da bi bilo potrebno tako maščevanje.Navsezadnje hoče samo preživeti in gre tja,kjer je hrana in po možnosti še toplo.Kaj je lepše,kot ena lesena hiška za miš...user posted image Upam,da nima prehudih žurk zdaj..da me ne bo kap ,ko pridemo na vikenduser posted image user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A se da kaj takega pri nas kupiti?
11.3.2007 20:24:35   
Blacky30
Saj vem, da sem hudobna, samo jaz imam miši res preko glave. user posted image Sicer mi je všeč, sploh kaka poljska, taka debela, da jo malo pobožam in to, samo ko pa bi se ona siva mala miš znašla v postelji poleg tebe in še mogoče plezala preko tebe, ko mirno spiš, pa mislim, da bi jo tudi ti z veseljem kresnila po buči. Jaooo, zmešalo se mi je skoraj od tega. In ne vprašaj, kako je prišla v zgornji štuk bajte, ker nimam pojma! user posted image

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A se da kaj takega pri nas kupiti?
11.3.2007 20:31:54   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

samo ko pa bi se ona siva mala miš znašla v postelji poleg tebe in še mogoče plezala preko tebe, ko mirno spiš,



user posted image user posted image user posted image To se nama je z  možem zgodilo lansko leto!user posted image user posted image user posted image Sredi noči,ob ene dveh zjutraj se kar naenkrat prižgejo luči in mož neki paničen.On ni tak ljubitelj miši kot jazuser posted image Je rekel,da je bila miš na postelji,da mu je stekla preko glave...user posted image user posted image Sem mislila,da bom crknila od smeha,itak sem bila prepričana,da se mu samo tako zdi.Potem komaj zaspiva in slišim tiste mišje korake,pa še jaz skočim pokonci ,prižgem luč in gledam,kje je miš.Samo jo nisva našla...user posted image user posted image user posted image
Sva pa čez nekaj časa šla na vikend in je bila miš mrtva na kavču.user posted image Boga...evo,če bi jo jaz ujela,bi jo odnesla daleč na polje...škoda,da ni tako pametna,da bi to vedela..če bi bila,bi kar sama prišla k meniuser posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A se da kaj takega pri nas kupiti?
11.3.2007 20:46:28   
Anonimen
Samo da ne bo taka, ker taka je tudi totalno nehumana:

"Ali ste testirali mojo mišelovko?" vpraša izumitelj na patentnem uradu.
"Smo."
"Torej jo boste patentirali?"
"O tem moramo še razpravljati. Danes zjutraj smo namreč pred mišelovko našli tri miške, ki so umrle od smeha, ko so jo videle."

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A se da kaj takega pri nas kupiti?
11.3.2007 20:47:08   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A se da kaj takega pri nas kupiti?
11.3.2007 20:57:28   
Shania
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

samo ko pa bi se ona siva mala miš znašla v postelji poleg tebe in še mogoče plezala preko tebe, ko mirno spiš,



user posted image user posted image user posted image To se nama je z  možem zgodilo lansko leto!user posted image user posted image user posted image Sredi noči,ob ene dveh zjutraj se kar naenkrat prižgejo luči in mož neki paničen.On ni tak ljubitelj miši kot jazuser posted image Je rekel,da je bila miš na postelji,da mu je stekla preko glave...user posted image user posted image Sem mislila,da bom crknila od smeha,itak sem bila prepričana,da se mu samo tako zdi.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A se da kaj takega pri nas kupiti?
12.3.2007 0:28:44   
Anonimen
ja poskusi z nabavo v kaki semenarni ali kaj podobnega a le agro varianta, kalia ali kaj takega, mogoče tudi kaka trgovina za male živali ali pa kak vrtni oddelek v kakem večjem centru

(odgovor članu Shania)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A se da kaj takega pri nas kupiti?
16.3.2007 6:43:23   
Anonimen
Pa da ji ne boš pozabila rdeče preproge na tla položit. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A se da kaj takega pri nas kupiti?
18.3.2007 16:04:07   
tanaja*
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

blaki ti pa si faca. ona bi rada nekaj humanega ti pa največjo mučilnico tukajle predstaviš??!!
njuškalo kupi uno taokroglio žičnato past za miši kjer ahko miš gre not ven pa ne, pa jo ujameš in spustiš na polje pa je. ne vem zakaj je treba ubijat na vsakem koraku


Imaš moj podpis!!!!


_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A se da kaj takega pri nas kupiti?
18.3.2007 16:04:29   
tanaja*
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Pa da ji ne boš pozabila rdeče preproge na tla položit. user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?