|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Naš kuža
22.3.2007 12:38:21   
najina pikica*
uf kaka debata.....tut jst imam psa no psičko stara je 9 let in je mešanka med rotvajlerjem in x.,sicer je malo manjše rasti imava jo v stanovanju.
predno se je rodil naš sonček je bila to moja in od mojega dragega ljublenka,razvajenka,ki ima,ko gre spat za pokrit dekico user posted image ,skratka scrkljana do amena!.....najbolj me je skrbelo kako bom sfolgala otroka in psa...zadala sem si težko nalogo!no pa  jo zaenkrat uspešno rešujem.na začetku se je psička počutila odrinjeno,kar se je dalo prebrati iz njenih očk,ko sva z mojim sončkom prišla iz porodnišnice malega ni hotela 14 dni niti povohati,nato se je počasi navadla nanga,zdaj sta nerazružljiva,ko mali zaupije je prva pri njemu in preveri če je kaj narobe,nepremično nadzoruje tuje ljudi ko se nagibajo nad vožiček,mali jo nežno boža,kar druge stvari grabi,....skratka po najboljših močeh smo jo uključili nazaj v našo družinico in ji dali vedeti,da je kljub našemu sončku tudi ona ljubljena.
redno nas spremlja na sprehode in izlete,skupaj se igramo,nevem zakaj bi pretekle navade in razvade zdaj spreminjala.....nikakor si nemorem predstavljati,da bi jo morala dati stran....user posted image  user posted image  

držim pesti za čim hitrejšo in čimbolj ugodnejšo rešitev user posted image .... vem da ti bo ratalo....user posted image

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Naš kuža
22.3.2007 14:19:08   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu najina pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Naš kuža
22.3.2007 14:25:55   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Jaz bi rekla, da zato ker zna ločiti med živalijo in človekom. In človek,v tem primeru njena ljubljena oseba, je njena prioriteta. Edino pravilno.



Verjetno nimaš psa doma.No,ko sem jaz imela psičko ,je bila tudi ona moja ljubljena oseba.Ne bi je dala kar stran.Moj mož je imel načeloma strah pred psi,pa nisem rekla,da jo bom dala stran,zato,ker se on psov boji.Saj jo je spoznal in videl,da mu nič noče,tako,da sta se čisto lepo ujela.Večkrat jo je še preveč mrcvaril,da ga je bila ona sita prej kot on nje.
Jaz na živali ne gledam kot na manjvredna bitja.Sploh,ko vidim,kakšnih grdobij je človek sposoben....user posted image Jaz samo vem,da je mene psička vedno prijazno pozdravila,ko sem prišla domov, vedno mi je odpustila mojo slabo voljo,moje slabe trenutke.Vedno mi je stala ob strani na svoj pasji način in mi je bila prijateljica.Za koliko ljudi pa to lahko trdim?Verjamem,da je človeška ljubezen pogojena z določenimi stvarmi, ljubezen živali pa preprosto je..ne zahteva drugega kot hrano, pa nekaj pozornosti.Koliko ljudi bi se zadovoljilo samo s tem?

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Naš kuža
22.3.2007 15:43:34   
Pupica
Sej ne vem a b se vam človek smejal al b se vam zjokal user posted image
Prvo kot prvo naučte se brat!Vse  od prve do zadnje točke pa potem kaj vam je avtor sploh hotel povedat!

Avtorici teme:
ja imam kolegico, k se ji je pes tut smilil, ga ne bi dala na ketno, pa ne bi ga dala v pesjak, pa ne bi to pa ne bi ono....
Ni se ji smilil, ko je ušel, pa so ga ljudje jagal brcal, kamenjal....seveda ko pa ni vidla, glavn da ona ni nardila nč, kar bi njenem srčku naredilo grozo.men se je pes 100 x bl smili, kot če bi prišla k njim na obisk, pa bi bil čez čas ko so lastniki po opravkih, pes na verigi ali v pesjaku.


caffe:
vedno je bila tepena, v času 1 minute od dejanja.Kasneje ne, ker itak ne bi vedla zakaj jih je dobila. Sej tko blont pa tut nisem, da b jo naslednji dan.Poleg tega sem predvidevala da avtorica teme, ne bo tolk neumna, da bi psa naslednji dan kregala!!!!Ne vem pa zakaj si ti mislila, da ga čez 5 ur s časopisom prepihavamo. user posted image

 Res ne razumem kako lahko naredite hišo, pasice pa ne...Torej: se naredi betonska plata, v beton se ulijejo tudi železni drogovi na katere se pritrdi močna žičnata oz. jeklena ograja. Čez vse se pa naredi še streho. Da pes ne leži na betonu se naredi še lesen podest in pasja uta, ki mu nudi zavetje....Da si ne drzne katera reči "to je pa drago in veliko stane"!

Jao jao tebi ....brez zamere, pes ima pasjo hišico cca.3*2 m. To je samo hiška. Potem je imela še 25m2 "teraso" oz."dvorišče" omejeno z ograjo višine 1,5 m.
v hišici je imela še eno manjšo hišico v črko L, da je ne bi zeblo. Pa izolirano z stiroporjem pa z toplim podnom. Pa moj ej položil podenj, ki sem ji ga jaz kupila, da sem lahko hišico pomivala, da ne bi bila umazan(pod podnom so bile le deske)in kaj je bilo. A si gledala film Lassie?No vsak dan znova je bila skopana luknja na drugem koncu pasje ograde(na travniku),. pes pa pred hišo.VSAK DAN"
A vidiš k vsega ne veš, pa sodiš ljudi in pišeš da ne morš biti tiho.Evo tut jaz ti odgovorim, ker me moti način obsojanja, brez poznavanja dejstev!

Aja pasja hiša sedaj sameva…pes je v hiši, tko da ne govort kr neky

Ovratnico smo želeli sprobat v zadnjem obupu. Psička je prišla iz sterilizacije, tiste ki imajo psa vedo kako to zgleda, tara je imal namreč vse vn pobran, da ne bi dobila raka tako kot moja prva psička stara 16 let.In lepo jo mala mrhica pošiba k sosedovem psu, ki je 25 ur na dan na ketni. Z tisto lučko oz.ovratnico na glavi.In tist pes je bil 3 x večji od nje, in se je je prestrašil in jo je napadel.Jaz sem mislila da me bo pobral.Moj je šel v "območje ketne" tistega psa, čeprav bi ga lahko gun pes napadel. K sreč je kljub pozni uri ven prišla lastnica tega psa, ampak se ga je bala  user posted image in tedaj sva rekla, tko pa ne gre več.Pes s svežimi šivi, star komej 6 mesecev. Pomagala ni nobena stvar.

tretjič"Zakaj se pa odločate za psa oz. domače živali?! Če ni po vaših merah in željah pa: dejmo ga kastrirat/sterilizirat, dajmo ga evtanazirat, dajmo ga oddat, dajmo ga podtaknit, dajmo ga od doma,...Sej je samo žival a ne?!
" A je bolje po tvoje če pes uide, pa ga drugi maltretirajo. Kdaj bi se pa ti zamislila?K bi koga oklal? k bi prišel domov tako kot kužek za katerega smo zbirale denar tudi (mislim da) na RR - brez noska, uhlja, repa, polomljen???
Raje vidim, da pes zaspi, kot pa da ga nekdo pretepe, pohabi, poškoduje, za to da bom jaz lahko mirne vesti rekla, jaz nisem ga dala evtanizirat.
Kastrirat/sterilizirat pa ne vem če veš, se jih da zaradi potomcov.Spet iz istega razloga, da se ne meče mladičov proč, ko so že na svetu, da se jih ne ponuja ljudem naokoli, ....ne pa zaradu uhajanja. Ta je že mal bosa!  user posted image Posledica sterilizacije pa je zadrževanje psov doma. Anonimna ni napisala ali je pes ali psica. Pes namreč uhaja ob paritvenem času. In le je lahko to del rešitve.


IZVIRNO SPOROČILO: Gorazdova

Draga Pupic@,
in ti misliš, da boš z nasiljem rešila vse??!!??!! Mislim ne, si ti sploh normalna? Al res nimaš srca? Se ti boga živalca ne smili, ko tako žalostno gleda?? Jaz psa nisem nikoli udarila, nikoli ga ne bom.. Dovolj je samo kreg,pa še to se mi pes zasmili, ker prav vidiš, kakšne boge učke ima.. Z verigo pa tudi nič ne boš rešila, to je zame mučenje.. Če se strinjate, ali ne.. Zame je mučenje.. Pes potrebuje gibanje in z verigo je ne bo imel dosti..
Lahko pričakujem,da bo tvoj pes enkrat nekoga ugrizno..Zakaj,se pa vprašaj sama!



še ena k ne zna brat, čeprav mam občutek da kamen spotike leži drugje, pa verjemi, da sem se malokrat zmotila. Hvala za draga v nazivu J
Kdo je tu govoril o nasilju.Govorili smo u vzgoji psa.In vzemi A4 format list pa se poči po roki, pa če te bo bolelo pejt hit v bolnico k je nekej narobe s tabo. Cajtng papir zašumi, in ne zaboli. ampak pes ve, da se tega ne sme delat.aja o tem kdo je normalen ne bi.Vsaj o tem kdo zna človeku na normalen način nekaj povedat, brez da ga obtoži nenormalnosti user posted image Smatram, da imamo ljudje različna menjna, se mi zdi pa nedopustno, če nekdo drugemu reče, da je nenormalen, le za to ker ima on drugačno mnenje od drugega. men se pa nenormalno zdi "Dovolj je samo kreg,pa še to se mi pes zasmili, ker prav vidiš, kakšne boge učke ima.. "Psa nej kregam.Kaj pa nej mu rečem?Celo litanijo, da kako je zanj nevarno po cesti hodit brez mene, pa kaj se mu lahko zgodi, pa kako bo*/oz.me je skrbel k ga ni blouser posted image get real...

moj pes ne bo nikogar ugriznil, ker smo ga vzgojili.tko da nič bat.Pri nas sedaj cel dan kraljuje pred hišo, vrata ograje na stežaj odprta, pa ne gre nikamor.Tut če se mi odpeljemo v trgovino in preidemo čez 5 min ali čez 1 uro nazaj bo ona na dvorišču.Zato mislim,da smo bili mi ZELO uspešni.Z doslednjostjo in vzgojo.Tudi ukrepi.Kot je bila npr.veriga.Potrebno je bilo le kak mesec ali dva vztrajnosti (od cca.4-7 mesecje bilo najhuje).

Pa če že bereš moje poste, potem še mal pobrskaj, pa boš še odgovor prebrala kaj bomo z kužo zaradi alergije user posted image se pa vprašam, zakaj ti takoj pomisliš na evtanazijo v taki situaciji?a si normalna?a na kej drucga pa ne bi pomislila?Nimaš nič srca?

sicer ti je pa Naja31 lepo povedala.

Naša Tara je 3.družinski član, najin prvi "otrok"in to bo tut ostala dokler bo živa. Vse kar smo pa počeli, da ne bi uhajala, je bilo iz strahu, da se njej ne bi kaj naredilo, da je kdo ne bi poškodoval, kdo ustrelil, zbil avto,...
Kaj pa si ti razumela s tega posta pa ....boh pomagej!Bolj ti že ne znam razložit.
 
Pa brez zamere...sam glede na to kako ste planle kot lačn na golaž na moj post, mi ni dala žilca miru....

< Sporočilo je popravil pupic@ -- 22.3.2007 15:46:06 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Naš kuža
22.3.2007 16:31:47   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bom komentirala kasneje!

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Naš kuža
22.3.2007 18:15:25   
Pupica
ja ja what ever user posted image
tut če ne nauš nau nč drgačuser posted image user posted image user posted image  je itak že taka klobasa, da se 99% normalnih ne bo odločl za branje, tist 1% nenormalnih pa...i dont careuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Naš kuža
22.3.2007 21:54:27   
alička
Anonimna, veseli me (zaradi psa!), da so se zadeve pri vas uredile na bolje. Je pa ZELO ŽALOSTNO, da prej nisi mogla tega narest (se psu malo bolj posvetit), zdaj pa si vse porihtala v parih dneh.
Oprosti, ampak tvoja ljubezen do psa je mal čudna... Mal ga imaš za svojega otročka, mal ga zanemarjaš...
Me ni več nič jasno, pravzaprav.
Iskreno upam, da boste zdajšnje stanje obdržali, da ne bo spet panika, ko boš šla delat.
Pa moža probi tud mal bolj razumet in se pogovori z njim.

Srečno celi družinici!

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Naš kuža
22.3.2007 23:45:22   
Anonimen
Pupic@, prvo kot prvo nisem TI, ki je po cele dneve na Ringaraji.. Imam svojo družino,prijatelje,psa..
Drugo kot drugo,sama si rekla,da bi dala psa evtanizirat v tem primeru ki jo ima Anonimna..
Tretje kot tretje,očitno si res glupa,da ne veš kak delat s psi,ga niti ne znaš naučit kaj šele se mu posvečat,da ne bi pobegnil.. Nič se ne izgovarjaj na to,da primeš papir v strahu,da bi se mu kaj zgodilo...
Četrto kot četrto,pa kaj si res neumna,da ne veš da lahko ugrizne čisto vsak pes????

Bom raje odnehala...Saj veš,pametnejši odnehajo...

Čaw

(odgovor članu alička)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Naš kuža
23.3.2007 7:19:43   
caillou
Eh, tukaj pa vseeno ne morem biti tiho, vsaj kar se tiče Pupice in njene psičke in vseh nesramnih postov, ki so leteli nanjo. Njena psička je eno tako ljubljeno, prijazno in lepo negovano bitje, da ne vem od kje si nekatere jemljete pravico in jo obtožujete na najslabši možni način ?!?

Za psa je izredno pomembna lastnikova odločitev in če ta odtehta mučenje in zlorabo z evtanazijo, zakaj pa ne. To je resnično skrajni ukrep in kaj je narobe s tem ?


Nekatere si preveč zatiskate oči pred resnico in kar je še hujše, berete med vrsticami in potem odsekate glavo vsakemu, ki misli drugače.   Nivo komuniciranja je pod kritiko.

Shania, občudujem tvoje zavzetost in aktivnost, vendar včasih bi bilo krasno, če ne bi vedno imela svoj prav do konca in naprej in ljudi poskušala za vsako ceno spreobrniti.

Lepo je da podaš svoje mnenje, vendar zakaj je treba ljudem vbijat v glavo nekaj, kar ne živijo, kaj ne čutijo, kar jim je tuje in zakar so zaprti in ne znajo sprejeti ?

Je to tako težko razumeti ?





_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Naš kuža
23.3.2007 8:07:28   
CAPA
- si res glupauser posted image
- kaj si res neumnauser posted image


user posted image  A se Vam zdi to zmerjanje ok... meni ne... če se že ne strinjate, se vsaj kulturno pogovorte!!!

ne vem - samo moje skromno mnenje

Pa da ne bo pomote,... se ne navezujem na temo pogovora... samo na način, kako poteka tale konflikt oz. nestrinjanje.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Naš kuža
23.3.2007 8:39:57   
Pupica
caillu in CAPAuser posted image user posted image user posted image

Mislim gorazdova take primitivnosti pa še neuser posted image

Tko kot ti je caillu napisala Njena psička je eno tako ljubljeno, prijazno in lepo negovano bitje
 
ne vem vendar predvidevam, da jo pozna, Taro namreč.


IZVIRNO SPOROČILO: CAPA

- si res glupauser posted image
- kaj si res neumnauser posted image


user posted image  A se Vam zdi to zmerjanje ok... meni ne... če se že ne strinjate, se vsaj kulturno pogovorte!!!

ne vem - samo moje skromno mnenje

Pa da ne bo pomote,... se ne navezujem na temo pogovora... samo na način, kako poteka tale konflikt oz. nestrinjanje.


BRAVO CAPAuser posted image user posted image user posted image  

g.to ni namreč moj slog, da bi panično poizkusila moje besede podkrepiti z primitivnimi izrazi, le za to, da bodo bolj verodostojni, nasprotnikovi pa diskridetiraniuser posted image user posted image user posted image nice try babe...sem pa šele zdej vidla da siuser posted image  in ti je že pol odpuščenga, tut jaz sem bila izredno prepirljiva in težka v tem času, seveda mi ni ratal priti več kot 10% tvoje nestrpnosti, pa vseen.Mal se umir.Zavoljo otroka....user posted image

Ha ha ha user posted image user posted image user posted image  in kaj ima RR s tvojim vsiljevanjem mnenja? A če pa ne bi bila na RR, potem bi bilo pa OK, al kuko? No za tvojo razsvetlitev, jaz IMAM družino, psa, moža, in se jim posvečam tekom celega dneva.Zaradi mojega obiska RR ne trpi nobeden.Za kar v tvojem primeru ne bi mogla trditi....upam, le v dobro tvojega otroka, da ne bo deležen takih p.opazk. Si neumen, si res glup,...itd...

čaw tut tebuser posted image pa mal več strpnosti v glavo!

< Sporočilo je popravil pupic@ -- 23.3.2007 8:47:11 >

(odgovor članu CAPA)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Naš kuža
23.3.2007 8:55:32   
Anonimen
Nehite, sam nehite nooooooooooooo!

Dost je. Zaključmo zdej to debato.

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Naš kuža
23.3.2007 9:02:42   
madela
Anonimna,zelo sem vesela zate in tvojga kužka,da so se stvari tako hitro obrnile na bolje. Pri mojih starših je pa čisto druga zgodba. Živijo v bloku in kuža z njimi,pa se zgodi,da steče čez odprta vrata iz tretjega nadstropja ven,pa ima full pozornosti,tako da smatram,da je odvisno tudi od psa. Naš je potepin,res pa je,da se gre samo potepat,ne napada pa nikogar,mislim hvala bogu.
Res čestitkeuser posted image user posted image  in trudite se še naprej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Naš kuža
23.3.2007 9:39:23   
kalbo
Pupic@, prvo kot prvo nisem TI, ki je po cele dneve na Ringaraji.. Imam svojo družino,prijatelje,psa..
Drugo kot drugo,sama si rekla,da bi dala psa evtanizirat v tem primeru ki jo ima Anonimna..
Tretje kot tretje,očitno si res glupa,da ne veš kak delat s psi,ga niti ne znaš naučit kaj šele se mu posvečat,da ne bi pobegnil.. Nič se ne izgovarjaj na to,da primeš papir v strahu,da bi se mu kaj zgodilo...
Četrto kot četrto,pa kaj si res neumna,da ne veš da lahko ugrizne čisto vsak pes????

Bom raje odnehala...Saj veš,pametnejši odnehajo...

Čaw


In potem mene zmerjajo z "nivojem" komuniciranja. Tale post lepo diši po brisanju.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 23.3.2007 9:40:13 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Naš kuža
23.3.2007 11:22:31   
Anonimen
No comment ..

Ja raje brišite tale moj zadnji post..Niti ni resno bilo napisano,in tak...Se opravičujem..

LP

< Sporočilo je popravil Gorazdova -- 23.3.2007 11:24:41 >

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Naš kuža
23.3.2007 14:15:55   
Njuškalo
V glavnem ,če bo kakšen fajt,meni prej povejte,da lahko poberem vstopnino!user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Naš kuža
23.3.2007 14:37:44   
romy
Pupic@-samo nekaj me zanima. Namreč prebrala sem tisti tvoj dolgi post, kjer me je zbodel stavek: moj pes ne bo nikogar ugriznil, ker je tako vzgojen...zdaj pa ne vem če prav mislim, al kako....


(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Naš kuža
23.3.2007 15:30:14   
Anonimen
Pupic@ pes bo vgrizno tui ce je tko vzgojen da ne vgrizne cez cas ko se postara mu lahko se vtrga ne govori nekaj v kar ne mores biti stoprocentna js tui nisn in vem in pricakujem da bo nekega dne lahko koga vgrizno lep pozdrav

(odgovor članu romy)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Naš kuža
23.3.2007 18:02:12   
Pupica
Gorazdova tut jaz se opravičujem, če je blo kej bl orto zapisanega, ....
Sam vem, da če bi mi kdo rekel, da sem neumna,bi verjetno, tako kot vsak, še enkrat isto odreagirala.
Sploh ker sem človek, ki sprejema mišljenja drugih, in jih ne poizkušam spreminjat.

Eni mislijo tako, drugi tako.100 ludi 100 čudi!Tak je to!NeNjuškalouser posted image ne bo fajta.Lahko pa vseen pobereš vstopninouser posted image

Joj romy v vsem hecu sem se zatipkala...ne nisem mislila takouser posted image user posted image user posted image naš ne bi ugriznil, ker je taka pasma.user posted image user posted image
No zdej pa zares....Sem 100% da v normalnem primeru ne bi ugriznila. Če bi pa dobla tumor na možganih, potem pa valda ne moreš vedet, takrat bi namreč še jaz lahko ugriznila kogauser posted image user posted image user posted image Sori romy brez zamerice ampak res ne morem več resn odgovarjat, k je že preveč zglodana tale kost....pa brez veze mešat drek k poj še bl smrdi, če se strinjaš...user posted image

zadnja anonimna ni se mi dal razšifrirat kaj s mislila, ampak what ever, glavn da se mamo mi rad da se ne pogrizemo a neuser posted image
Ene par biguser posted image user posted image user posted image za vse dog loverjeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Naš kuža
24.3.2007 12:37:47   
Anonimen
Anonimna, kako si? Kako je kaj pes? 

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Naš kuža
25.3.2007 20:35:56   
Anonimen
Eh ja...kakšna klobasa pisanja user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?