|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nasa bajta..
11.3.2007 12:01:52   
Seven*
London, ampak to ni MB ves??!? To je bilizina MB.. 22 km stran - SB. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nasa bajta..
11.3.2007 12:01:54   
noe
Svetovna jeuser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nasa bajta..
11.3.2007 12:02:29   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: Seven

London, ampak to ni MB ves??!? To je bilizina MB.. 22 km stran - SB. user posted image



Vem, vem user posted image user posted image za 1x si še pa v Mbju. če se ne motim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nasa bajta..
11.3.2007 12:02:36   
Seven*
Noe hvala! user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nasa bajta..
11.3.2007 12:03:45   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: london_paris


IZVIRNO SPOROČILO: Seven

London, ampak to ni MB ves??!? To je bilizina MB.. 22 km stran - SB. user posted image



Vem, vem user posted image za 1x si še pa v Mbju. če se ne motim user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nasa bajta..
11.3.2007 12:37:08   
cmokec
Če vam bo domek v tako veselje, kot je hiška lepa, se boste imeli super. Čestitke user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nasa bajta..
11.3.2007 13:14:09   
Seven*
London_paris, res je.. user posted image user posted image user posted image user posted image Oprezas za mano a????!?! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nasa bajta..
11.3.2007 13:20:49   
Erdbeere
no evo jaz pa ravno studiram, kje ta hiša naj bi stala user posted image user posted image user posted image sem mogla mojmu pokazat kok je fletkana....da si bo še on lahko predstavljal kok velko bajto bova mela user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nasa bajta..
11.3.2007 14:15:11   
soncece24
O super, Seven user posted image user posted image user posted image Nisem vedla, da ste že tak daleč. Ful je lušna hiška user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nasa bajta..
11.3.2007 14:26:37   
Anonimen
Res luštna user posted image .
Midva sva ravno včeraj na sejmu Dom oprezala za Marlesovimi hišami in ravno Allegro imava na "sumu". user posted image user posted image user posted image
Zdaj imam tud jaz malo boljše predstave user posted image

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Nasa bajta..
11.3.2007 14:30:52   
Seven*
Kristina, Allegro je ena izmed najbolj popularnih Marles his, ker ima ful veliko funkcionalne povrsine, je pa hkrati poceni..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Nasa bajta..
11.3.2007 14:50:12   
ursi
Lepa hiška,  ni kaj.user posted image user posted image user posted image  Čimveč smeha vam želim v njej.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Nasa bajta..
11.3.2007 15:02:29   
mama54
Lep domek,čestitam.user posted image

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Nasa bajta..
11.3.2007 15:04:06   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: Seven

London_paris, res je.. user posted image user posted image user posted image user posted image Oprezas za mano a????!?! user posted image user posted image user posted image user posted image



Zasebnega detektiva sem najela user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Nasa bajta..
11.3.2007 18:46:28   
bamby
Še od mene pohvale za hiško user posted image user posted image user posted image . Meni je pa med drugim tudi fasada kar všeč user posted image . Od katerega proizvajalca sta jo pa vzela? in ali sta mogoče dala delat kakšno "študijo", kakšna fasada bi pasala na vajino hišo in sta jo potem izbrala glede na vajin okus?







(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Nasa bajta..
11.3.2007 20:03:19   
Anonimen
Lepo user posted image . Razen kopalnic user posted image user posted image ....čeprav tista belo/modra....komaj mi gre z jezika...noo...ni....ni tko....ni tko zlo švoh...user posted image

(odgovor članu bamby)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Nasa bajta..
11.3.2007 20:19:24   
Seven*
Caffee. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ej, saj ves kako je to, ko si omejen z denarjem. Sem drugace po dusi ful estet, samo za estetiko pogosto rabis tudi denar.

Bamby, fasado smo videli na eni drugi hisi, pa smo hoteli imeti isto, drugace pa ne vem, ampak mislim da je JUB barva. Je pa taksna barva, da se v slabem vremenu ne mores odlocit ce je bolj siva ali bolj zelena. Sivozelena torej.. user posted image user posted image


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Nasa bajta..
11.3.2007 20:21:03   
Seven*
Aja, poleg nas je se ful parcel za prodat. Komunalno in tudi drugace urejene. Blizina sole 300 metrov, blizina vrtca 500 metrov. user posted image user posted image user posted image user posted image Vec info na ZS. 

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Nasa bajta..
11.3.2007 20:36:52   
triša
Mi je všeč, edino tisti trikotni kukrl mi nekak ne potegne. Drugače pa faj svetlo.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Nasa bajta..
11.3.2007 21:29:19   
maja979
zelo lepa hiškauser posted image

_____________________________

zbiram kode čajev 1001 cvet

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Nasa bajta..
11.3.2007 21:52:26   
Blejka26
kaj vse bi jaz dala za tako hiško.vse bi dala da bi šla živeti na svoje,da bi živela v miru,žal pa živim skupi s taščo tko da .. sem brez komentarja

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu maja979)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Nasa bajta..
11.3.2007 21:55:50   
HuAnita
Fensi kjut! user posted image user posted image user posted image
Ni montažna, ali pač?

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Nasa bajta..
11.3.2007 22:09:43   
Seven*
Zidana hiska, nacrt od Marleske..bolj ali manj.. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Nasa bajta..
12.3.2007 9:48:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Seven

Aja, poleg nas je se ful parcel za prodat. Komunalno in tudi drugace urejene. Blizina sole 300 metrov, blizina vrtca 500 metrov. user posted image user posted image user posted image user posted image Vec info na ZS. 


po kakšni ceni za kvadrat? Pri nas na Gorenjskem so drage za znort. Ena srednja gradbena parcela za enodružinsko hišo z malo vrta stane toliko kot hiša sama user posted image ...Pišuka...na Bledu od bratove žene stanovanje je ocenjeno na 24 milijonov bivših sit...dobr, to je zdej še ornk druga tema, ampak tako za informacijo, kako so pri nas nepremičnine drage...

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Nasa bajta..
12.3.2007 14:12:47   
Anonimen
user posted image  seven za hiško user posted image

Kopalnica mi res ni všeč....sori, edino tista luknja za perilo...to je kuuuuul user posted image

Pa še nekaj me zanima: zakaj, za hudiča, ljudje rabite 200 kvadratov user posted image  
Meni se zdi 100, max 120 čez glavo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?