|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: taščino uvajanje na kahlico
20.3.2007 14:10:55   
tanikaa
Na tak. Zdaj sem jih pa še jaz dobila po gobcu. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: taščino uvajanje na kahlico
20.3.2007 21:15:06   
Anonimen
Sicer pa nima smisla, najamite si varuške po vaši meri, ali pa raje ne, mogoče bo tudi varuška imela kakšno kahlično fobijo.


user posted image  user posted image

Najbolje je, da ostanete doma, pustite službo in tako 100% vzgajate otroka na svoj način!


Samo pazite, da ne boste čez 15 let rekle " a to je moj otrok, nemogoče" user posted image .


(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: taščino uvajanje na kahlico
21.3.2007 14:48:26   
abi

Se opravičujem za tak post, ker to ni ravno v moji navadi, ampak navadite se že enkrat uporabljat možgane!


opravičuješ se ? Dej nehaj no, ima nekdo danes slab dan ?

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: taščino uvajanje na kahlico
21.3.2007 15:27:28   
ronja
Hm, če bi ji ratalo, super, če ji ne bi, bi pa itak sama videla... Kaj pa vem, jaz mislim, da ne bi komplicirala glede tega, saj otroku ni ne vem kako hudo bit na tisti kahlici tistih 10 minut in navsezadnje sem se tudi jaz navadila nanjo pri 13 mesecih, tako da... Vem, da zdaj drugače učijo, ampak saj prav dosti škode mu ne more naredit s tem, ne? če bi se šlo za kaj nevarnega bi bila seveda bolj ostra, tu pa sem zelo fleksibilna.
Če mi kdo navadi otroka na kahlico že prej, tako, da otrok zato ne bo nič trpel, sem lahko samo vesela:) no, zdaj itak še niti plenic nimam;)

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: taščino uvajanje na kahlico
21.3.2007 17:13:00   
Slončica
Zabriš ji kahlo v glavo pa naj jo tm nosi če jo ma tko rada.15 m starega otroka še ni treba silit na kahkico če sam ne pokaže interesa.
Pa kaj ji je hudiča?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: taščino uvajanje na kahlico
21.3.2007 20:27:27   
Anonimen
Zabriš ji kahlo v glavo pa naj jo tm nosi če jo ma tko rada.15 m starega otroka še ni treba silit na kahkico če sam ne pokaže interesa.
IZVIRNO SPOROČILO: Slončica

Zabriš ji kahlo v glavo pa naj jo tm nosi če jo ma tko rada.15 m starega otroka še ni treba silit na kahkico če sam ne pokaže interesa.
Pa kaj ji je hudiča?



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Slončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?