|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zvezda poletja - 86.dan - OH
24.5.2007 14:44:50   
cincin
Hoj!
Ja ms15, to je moj drugi krog. Kot sem že omenjala sem hujšala pred dvema letoma, vendar sem se veliko manj držala. Res je da sem jedla ločeno, nisem pa se obremenjevala z zaporednjem dni in tudi isti dan sem jedla različno hrano (npr. kosilo š, večerja B), tako da je bila to bolj na pol ločevalna dieta, nisem pa v istem obroku mešala živil med seboj. Pa sem bila prejšnjič veliko bolj uspešna, ker sem shujšala 15 kg.user posted image   Samo to je verjetno tudi to, da več kg imaš preveč hitreje shujšaš, pa še to je bil res nov način prehranjevanja, ker sem do takrat jedla mešano (obvezno OH+B ali Š+Buser posted image ). Ttokrat pa najbrž ni pravega učinka, ker sem že dve leti na približno takšni prehrani, sem se kar pridno držala vzdrževanja teže.

Pa lep dan!user posted image

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Zvezda poletja - 86.dan - OH
25.5.2007 11:30:03   
ms15
No tako bom jaz nadaljevala naprej.
Danes sadje, za naprej pa ne vem, ker smo povabljeni na praznovanja. Vsekakor bom pa ločevala po obrokih.
Se pišemo, če ne prej zadnji dan s končnim rezultatom - za sedaj še stoji user posted image .

lp

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Zvezda poletja - 91.dan - sadni
29.5.2007 6:22:02   
cincin
Pozdravček!
Danes pa je že tisti podaljšani dan - sadje oz. zelenjava. Ne vem ampak meni se zdi, da je treba imeti en zaključekuser posted image user posted image user posted image . Za jutri sem pa rekla da naredim še zadnji vodni dan, pa nisem čist ziher. Če se bomo z bivšo sodelavko res dobile jutri, ker je imela rojstni dan, ne bo s tega nič. No pa mislim, da bo tudi zaključek s sadjem v redu. Se bom poskusila danes zvečer stehtat, da vidim končni rezultat. Potem pa po starem naprej - ločevanje brez obremenjevanja z vrstnim redom itd.

Pa lep pozdrav!

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Zvezda poletja - 91.dan - sadni
29.5.2007 11:26:18   
ms15
Pozdravljena, tudi jaz sem danes začela  " po starem"- tako je naneslo.
Končni rezultat je - 12 kg - po 3MD, skupno od začetka jan - 18 kg. user posted image user posted image user posted image
cincin, sporoči še tvopj rezultat in veselo naprej v poletje,...


(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Zvezda poletja - 91.dan - sadni
30.5.2007 14:56:03   
cincin
Pozdravljena!
Tudi jaz sem včeraj zaključila, vodnega dne pa danes ne bom imela.
Bravouser posted image user posted image user posted image , ti si bila pa kar pridna. Meni ni šlo toliko dol, sem pa še kar zadovoljna po 90 dneh - 7 kg.
No pa uživaj poletje kot zvezda. Upam da nama bo uspelo obdržati te kg in da se izgubljeni ne bodo vrnili. Tudi to bo velik uspeh.user posted image

Lep pozdrav!user posted image

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Zvezda poletja - 91.dan - sadni
1.6.2007 21:27:41   
ms15
cincin,

čestitke tudi tebi user posted image user posted image user posted image user posted image .

lp

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 231
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?