|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prošnja za pomoč in seveda - pohvala
30.3.2007 8:21:23   
zanika
Lepo prosim vse tiste, ki same pripravljate skutine štruklje - od testa do končnega izdelka - ali mi lahko katera zaupa recept? Na internetu jih je kar nekaj, vendar bi rada res enega takega domačegauser posted image . Delala sem že s kupljenim testom, pa to ni to. Tudi med recepti na ringaraji sem zasledila skutine štruklje na hitro, ampak mislim, da se tam ne vidi tisti vzorec spirale, ko so štruklji kuhani (vse sestavine so med sabo zmešane).

Že nekaj dni razmišljam, da moram pohvaliti nov videz ringarajinega portala. user posted image  Res je pregleden in še nekaj je tisto, kar mi posebej pade v oči - recepti. Še enkrat user posted image . Pogrešam pa nekaj in to ravno pri teh receptih. Nikjer ne vidim avtorja (ali pa potrebujem nova očala user posted image ). Mislim, da je fino, da včasih tudi avtorja povprašaš za pomoč, če ne gre vse tako kot mora.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prošnja za pomoč in seveda - pohvala
30.3.2007 8:40:00   
Anonimen
Skutini štruklji-slani
VLEČENO TESTO
20 dag moke
1 jajce
žlica olja
sol
malo mlačne vode


Nadev:30 dag skute
          pol kisle smetane
          2 jajci
          sol

Moko preseješ in v sredini narediš jamico v katero ubiješ jajce,soliš,dodaš olje
in toliko vode,da postane srednje trdo testo.Dobro ga pregneti,daj na pomokano
desko ali prt in pusti pol ure počivati.
Ko je spočito,ga na pomokanem prtu razvaljaj in razvleci.Če želiš,da se ti lepo razvleče,ga najprej malo
razvaljaj,potem namaži na tanko z oljem in pusti nekaj časa(15min).Tako boš lahko z rokami lepo razvlekla.
Razvlečeno namaži z nadevom in zvij v zavitek.Če je velik,ga daj na pol.
Dve krpi namoči v hladni vodi,jih ožmi in potresi z drobtinami.Na sredino daj štrukelj,ga ohlapno zavij in poveži z vrvico.To daj v vrelo slano vodo,kjer naj se kuha,počasi vre 25 minut.
Kuhan štrukelj vzami iz vode in ga po nekaj minutah odveži in nareži na štrukeljce.
Lahko jih položiš na prepražene drobtine ali jih posuješ s prepraženimi drobtinami.
Če želiš sladke,daj v isti nadev še sladkor po okusu,vanilij in namočene rozine.

(odgovor članu zanika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prošnja za pomoč in seveda - pohvala
30.3.2007 8:55:04   
zanika
Dalija - zlata si. Hvala. user posted image  Bom javila, kako so uspeli

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prošnja za pomoč in seveda - pohvala
30.3.2007 12:06:56   
zanika
Ooooooooooo.... Dalija zakon si. Testo mi je enkratno uspelo. user posted image

Grem še eno testo delat. Sem naredila nadev iz 1/2 kg skute, pa mi je še za en takšen štrukl ostalo. Bomo pa enega zamrznili user posted image

Ali smem to testo uporabiti naslednjič še za različne zavitke (npr. jabolčni...)?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prošnja za pomoč in seveda - pohvala
30.3.2007 16:31:41   
Anonimen
Ja to testo je dobro tudi za jabolčne zavitke ali skutine ,z višnjami ali borovnicami.Sploh pa za burek.
Me veseli,da ti je ratalo.user posted image

(odgovor članu zanika)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prošnja za pomoč in seveda - pohvala
30.3.2007 20:14:49   
Jessy
Po istem receptu jih delam jaz, le da so sestavine "od oka". user posted image  Kadar delam skutne štruklje zraven repe (Narejene tako kot jota) ali pa jote, pol skuti dodam tudi nekaj sladkorja. Ko so kuhani in narezani jih prelijem z zlato-rjavo zapečenimi drobtinami. Njami!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako pripraviti popolno pokovko?
photo
Se tudi vi sprašujete, zakaj so 'kokice' v kinu vedno tako okusne, doma pripravljena pokovka pa se kar nekako ne more pr...
Kako iz kuhinjskih ostankov ustvariti rast...
Tale priročnik Naj zraste spet bi moral biti v vsaki družinski kuhinji! Zakaj, preverite v članku.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?