|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Samoplačniška razvojna ambulanta
10.4.2007 12:50:11   
MarijaPo
Živjo,

moja Eva čaka na prvi pregled v razvojni ambulanti (zaradi rahlega zaostajanja v motoriki) že 2 meseca, zdaj pa so nas spet prestavili. Ker bo kmalu stara eno leto in bo verjetno tudi shodila, bomo zaradi teh čakalnih dob, zamudili fazo plazenja.

Ali katera pozna kako samoplačniško fizioterapijo ali kaj podobnega temu, kar nudijo v razvojni ambulanti v Ljubljani ali okolici?

Hvala!

Marija
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Samoplačniška razvojna ambulanta
10.4.2007 14:00:32   
fricka
Če te zanima, lahko posredujem telefonsko fizioterapevtke dr. Breznikarjeve. Je res krasna oseba, ki nas je zelo dobro spravila pokonci. Tudi dr. Drobeževa iz razvojne pravi, da je izredno dobra in je naredila iz naše Kristine pravi čudež. Drugače pa sem pred prvim obiskom v razvojni tudi jaz znorela glede datuma. Sva pa pred razvojno po nasvetu pediatrinje že obiskovale fiziterapevtko.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Samoplačniška razvojna ambulanta
10.4.2007 17:01:09   
Mehičanka
Tudi jaz ti priporočam Fizioterapijo Breznikar. Na napotnico hodimo v ZD, privat pa k Breznikarjevi. Ne morem opisat, kakšna razlika je v načinu dela. Odkar hodiva k Breznikarjevi, je veliko bolje.

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Samoplačniška razvojna ambulanta
10.4.2007 20:48:19   
MarijaPo
fricka - poslala sem ti ZS

Ursek - ali mi morda lahko tudi ti posredujes telefonsko, ce bo fricka potrebovala dlje casa.

Hvala!


(odgovor članu Mehičanka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Samoplačniška razvojna ambulanta
10.4.2007 21:12:14   
bubica9
No, tudi midva hodiva k Breznikovi in sem res zadovoljna z njenim načinom dela, čeprav je tudi fizioterapevtka v ZD Moste zelo, zelo fajn. Telefonska Breznikove je 01 519 36 48, ordinacijo pa ima v Ljubljani, na Drenikovi 21. Lp

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Samoplačniška razvojna ambulanta
10.4.2007 21:27:17   
cofek
tudi mi smo bili 3x pri Breznikarjevi in je res fajn - sploh, ker tekom fizioth. težko slediš vajam (vmes namreč naredi par vaj, da vidi kako se otrok odziva) in ti na koncu naredi "povzetek", tko da nisi tolk zmeden. Uro lahko zbiraš - tko da je user posted image res spočit in sodeluje -si ne predstavljam kako to zgleda pri ne-samoplačniških th., ko ni nujno da otrok sodeluje če je recimo zmatran user posted image . Jo pa pokličeš in te potem pokliče nazaj, tko da ne obupat če je ne dobiš takoj na telefon.

(odgovor članu bubica9)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Samoplačniška razvojna ambulanta
11.4.2007 8:23:06   
MarijaPo
Hvala punce, jo bom danes poklicala in upam, da bomo kmalu zaceli trenirat naso malo Evico. :)

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Samoplačniška razvojna ambulanta
11.4.2007 12:14:51   
bini
še midva z aljažem enga user posted image   za breznik tatjano  user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Samoplačniška razvojna ambulanta
13.4.2007 14:53:24   
bebi
Mene pa zanima koliko stane ena terapija pri dr. Breznik? Se bomo tudi mi verjetno odločili zanjo. Sicer smo bili že dvakrat na napotnico v RA dr. Keršič, pa nekako ni nobenega učinka, tako da nekaj bo treba ukrenit...

LP

< Sporočilo je popravil bebi -- 13.4.2007 14:54:33 >


_____________________________

2006
2008

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Samoplačniška razvojna ambulanta
13.4.2007 15:56:15   
bebi
Aja, pa če lahko kakšna napiše kako poteka oz. kako zgleda ena terapija  pri dr. Breznik in koliko časa traja ena terapija?

Vnaprej hvala.

LP

_____________________________

2006
2008

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Samoplačniška razvojna ambulanta
13.4.2007 16:09:09   
Mehičanka
Terapija stane 25 EUR, traja pa 45 min...in vsaka minuta je vredna teh evrov!

Terapija zgleda pa takole - vsaj pri nas: otročka slečeš do bodija in bosih nogic, potem pa ga postaviš na blazino. Breznikova se mu potem skuša približati s pomočjo igrač, ves čas pa ga opazuje kako reagira. Potem ti sproti med igro kaže vaje in razlaga, čemu služi katera vaja.

Moja Neža je na fizioterapevtko iz ZD čisto alergična, Breznikovo pa je že prvič lepo sprejela. Ta gospa res zna z otročki in dela s posluhom. Nikoli ne sili, približa se preko igre in igrač. Je res super in zelo simpatična.

(odgovor članu bebi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?