|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A pes lahko jé češnje?
2.6.2007 11:19:44   
Anonimen
user posted image

5 jih je že pojedla, pa tečnari, da bi še ... user posted image Peško ji pa ven vzamem.

LP, Ribica
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A pes lahko jé češnje?
2.6.2007 11:28:26   
dulcinea
Naša dva psa jih zmeraj jesta. Kar cele. Nč ne damo koščic vn. je pa boljš prebava hehe

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A pes lahko jé češnje?
2.6.2007 11:37:05   
Aja32
Valda, da lahko... Ne bo nobene panike...
Lp A

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A pes lahko jé češnje?
2.6.2007 11:46:02   
mojčca
Ja lahko, če jih pa slučajno ne bo hotla več, jih imam pa jaz tud rada user posted image user posted image user posted image . Pa nisem izbirčna, so lahko tud z peško user posted image .

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A pes lahko jé češnje?
2.6.2007 11:50:23   
Anonimen
Ok .. jih je jedla ze zadnjic, pa ni bilo tezav s prebavo, sam te so mal kisle user posted image  Sej je obupala pri tezenju in je sla spat (lihkar je tko globoko vdihnla - kolk je njej tezko!) user posted image

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 2.6.2007 11:55:08 >

(odgovor članu mojčca)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A pes lahko jé češnje?
2.6.2007 11:51:37   
dory
nasa je nora tko na cesne kot na peskeuser posted image ...pa ji sam pomaga pri bolj rednem odvajanju :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A pes lahko jé češnje?
2.6.2007 12:11:25   
Strawberrie Cherrie
Ne. Večinoma psov dobi po češnjah drisko.
Vsekakor pa ne sme jesti GROZDJA! Tako da tistega se pa res izogibaj...

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A pes lahko jé češnje?
2.6.2007 12:15:19   
Anonimen
Moja psička je enkrat to jedla, pa mela tako drisko, da nikoli več.. Je pa odvisno od psa, kak to prenaša.. 

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A pes lahko jé češnje?
2.6.2007 12:53:01   
Shania
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Naša dva psa jih zmeraj jesta. Kar cele. Nč ne damo koščic vn. je pa boljš prebava hehe


Nič ni boljša prebava, lahko pa pride do odpovedi jeter in ledvic, ker so peške (vse peške, tudi tiste v jabolkih, hruškah, kumarah ... ter rozine) za pse strogo strupene!

Torej češnje - ja, vendar brez pešk. Če bo dobila drisko, boš za drugič vedela, da ji ne pašejo. Moj je skoraj vse sadje in zelenjavo, pa nima driskeuser posted image

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A pes lahko jé češnje?
2.6.2007 12:59:30   
Anonimen
Aha, ok .. Ja zadnjic je ni mela, danes jih pa tudi ne bo vec dobila (jih je pa pojedla precej vec zadnjic). Lubenico bi pa itak cedlo pozrla, ce bi lahko - samo je noce noben ponoci ven vozit user posted image  

LP

(odgovor članu Shania)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A pes lahko jé češnje?
2.6.2007 13:00:06   
dory
mas pes tud je vse sadje in po nobenem nima driske...za peske od cesenj se pa podi tko,kot da bi blo to kost?! pa do zej v 11-ih ni blo nic, se zlo dober drzi :)...sicer jih ne poje celo kilo, tisto ki dobi pa tko hitr posprav,da je groza...

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A pes lahko jé češnje?
2.6.2007 13:01:38   
Anonimen
l_p, zakaj pa ne sme jest grozdja?user posted image Luni je to poleti najvecja zabava - ji das eno jagodo grozdja in z njo balina po stanovanju ene 15 minut. Vcasih jo poje, vcasih pa jo pusti, kjer ji od rit pade - in potem jaz gor stopim user posted image

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A pes lahko jé češnje?
2.6.2007 13:17:55   
Shania
Ker so vse peške, tudi tiste v grozdju, predsvem pa rozine za pse strupene in privedejo do odpovedi jeter in/ali ledvic. Če daš peške ven, je ok. Nikakor pa ne sme dobit rozin.

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A pes lahko jé češnje?
2.6.2007 15:39:18   
Anonimen
Aja? A tako je to strupeno? Dobro, da vem. Jaz bi rela, da samo zaradi tega ne, ker lahko peška v slepo črevo zaide. Pa ne vem, ča ga pes sploh ima. Najbrž ...

(odgovor članu Shania)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A pes lahko jé češnje?
3.6.2007 10:06:06   
tanaja*
Tako je kot je napisala Shania!

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?