|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj še lahko storim?
22.6.2007 10:11:31   
Mina1
lahko je govorit, ko nimaš pojma kako je , ko se družina razide in gredo vsak svojo pot. otroci trpijo , nihče drug. in res žal mi je , da ste takšni starši svojim otrokom.ubogi vaši otroci..
pa ne govorit, da če ne klapa v družini je pa treba it narazen. malce več pogovora, pogovora pa vse probleme sproti reševat, pa mislim, da do tega skoraj ne more prit.če pa vsak dela po svoje in vleče na svojo stran potem pa res nikakor ne more klapat v zvezi dveh.
saj se v vsaki familiji skregajo, ampak lepa beseda lepo mesto najde

pa še to: veliko je žensk, ki same izzivajo moške.tako, da je veliko na ženski.od moškega je pa odvisn al bo zagrabil za vabo ali ne.pa mislim, da skoraj vsak pade na določene fore..

lep pozdrav


hm se podpišem pod tole, prav zares. Ampak sej pravim, vsak je dovolj star da ve kaj dela, po pameti, ponavadi je tako, da eden vedno trpi, pa se slej ko prej obrne, ampak otroci, to pa je poglavje zase...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Kaj še lahko storim?
22.6.2007 10:13:17   
trojči
Jaz nimam nič proti anonimnim, ki si svojega mnenja ne upajo povedati pod svojim nikom, ker se bojijo, da bodo izobčene. A me moti tu na tej temi, da pišete stvari, ki so čisto enostavne, resnične, zdržijo, .... ve pa anonimno, kot da pišete nekaj slabega. Ni vas treba biti sram, da ste za resnico in odkritost. To bi morale vedno zagovarjati.


Razen če niso morda "najmočnejše" forumašice prišle do svojih mož na tak način. user posted image


Nič se ne sekirajte, saj vsakega tepe, če naredi, kaj narobe. Kar pogumno, pod svojimi niki babe.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Kaj še lahko storim?
22.6.2007 10:21:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

lahko je govorit, ko nimaš pojma kako je , ko se družina razide in gredo vsak svojo pot. otroci trpijo , nihče drug. in res žal mi je , da ste takšni starši svojim otrokom.ubogi vaši otroci..
pa ne govorit, da če ne klapa v družini je pa treba it narazen. malce več pogovora, pogovora pa vse probleme sproti reševat, pa mislim, da do tega skoraj ne more prit.če pa vsak dela po svoje in vleče na svojo stran potem pa res nikakor ne more klapat v zvezi dveh.
saj se v vsaki familiji skregajo, ampak  lepa beseda lepo mesto najde

pa še to: veliko je žensk, ki same izzivajo moške.tako, da je veliko na ženski.od  moškega je pa odvisn al bo zagrabil za vabo ali ne.pa mislim, da skoraj vsak pade na določene fore..

lep pozdrav



Ah daj no. Zdaj si pa že prav tečna.
Ni vse zlato, kar se sveti.
Če nista za skupaj, pač nista za skupaj. Potem tudi pogovor ne pomaga več.
Jaz vem kako je, če se družina razide. In jaz sem komaj čakala, da se ločita. Celo OŠ sem preživela v strahu, da se zjutraj ne bom zbudila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Kaj še lahko storim?
22.6.2007 10:30:37   
trojči
Jaz pa celih prvih dvajset let, dokler se nisem odselila, seveda k nepravemu. Tak da tisti izgovori, da so bili nesrečni in da bolje za otroke, da so šli narezen, ne zdržijo ravno, ker sin ni bil srečen, da so šli.  Pa saj sem že vse po petkrat napisala. user posted image


Ei tega še nisem. user posted image  Tu ne vidimo, s kakim tonom kdo kaj reče, al dobronamerno al ne. Tiste pripombe, da naj si ona tudi novega najde, najbrž niso bile mišljene dobronamerno. Če je nekdo prizadet, sesut, si naj gre že po treh letih omislit novo zvezo? Al že kr naslednji dan, ko jo je pustil po možnosti z SMS-om? user posted image  OK, če res katera misli, da to gre. Samo naj ne tarna potem tu, ko bo njo pustil. Ljudje smo namreč strašno pozabljivi, ko nam paše. Ena je tudi naredila tako stvar, zdaj se ji pa lasje pokonci postavljajo, ko bere, da kdo koga vara in se zgraža in ...... božek...........

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Kaj še lahko storim?
22.6.2007 10:45:44   
Anonimen
Pri nas je tudi fotr imel (in še vedno ima) ljubico- pijačo. Ta je hujša, ker ga res ne spusti iz krempljev.user posted image

< Sporočilo je popravil natasa77 -- 22.6.2007 10:46:48 >

(odgovor članu trojči)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Kaj še lahko storim?
22.6.2007 10:46:48   
Lusa
Anonimne ,kaj pa če mu ve niste dovolj stale ob strani ,da so vam partnerji in možje ušli?In ni bilo pogovorov med vami?

Taula user posted image

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Kaj še lahko storim?
22.6.2007 13:41:34   
trojči
Ja, žena bo kriva, to bo. user posted image


Ženske sploh ne vejo, da so njihovi nesrečni. Niti ene ne poznam, ki ne bi mislila, da jo njen ljubi. Saj pravim, boječke so in ne bi hotla bit niti minute s kakim takim.

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Kaj še lahko storim?
22.6.2007 14:06:46   
Mina1
Ja, žena bo kriva, to bo.


itak itak

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Kaj še lahko storim?
22.6.2007 16:46:07   
jade1
Ja pa kaj naj naredim, če me mož zapusti. V jok pa na drevo pa nič več dol al kaj? Če si najde boljšo od mene naj pa gre kaj čem mu jaz. Pa hudiča ne morem ga prisilit, da je z mano, pa tudi ne bi rada, da je nekdo z mano, če me nima več rad. Zaradi tega pa res ne bo konc sveta. Življenje teče dalje, je pa prekratko, da bom 10 let jokala za nekom, ki me nima rad.
Ja otroci se bodo pa po moje redkokdaj strinjali, da naj gredo starši narazen, ker imajo oba enako radi. Dobro tu so tudi izjeme, ko gre za kakšno nasilje..., takrat valjda otroci raje vidijo, da starša nista skupaj.
Drugače pa nekateri se ne kregajo na ves glas in delajo scene pa vseeno niso srečni skupaj in kaj naj zdaj vstrajajo in so nesrečni do konc življenja. Ma ne razumem vas.
In niso vedno moški "prasci" ženske pa boge žrtve, ker se znajo naredit take revce. Valjda ne bodo rekle, da so doma moža sekirale in je zato šel, ampak bo vsaka rekla, da ni imela pojma, da bo to naredil.
Veliko žensk vara samo, da so izgleda bolj iznajdljive, da možje ne ugotovijo.  Ko delaš v ženskem kolektivu ne moreš verjet kaj vse slišiš. user posted image
Zdaj smo pa že tolk zafilozofiral, da sem že pozabila kaj je andreja sploh vprašala. user posted image

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Kaj še lahko storim?
22.6.2007 17:17:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lusa

Anonimne ,kaj pa če mu ve niste dovolj stale ob strani ,da so vam partnerji in možje ušli?In ni bilo pogovorov med vami?

Taula user posted image

jaz osebno imam zelo urejeno življenje z svojim partnerjem.prisežem lahko da nisem prevarala ne jaz njega ne on mene.se razumeva in vse, tako da ni potrebe.če pa bi že imela potrebo po drugem pa sigurno en bi šla na nekega ki ima otroke še posebej majhne..
ampak enkatere so pač takšne da enostavnmo razdirajo družine potem pa poberejo šila in kopita pa gredo spet drugam...to so pa zame osebno pras*** ne morem drugače povedat!!!

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Kaj še lahko storim?
22.6.2007 18:38:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

lahko je govorit, ko nimaš pojma kako je , ko se družina razide in gredo vsak svojo pot. otroci trpijo , nihče drug. in res žal mi je , da ste takšni starši svojim otrokom.ubogi vaši otroci..
pa ne govorit, da če ne klapa v družini je pa treba it narazen. malce več pogovora, pogovora pa vse probleme sproti reševat, pa mislim, da do tega skoraj ne more prit.če pa vsak dela po svoje in vleče na svojo stran potem pa res nikakor ne more klapat v zvezi dveh.
saj se v vsaki familiji skregajo, ampak  lepa beseda lepo mesto najde

pa še to: veliko je žensk, ki same izzivajo moške.tako, da je veliko na ženski.od  moškega je pa odvisn al bo zagrabil za vabo ali ne.pa mislim, da skoraj vsak pade na določene fore..

lep pozdrav



In zakaj je treba to pisati anonimno??

Ok, whatever.....

Ženske so resda nekatere zapeljive, izzivalne, ......... Ampak če moški zagrabi, je on sam kriv, ker le on ve, da ima doma ženo in otroka!!

Mislim, da ti nisi na tem.. Ker če bi bila, bi mičkeno drugače razmišljala.. Prvo kot prvo: otroci so srečnejši, če so pri enemu od staršev, ne pa pri obema, kjer je stalno kreg, nevolja, ....

Drugo  kot drugo: a ti misliš mogoče, da poročen moški z otroki pove ženski, da je poročen, in da ima otroka???? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Kaj še lahko storim?
22.6.2007 18:39:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Lusa

Anonimne ,kaj pa če mu ve niste dovolj stale ob strani ,da so vam partnerji in možje ušli?In ni bilo pogovorov med vami?

Taula user posted image

jaz osebno imam zelo urejeno življenje z svojim partnerjem.prisežem lahko da nisem prevarala ne jaz njega ne on mene.se razumeva in vse, tako da ni potrebe.če pa bi že imela potrebo po drugem pa sigurno en bi šla na nekega ki ima otroke še posebej majhne..
ampak enkatere so pač takšne da enostavnmo razdirajo družine potem pa poberejo šila in kopita pa gredo spet drugam...to so pa zame osebno pras*** ne morem drugače povedat!!!



Ponavljam vprašanje: a ti misliš, da poročen moški z otroki pove ženski, da je poročen, in da ima otroka????

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Kaj še lahko storim?
22.6.2007 19:56:25   
Anonimen
Jaz osebno ne bi mogla nikoli sprejeti drugih partnerjev mojih staršev.
Si sploh ne znam predstavljat.

Skupaj smo zelo srečni, jaz sem imela super otroštvo, res sem lahko hvaležna za to, moja starša sta še zdaj kot neka najstnika, se non stop kličeta iz služb in tako...

Je pa res da nihče ni popoln in da se tudi naša "pravljica" lahko konča.

Ampak jaz VEM da nikoli ne bi sprejela drugih partnerjev mojih staršev, bbbrrrrrrrrr kr zgrozim se!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Kaj še lahko storim?
22.6.2007 20:20:11   
Anonimen
Ne moreš biti prepričan, da nikoli ne bi sprejel drugega partnerja staršev, ker če imaš starše nesebično rad,jim privoščiš, da so srečni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Kaj še lahko storim?
22.6.2007 21:39:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nežna

Ne moreš biti prepričan, da nikoli ne bi sprejel drugega partnerja staršev, ker če imaš starše nesebično rad,jim privoščiš, da so srečni.


Točno tako!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Kaj še lahko storim?
22.6.2007 22:29:09   
Naty_ka
Joj, joj, nekatere ste pa res čudne in zafrustrirane.
Moji starši so ločeni in oba imata drugega partnerja. In veste kaj? Škoda da se nista ločila 20 let prej, ker potem bi midva z bratom lahko normalno živela, ker drugega kot kreganje in razno-raznih izrazov pri hiši ni bilo! Žal!

In vse tiste ki trdite, da drugih partnerjev svojih staršev nebi sprejele, se raje ugriznite v jezik. Nikoli ne veste kaj vas čaka. Jaz OBČUDUJEM moje starše zato, ker sta si po 25 letih muk in neuspelega zakona le priznala da ne gre, se ločila in po določenih letih pričela znova. To je občudovanja vredno. Edino kar je pri vsem tem najbolj žalostno je to, da se tu zraven začnejo vmešavati otroci, ki si mislijo, da imajo pravico staršem greniti življnje in jim ukazovati...

Draga AAndreja, jaz bi ti svetovala, da pusti vse skup tako kot je, čeprav vem da te to obremenjuje. Pusti fanta naj premisli v miru, pusti otroka, naj prideta toliko k pameti da bosta sama ugotovila, da pa njuna mama le nima vse prav. Ker se mi zdi, da boš težko oz. bo skoraj nemogoče najstniku karkoli dopovedati.
Čas bo prinesel svoje. Verjemi. Jaz samo srčno upma, da to nebo trajalo preveč dolgo.
Vsaka resnica pride enkrat na dan in tudi otroci bodo enkrat ugotovili, da sta za kreganje potebna dva, ter da nisi ti za vse kriva.

Veliko sreče.

< Sporočilo je popravil Naty_ka -- 22.6.2007 22:30:13 >


_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Kaj še lahko storim?
22.6.2007 22:31:27   
Naty_ka

SEVEDA ANONIMNO. Ker je pač bolje da oče in mama skupaj trpita čeprav se ne marata. Kako ste eni zlobni in hudobni. user posted image  Ščuvate lastne otroke nad partnerje, katere sami niste znali zadržati v zakonu. Kdo vam je to kriv? Ljubica? En mora biti kriv vi seveda ne. Otroke žalostite, preprečujete stike.

Sramota.user posted image  Da jih toliko nimate radi da bi jim pokazali da jih oče/mama še vedno ljubi. Ker pač vaš egotip trpi. Buhuhu..zapustil me je...revež sem jaz...buhuhu....veš sinček..ona je coprnica, očka ti je kradla.user posted image  Če noče biti več z mano tudi z otrok ne bo imel stika. A je otrok vaša last? A je partner vaša last mogoče?

Pa ja spljuvajte me. To se nanaša na vse anonimneže in vse ki to delajo...same vedo katere so. Ljubezen do otroka....my ass.user posted image   Ljubezne do svoje sebične riti je to.





Se strinjam...

< Sporočilo je popravil Naty_ka -- 22.6.2007 22:34:02 >


_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Kaj še lahko storim?
22.6.2007 22:38:58   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

S fantom sem skupaj 3 leta, ampak vse kaže, da se bova razšla. Ljubim ga noro, on tudi mene. Torej kje je problem? On im od prej 2 otroka, s mlajšim se dobro razumem. Večji me ni sprejel. Rekel mu je, da če bo imel z mano kakega otroka, da ga ne pogleda več. Mojega to ful žre. Razmišlja, da bi končal vse skupaj.
Kaj lahko naredim?
Rekel je da si ne želi ustvariti nove družine in begati od ene do druge. Koga bo imel bolj rad. Vem da sploh ni primerjave, ampak....
Jaz si želim samo njega...njegove otroke...skupno življenje do konca svojih dni. Ampak....kaj mi je storiti?

Jokam že cele dneve, ne jem, ne spim....obožujem ga.




če ga imaš res neskončno rada (in on tebe), bosta pustila času čas. otroci so pač taki, kot so. eni sprejmejo spremembe težje kot drugi. sploh pri 15ih. a se še spomniš kolko drugih težav si imela s sabo, brez da bi šla čez ločitev staršev in navajanja na atijevo novo punco?

če sta si res usojena, se bo vse poštimalo. če ne, je bolje tako. poznam kar nekaj takih primerov in je trajalo, vendar so na koncu našli skupni jezik. samo ne it z glavo skozi zid, ker bosta naletela na vse večji odpor.

PS: življenje je nepredvidljivo in ravno zato je tako zanimivo. pademo, pa se poberemo in gremo naprej. tako tudi pride, da s partnerjem, za katerega bi ne dolgo nazaj bili pripravljeni umreti, gremo narazen. seveda si pa lahko kompliciramo življenje do onemoglosti in iščemo krivce, se spopadamo z mlini na veter...a nam to ne bo prav nič pomagalo.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Kaj še lahko storim?
23.6.2007 1:46:59   
Anonimen
jst bom samo napisala glede 15. letnika.......moj svak je bil star 15 let, ko se je rodil moj drugi svakuser posted image .....so ZELO urejena in fajn družina (seveda če je drugi otrok moj mož)....skratka takrat 15 letni  "janezek" je dobil živčni zlom ni hotel videti svoje lastne mame, niti najmanj ni hotel slišati, da bi skupaj z očetom in bratom (mojim možem) šli skupaj v porodnišnico....skoraj je bobegnil od doma, imel so skratka "živ hudič"........spomnim se tudi sosolca v prvem letniku srednje šole je dobil bratca...vsi smo se mu režali, češ, kako ma usekane tastare, da pri teh letih še sexsajo....mislim da se 15.letniki v tem obdobju sramujejo sexsa svojih staršev (seveda, če se oni o tem z njim ne znajo pogovarjat, tko kot se niso znal pogovorit  ne pri nas doma ne pri mojem možu, zato je bla reakcija tako mojga svaka, kot mene ista.....mojmu svaku so se verjetno režali kakšni vaški sosedje.....temu tvojmu 15. letniku pa tudi morda.......mislm, da je to bistvo problema...vse ostalo bivša, mož.....so pa samo detajli.....

Tebi želim srečo, mulcu pa pamet!

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?